Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.10.2011 00:32

za tunelem pięknie...najlepsze winogrona jakie jadłam zerwałam właśnie tam :)
ale dla mnie za spokojnie :twisted: tym bardziej jeśli jedziesz w czerwcu :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 06.10.2011 23:06

ines napisał(a):za tunelem pięknie...najlepsze winogrona jakie jadłam zerwałam właśnie tam :)
ale dla mnie za spokojnie :twisted: tym bardziej jeśli jedziesz w czerwcu :)


Koleżanka płaciła za winogrona czy tak cichaczem zerwała:roll:
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 06.10.2011 23:23

ines napisał(a):za tunelem pięknie...najlepsze winogrona jakie jadłam zerwałam właśnie tam :)
ale dla mnie za spokojnie :twisted: tym bardziej jeśli jedziesz w czerwcu :)


No właśnie, właśnie a do tego w czerwcu winogron jeszcze nie będzie :wink:
Ale tak na poważnie, to z moich tegorocznych doświadczeń wynika, że z roku na rok "najazd" na Chorwację zaczyna się coraz wcześniej i kończy się coraz później, co najlepiej było widać po czerwcowych korkach w Macelj w tym roku.
Tak więc pytanie do bywalców tego regionu, jak sprawy mają się w czerwcu, czy Dalmatynska Kuca już działa i czy należy już teraz stresować się rezerwacją w tym terminie, czy też na spokojnie można jeszcze poczekać.
K
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2011 11:09

Anadingač na lipiec i sierpień, już praktycznie pełna. Oba domy.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.10.2011 18:49

Krombocher , spokojnie , poljako ... damy radę :D :wink:
Anadingac , wcale nie jest takim ideałem jak go niektórzy malują .
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2011 19:08

mkm napisał(a):Krombocher , spokojnie , poljako ... damy radę :D :wink:
Anadingac , wcale nie jest takim ideałem jak go niektórzy malują .

A kto twierdzi, że Anadingač jest ideałem? Po prostu pasuje wielu ludziom, znam tylko jedną osobę która była zawiedziona a wysłałem tam lub zabrałem ze sobą kilkadziesiąt. Siła tego miejsca są gospodarze, bo miejsc takich jak to są setki...
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.10.2011 19:23

Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):Krombocher , spokojnie , poljako ... damy radę :D :wink:
Anadingac , wcale nie jest takim ideałem jak go niektórzy malują .

A kto twierdzi, że Anadingač jest ideałem? Po prostu pasuje wielu ludziom, znam tylko jedną osobę która była zawiedziona a wysłałem tam lub zabrałem ze sobą kilkadziesiąt. Siła tego miejsca są gospodarze, bo miejsc takich jak to są setki...


Muszę się pochwalić , że wysłałem tam też sporo ludzi ... wszystkim się podobało ... a jeden , to nawet poszedł w Twoje ślady i zaraził się na amen :wink:
asikx&rafikx
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx&rafikx » 07.10.2011 19:39

Bocian napisał(a):Anadingač na lipiec i sierpień, już praktycznie pełna. Oba domy.


Mnie się wydawało, że jak w lipcu powiem, że chcę rezerwować na następny sierpień - to mnie Bobo zabije śmiechem. Otóż nie. Nie byłam pierwsza 8O
I teraz wniosek, że całe szczęście mnie tknęło na miejscu - bo by była klapa jakbym się za rezerwowanie wzięła w listopadzie :D

Pzdr,
Aśka
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2011 19:41

asikx&rafikx napisał(a):
Bocian napisał(a):Anadingač na lipiec i sierpień, już praktycznie pełna. Oba domy.


Mnie się wydawało, że jak w lipcu powiem, że chcę rezerwować na następny sierpień - to mnie Bobo zabije śmiechem. Otóż nie. Nie byłam pierwsza 8O
I teraz wniosek, że całe szczęście mnie tknęło na miejscu - bo by była klapa jakbym się za rezerwowanie wzięła w listopadzie :D

Pzdr,
Aśka

Widziałem tajemniczy zeszyt Bobo :) Ma rezerwacje na 2013 :):) W przyszłym roku chyba bierzecie duży apartman zaraz po moim kumplu, emerycie ode mnie.
Pozdrav.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2011 19:44

mkm napisał(a):
Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):Krombocher , spokojnie , poljako ... damy radę :D :wink:
Anadingac , wcale nie jest takim ideałem jak go niektórzy malują .

A kto twierdzi, że Anadingač jest ideałem? Po prostu pasuje wielu ludziom, znam tylko jedną osobę która była zawiedziona a wysłałem tam lub zabrałem ze sobą kilkadziesiąt. Siła tego miejsca są gospodarze, bo miejsc takich jak to są setki...


Muszę się pochwalić , że wysłałem tam też sporo ludzi ... wszystkim się podobało ... a jeden , to nawet poszedł w Twoje ślady i zaraził się na amen :wink:

Od jakiegoś czasu, dziele wakacje w Cro na dwie części, zwiedzam inne miejsca niż Pelješac i później jadę do Bobo. Po co mam szukać czegoś innego jak tam traktują mnie jak swojaka... :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.10.2011 22:05

Bocian napisał(a):...zwiedzam inne miejsca niż Pelješac i później jadę do Bobo. Po co mam szukać czegoś innego jak tam traktują mnie jak swojaka... :)


...doskonale znam to z autopsji, ale w moim przypadku byłby to czwarty raz na Korculę lub szósty, czy siódmy na Hvar :D

...do tej pory wzajemnie bardzo często dzwonimy do siebie, dzieląc się wspólnie radościami i smutkami, jednych i drugich bardzo polubiliśmy :D
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 08.10.2011 22:27

mkm napisał(a):Krombocher , spokojnie , poljako ... damy radę :D :wink:
Anadingac , wcale nie jest takim ideałem jak go niektórzy malują .


Ok - horvato, horvato, jak napomniał mnie pewien chorwat, gdy zbyt szybko zbiegałem do Pupnatskiej Luki:D
Kilka apartmanów już mi chodzi po głowie, tak więc jestem pewny, że damy radę
:wink:
Pozdrawiam
K
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 08.10.2011 23:23

majeczka napisał(a):
Bocian napisał(a):
...doskonale znam to z autopsji, ale w moim przypadku byłby to czwarty raz na Korculę lub szósty, czy siódmy na Hvar :D
:D


Czyli następnym razem Brac :?: :wink:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.10.2011 21:43

krombocher napisał(a):
Czyli następnym razem Brac :?: :wink:


...kto wie? właśnie intensywnie nad tym myślę :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.10.2011 20:47

darek1 napisał(a):
ines napisał(a):za tunelem pięknie...najlepsze winogrona jakie jadłam zerwałam właśnie tam :)
ale dla mnie za spokojnie :twisted: tym bardziej jeśli jedziesz w czerwcu :)


Koleżanka płaciła za winogrona czy tak cichaczem zerwała:roll:


A jak Ci się Dareczku wydaje ?:) :twisted:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone