Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.02.2018 15:22

Michał , to co widzę na zdjęciach nazywasz złą pogodą . . . :roll: :wink:

Swoją drogą wolę żeby pogoda była taka sobie gdy już mi się urlop kończy , albo muszę zmienić miejsce pobytu - żal z rozłąki jest wtedy mniejszy , co nie znaczy wcale że lubię podróżować w deszczu :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
CROdzinka.pl
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 13.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROdzinka.pl » 12.02.2018 14:12

Ufff. Jedno przedpołudnie i 2 tygodnie w Cro pyknęło. Super relacja i rozdział "z górą i dwoma dziurami" zmotywował do kolejnych odkryć, a nawet wyzwań żeby "z kapcia" pokonać sv.Jura. Ile z ciekawości zajęło to napotkanym biegaczom?
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.02.2018 17:32

CROdzinka.pl napisał(a):Ufff. Jedno przedpołudnie i 2 tygodnie w Cro pyknęło. Super relacja i rozdział "z górą i dwoma dziurami" zmotywował do kolejnych odkryć, a nawet wyzwań żeby "z kapcia" pokonać sv.Jura. Ile z ciekawości zajęło to napotkanym biegaczom?


cześć...gratuluję wytrwałości :mrgreen: mimo drugiego pobytu w tym samym miejscu, znalazłem jeszcze miejsca, w które warto pojechać 8) Jure z kapcia ciągle w planie...teraz już dokładnie nie pamiętam, ale wiem, że było to dość szybkie wejście :roll: aż się zdziwiłem, że można to zrobić z buta w takim czasie :hut:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.02.2018 17:33

piotrf napisał(a):Michał , to co widzę na zdjęciach nazywasz złą pogodą . . . :roll: :wink:

Swoją drogą wolę żeby pogoda była taka sobie gdy już mi się urlop kończy , albo muszę zmienić miejsce pobytu - żal z rozłąki jest wtedy mniejszy , co nie znaczy wcale że lubię podróżować w deszczu :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr


po dwóch tygodniach totalnej lampy...tak Piotrze, to jest niepogoda :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.02.2018 18:16

kilka kolejek rakiji i kilka piwek później idziemy powoli, okrężną drogą przez hotel do naszego ulubionego baru...tak do Jasona Stathama :mrgreen: na kolejne kilka piwek...ale najpierw dobry podkład :wink: czyli odwiedzamy położony po sąsiedzku Snack Solar :boss:

Obrazek

Obrazek

woda tak się rozbujała, że dzieciaki (te akurat nie nasze, napotkane) dostały chyba choroby morskiej :oczko_usmiech:

Obrazek

dziś już chyba nie będzie chętnych na wodne atrakcje...

Obrazek

Obrazek

w tych bardzo niesprzyjających okolicznościach po raz pierwszy w życiu zobaczyłem DELFINA...na żywo w Živo :mrgreen: :hearts: :lool:
najpierw gdzieś tylko mignął w oddali...

Obrazek

by po chwili pokazać się w całej okazałości 8O

Obrazek

Obrazek

:coool:

cdn...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.02.2018 18:33

W Zivogoszcze na 7 pobytów miałam najlepszą pogodę, chmurki przez chwilę tylko 1x a tak to niebo żyleta, lampa od rana do wieczora ani kropli deszczu, zero wiatru i tak przez 2 tyg. :)

Delfin 8O niemożliwe :!: Napewno był dmuchańcem :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 15.02.2018 18:36

gusia-s napisał(a):
Delfin 8O niemożliwe :!: Napewno był dmuchańcem :oczko_usmiech:


nie...nie...oryginalny, prosto z Chin...z Hvaru znaczy :mrgreen: przypłynął :boss:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.02.2018 09:09

No nie, wszyscy widzą delfiny tylko nie ja :| Ale Wam się fajnie trafiło. Dobrze, że Twoja spostrzegawczość po tych kilku kolejkach rakiji i kilku piwkach nie zawiodła :) ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.02.2018 09:35

Co to się z Człowiekiem robi jak zamiast Cyca piwo jakie pije :roll: :roll: :roll:
Ja rozumiem różowe flamingi widzieć - ale delfiny??? 8O 8O
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.02.2018 10:12

beatabm napisał(a):Co to się z Człowiekiem robi jak zamiast Cyca piwo jakie pije :roll: :roll: :roll:
Ja rozumiem różowe flamingi widzieć - ale delfiny??? 8O 8O

Po cycu flamingi, po piwie delfiny, aż się boję myśleć co będzie po rakiji, albo jakiejś innej wodzie rozmownej...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.02.2018 10:14

agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):Co to się z Człowiekiem robi jak zamiast Cyca piwo jakie pije :roll: :roll: :roll:
Ja rozumiem różowe flamingi widzieć - ale delfiny??? 8O 8O

Po cycu flamingi, po piwie delfiny, aż się boję myśleć co będzie po rakiji, albo jakiejś innej wodzie rozmownej...

wieloryby :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.02.2018 10:42

beatabm napisał(a):
agata26061 napisał(a):Po cycu flamingi, po piwie delfiny, aż się boję myśleć co będzie po rakiji, albo jakiejś innej wodzie rozmownej...

wieloryby :mrgreen:

HAHA no chyba ;) Oby tylko nie rekiny ludojady... :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.02.2018 13:12

tak sobie siedzimy po raz ostatni...

Obrazek

kiedy przy stoliku obok siadają 4 panie, prawdopodobnie z pobliskiego hotelu :roll: na stole lądują dwie butelki wina i 4 różne dania...fajny sposób na próbowanie kuchni...każda płaci za jedno, a kosztują 4 :mrgreen: i trochę zacząłem im wtedy zazdrościć...chciałbym tak spędzać emeryturę, kiedyś...

Obrazek

i tak siedzimy obserwując raz panie, raz szalejący Jadran...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ostatni raz idziemy w kierunku plaży...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

na której też jest dosyć niespokojnie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ostatnia kąpiel i wracamy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...do młodego Jasona Stathama na ostatni wieczór...na smutno...ale jak tu pić na smutno, kiedy obok siedzi taki cudak :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ostatni zachód słońca...

Obrazek


KONIEC
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.02.2018 13:17

Jak to KONIEC?????
Bunt :evil:

Jadran z pazurem, czyżby szalało jugo???
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.02.2018 13:20

beatabm napisał(a):Jak to KONIEC?????
Bunt :evil:

Jadran z pazurem, czyżby szalało jugo???


no koniec...the end...nic więcej już nie będzie...nie z tych wakacji...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone