Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.02.2018 13:50

słoma79 napisał(a):zapomniałem o czymś ważnym :mrgreen:

DZIĘKUJĘ
wszystkim, którzy się tu ze mną męczyli :oczko_usmiech: tym, którzy tylko zaglądali, tym piszącym no i w końcu Kapitańskiej za motywację, żeby dociągnąć to do końca, bo muszę przyznać, że ostatnie kilka odcinków napisałem tylko dzięki niej...kiedy zaczynałem wątpić, że ktokolwiek tu jeszcze zagląda...Ona zawsze potrafiła mnie pogonić 8O i zmusić do napisania kolejnego odcinka :lol:

do zobaczenia :papa:

:oops: :oops: :oops:
Dziękuję za świetną relację - szczególnie za wyprawę na wysokości :hearts: Najważniejsze że tylko początek był marny a relacja i przygoda potoczyły się wspaniale :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone