Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzikie plaże FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
franekjanek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) franekjanek » 27.04.2013 15:11

Nawiazując do tematu, czy może mi ktoś udzielic informacji jak wyglada sprawa małych kameralnych plaż w miejscowosci Zivogosce-czy znajde tam taką malą plażę żeby można było się spokojnie opalac nago i nie miec za plecami spacerowiczów?
Gdzie najlepiej zamieszkac - w której cześci żeby był spokój - dojście do plaży może być pod górke,w dół,daleko bo razem z żonką uwielbiamy chorwackie spacery.
pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie podpowiedzi :papa:
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 27.04.2013 18:04

Alen napisał(a):W Baśko Polje plaża zaczyna się po lewej stronie idąc od plaży głównej do Promajnej
https://maps.google.pl/maps?saddr=Niezn ... sz=16&z=16


A czy do tej plaży jest w miarę dobry dojazd samochodem i jakikolwiek parking? Na googlach niewiele widać...

cropag
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 09.05.2013 11:51

franekjanek napisał(a):Nawiazując do tematu, czy może mi ktoś udzielic informacji jak wyglada sprawa małych kameralnych plaż w miejscowosci Zivogosce


Jest fenomenalna plaża Velika Duba... Jest to duża zatoczka, duża plaża. Kiedyś połowa tej plaży była CO. Na tej plaży osiem lat temu zaczęliśmy przygodę z N :)
Aha, to plaża z mojego avatara...
Niestety czytając ostatnio jakiś wątek na forum dowiedziałem się, że przy plaży jest już prywatny parking, na plaży jest bar, a sama plaża może już nie być CO... :-(
może ktoś potwierdzi?
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 10.05.2013 14:45

Mam pytanie - czy ktoś zna miejsca na tanie/bezpłatne, w miarę przyzwoite biwakowanie w pobliżu naturystycznej plaży?
Pyrzu
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 18.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyrzu » 11.05.2013 21:12

Witam w tym roku wybieramy się na Murter. Proszę o informację czy są tam dzikie małe bądź nie małe kameralne plaże. W tych okolicach się nie orientuje dlatego proszę o pomoc.
Z góry dziękuje za informację.
Namiar Google lub fotografia mile widziana.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.05.2013 21:49

No właśnie Google :mrgreen:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 11.05.2013 23:50

franekjanek napisał(a):Nawiazując do tematu, czy może mi ktoś udzielic informacji jak wyglada sprawa małych kameralnych plaż w miejscowosci Zivogosce-czy znajde tam taką malą plażę żeby można było się spokojnie opalac nago i nie miec za plecami spacerowiczów?
Gdzie najlepiej zamieszkac - w której cześci żeby był spokój - dojście do plaży może być pod górke,w dół,daleko bo razem z żonką uwielbiamy chorwackie spacery.
pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie podpowiedzi :papa:


Wszystkie plaże za tym wejściem poniżej w Zivogosce Porat są dzikie i można tam się opalać bez wścibskich spojrzeń za plecami:
DSC00771.JPG
appimate
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) appimate » 12.05.2013 00:49

Pyrzu napisał(a):Witam w tym roku wybieramy się na Murter. Proszę o informację czy są tam dzikie małe bądź nie małe kameralne plaże. W tych okolicach się nie orientuje dlatego proszę o pomoc.
Z góry dziękuje za informację.
Namiar Google lub fotografia mile widziana.



są, są. co więcej - z piaskiem w morzu. fantastyczne! koniecznie wybierz się na Podvrske

http://www.murter-kornati.com/en/beaches-island-murter/beach-podvrske

cudowne miejsce, dość ciche i wciąż nie bardzo skomercjalizowane.
franekjanek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) franekjanek » 12.05.2013 08:59

Agawa. napisał(a):
franekjanek napisał(a):Nawiazując do tematu, czy może mi ktoś udzielic informacji jak wyglada sprawa małych kameralnych plaż w miejscowosci Zivogosce-czy znajde tam taką malą plażę żeby można było się spokojnie opalac nago i nie miec za plecami spacerowiczów?
Gdzie najlepiej zamieszkac - w której cześci żeby był spokój - dojście do plaży może być pod górke,w dół,daleko bo razem z żonką uwielbiamy chorwackie spacery.
pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie podpowiedzi :papa:


Wszystkie plaże za tym wejściem poniżej w Zivogosce Porat są dzikie i można tam się opalać bez wścibskich spojrzeń za plecami:
DSC00771.JPG


Dziękuję za podpowiedź, jak myślisz w której dzielnicy szukać apartamentu żeby było cicho i spokojnie i szło dojść do tych plaż. Pozdrawiam a wyjazd już 01.06 :papa:
Ostatnio edytowano 13.05.2013 10:13 przez franekjanek, łącznie edytowano 1 raz
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008
Tanie/bezpłatne biwakowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 12.05.2013 12:46

Mam pytanie - czy ktoś zna miejsca na tanie/bezpłatne, w miarę przyzwoite biwakowanie w pobliżu naturystycznej plaży?
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 12.05.2013 12:46

franekjanek napisał(a):
Dziękuję za podpowiedź, jak myślisz w której dzielnicy szukać apartamentu żeby było cicho i spokojnie i szło dojść do tych plaż. Pozdrawiam a wyjazd już 08.06 :papa:


z której strony Zivogosce by się nie mieszkało wszędzie będzie blisko bo to malutka mieścinka jest. Bramka na zdjęciu jest od strony Zivogosce Porat, ale dojść można na plażyczki z drugiej strony od Zivogosce Mala Duba.

Pozdrawiam my też już niedługo bo 28.06 :)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 12.05.2013 13:17

Polecam plaže "Punta križa" Rovinj :wink:

Sodoma i Gomora
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 12.05.2013 13:36

napisał(a) mirko » 12-05-2013 13:17
Polecam plaže "Punta križa" Rovinj

Byłem tam w 2011 i 2012... ciekawie :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Tanie/bezpłatne biwakowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.05.2013 16:21

Z tego co sie orientuje biwakowanie "na dziko" w HR jest zabronione. Domniemuje, ze bezpłatnie znaczy na dziko. Wracając do tematu to nie znam ale wybrzeże jest potwornie długie, wiele zatoczek gdzie nie ma żywej duszy. Znajdzcie takie miejsce a mozecie tam plażować jak chcecie do momentu jak żądny pieniędzy od turystów tubylec w wolnymi apartamentami Was nie podkabluje :)
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008
Re: Tanie/bezpłatne biwakowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 13.05.2013 20:53

piotrulex napisał(a):Z tego co sie orientuje biwakowanie "na dziko" w HR jest zabronione. Domniemuje, ze bezpłatnie znaczy na dziko. Wracając do tematu to nie znam ale wybrzeże jest potwornie długie, wiele zatoczek gdzie nie ma żywej duszy. Znajdzcie takie miejsce a mozecie tam plażować jak chcecie do momentu jak żądny pieniędzy od turystów tubylec w wolnymi apartamentami Was nie podkabluje :)

Tak, wiem. Miałem na myśli właśnie takie prywatne "łączki", gdzie biwakowanie jest usankcjonowane. W sytuacji, gdy ceny kempingowe co roku idą w górę, taka alternatywa, dla możliwości przedłużenia pobytu bez konieczności kompletnego wydrenowania się z dewiz jest pożądana :) .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Dzikie plaże FKK - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone