Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzikie plaże FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.02.2017 13:17

Zago napisał(a):Byłem na Solcie, mała wyspa, mało turystów, fajne zatoczki i plaże. Jak ktoś pragnie ciszy i spokoju miejsce dobre. Mi brakowało życia na tej wyspie, ale to moje zdanie. Sytuację ratowała ekipa z którą byłem ( 21 osób)


Czyli generalnie idealna wyspa na wypoczynek. Idealna oczywiście pod warunkiem nietrafienia na takową ekipę ratującą sytuację ;)
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 10.02.2017 13:23

Trafili na nas Włosi i byli zadowoleni i to baardzo.
franekjanek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) franekjanek » 06.06.2017 11:15

Witam wszystkich.
Chciałbym zapytac tych którzy byli w okolicach Omisa, gdzie zamieszkac żeby znaleźć jakąś zatoczkę do opalania nago. Tak jak zawsze dojscie do plaży powinno być trudne bo wtedy wiekszy spokój. Nie byliśmy jeszcze w okolicach Omisa i nie orientujemy się jak tam wygląda linia brzegowa i gdzie sie zakotwiczyć żeby znaleźć fajną zatoczkę niekoniecznie dla dwojga. Jeśli ktoś tam był to prosimy o info możemy sie zrewanżowac tymi miejscami gdzie bylismy i sa godne polecenia. :papa: Pozdrawiam. P.S. Wyjeżdamy w czerwcu :D
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 06.06.2017 11:37

Bez problemu powinniście coś sobie znaleźć...na południe od Omis jest sporo zatoczek, niedostępnych zakamarków...:)
franekjanek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) franekjanek » 06.06.2017 13:00

Ale apartman szukac w Omisu czy w mniejszych miejscowościach w kierunku Makarskiej, nigdy nie dojeżdżamy autem do plaży tylko chodzimy pieszo, godzinka spaceru to dla nas bulka z maslem pomimo upalów... Pozdrawiam :papa:
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 06.06.2017 14:12

ja bym właśnie w dół od Omisza szukał. Byliśmy w ubiegłym roku w Ruskamen(5km niżej, w tym też tam jedziemy:). sa małe zatoczki nieoficjalne FFK, spokojnie sobie coś kameralnego znajdziecie. Osobiście byłem pierwszy raz w życiu na FFK na Nugalu, pięknie po prostu. Polecam jeśli nie byliście:)
franekjanek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) franekjanek » 07.06.2017 11:48

Dziękuję rufus 295 za namiar my spróbujemy właśnie w Ruskamen, na Nugalu byliśmy już 3 razy ale znamy piekniejsze plaże aczkolwiek Nugal ma swój urok.... Teraz wyjeżdżamy ostatni tydzień czerwca i pierwszy tydzien lipca więc na Nugalu bedzie dużo ludzi, my wolimy kameralnie odpoczywac . Pozdrawiam i w razie spotkania stawiam ci zimne Karlovacko.... W razie gdybys chcial jakieś info o innych miejscach pisz na PM. :papa:
lucek7
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucek7 » 04.08.2019 17:16

nowotarżanin napisał(a):W tym roku byliśmy na plaży Plitka Punta Vodice, plaża kameralna, nie było zbyt wielu ludzi, w większości Austriacy i Niemcy, można spokojnie odpoczywać, choć obok plaży przebiega polna droga prowadząca do Tribunj i zdarzają się niestety ciekawscy panowie przeważnie z Polski, którzy "przypadkowo" zachodzą na plażę aby popatrzeć, mnie to nie przeszkadza więc ogólnie ok.
lucek7
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucek7 » 08.08.2019 20:10

nowotarżanin napisał(a):W tym roku byliśmy na plaży Plitka Punta Vodice, plaża kameralna, nie było zbyt wielu ludzi, w większości Austriacy i Niemcy, można spokojnie odpoczywać, choć obok plaży przebiega polna droga prowadząca do Tribunj i zdarzają się niestety ciekawscy panowie przeważnie z Polski, którzy "przypadkowo" zachodzą na plażę aby popatrzeć, mnie to nie przeszkadza więc ogólnie ok.


Siemka czy możesz podać namiar na plażę plitka punta.
Dzięki i pozdrawiam. Daniel
leszekh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 08.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekh » 14.08.2019 11:20

W zasadzie w prawie każdej miejscowości są miejsca, gdzie można plażować nago. Warto popatrzeć na google maps, albo lepiej się przejść i poszukać. Oficjalne plaże to jedna kwestia (Nugal w Marakarskiej tylko poza sezonem jest klimatyczny), a ciche zatoczki to całkiem inna bajka. Generalnie Chorwacja pod tym względem wydaje mi się w miarę bezproblemowa, w porównaniu z naszymi nadbałtyckimi plażami, gdzie nadal królują klimaty z "Chałup" Wodeckiego...
nowotarżanin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1108
Dołączył(a): 21.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 14.08.2019 11:38

lucek7 napisał(a):
nowotarżanin napisał(a):W tym roku byliśmy na plaży Plitka Punta Vodice, plaża kameralna, nie było zbyt wielu ludzi, w większości Austriacy i Niemcy, można spokojnie odpoczywać, choć obok plaży przebiega polna droga prowadząca do Tribunj i zdarzają się niestety ciekawscy panowie przeważnie z Polski, którzy "przypadkowo" zachodzą na plażę aby popatrzeć, mnie to nie przeszkadza więc ogólnie ok.


Siemka czy możesz podać namiar na plażę plitka punta.
Dzięki i pozdrawiam. Daniel


https://goo.gl/maps/4MgSfjmdPsAZwcKo9
Mario29
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.09.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario29 » 14.09.2023 12:33

W zasadzie w każdym dzikim zakątku można sie rozebrać... tak myslę :)
Miejsca ustronne, dzikie, bezludne - tam raczej zakazy nie powinny obowiązywać, jesli takowe w ogole istnieją.
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Dzikie plaże FKK - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone