Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12174
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.01.2018 15:52

"słoma79"]
Ty to tutaj jesteś jak u siebie :papa:

I w Twojej relacji i w CRO :wink: To chyba mój drugi dom :wink:

kot miau :wink: taki spokój, że aż sprawdziłem czy żyje...centymetry od niego przechodziły setki osób, a on nawet okiem nie mrugnął

Koty maja bardzo olewczy stosunek do turystów :mrgreen: :roll:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.01.2018 17:02

beatabm napisał(a):I w Twojej relacji i w CRO :wink: To chyba mój drugi dom :wink:


ja swój drugi dom mam w zupełnie innym miejscu...w mojej drugiej relacji :hearts: :mrgreen:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.01.2018 18:03

Całyczas łażę z Tobą po Korczuli. Bardzo mi się podoba.
Rozumiem wszystkich, dla których zalicza się do absolutnej czołówki chorwackich miasteczek.
Zazdroszczę Ci , że miałeś okazję ją zobaczyć . Jest piękna :D :hearts:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.01.2018 18:16

Korczule odwiedziłam 4 lata temu, bardzo mi przypadła do gustu :hearts: Mimo, że w pełni sezonu to w miasteczku były praktycznie pustki :) Dla mnie to topowe miasteczko :)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.01.2018 18:34

chodzenie bez planu i celu ma olbrzymią zaletę...można się cholernie zaskoczyć 8O co prawda gdzieś w relacjach mignęło mi conieco ale jakoś kompletnie nie skojarzyłem, że to tutaj, w Korčuli znajdę...

Obrazek

8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

do środka nie wchodziłem, zresztą niewiele z niego zostało...znajdę lepsze zastosowanie dla 20 kun :wink: ale Korčula to nie tylko Marco Polo...na szczęście :mrgreen:

Długo czekałem, aż ta uliczka stała się kompletnie pusta...chyba było warto :roll:

Obrazek

tymczasem przy nabrzeżu...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

gdzieś pośród wąskich uliczek miasta znajduję w końcu część ekipy, która łapie oddech w cieniu, na kamiennych schodach 8O

Obrazek

Obrazek

nasz czas na wyspie dobiega końca, wszyscy razem idziemy się pokręcić jeszcze trochę w okolice przystani...tak, żeby mieć na oku rydwan cumujący w pobliżu :oczko_usmiech:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

podpływa Felun...czas się zbierać, nie wiem jak reszta, ja na pewno jeszcze tu wrócę :hearts: ładownie ponownie pełne :oczko_usmiech: możemy wypływać...

cdn...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12174
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.01.2018 21:07

Wrócisz do Korczuli w celu ponownego uzupełnienia ładowni, tak? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.01.2018 21:10

beatabm napisał(a):Wrócisz do Korczuli w celu ponownego uzupełnienia ładowni, tak? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ładownię uzupełniam na bieżąco :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12174
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.01.2018 22:24

Wiesz? Patrzę na te Twoje zdjęcia i chyba jednak się zgodzę: ładna ta Korcula :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.01.2018 22:32

beatabm napisał(a):Wiesz? Patrzę na te Twoje zdjęcia i chyba jednak się zgodzę: ładna ta Korcula :oczko_usmiech:


Dzięki :mrgreen: :papa: :oczko_usmiech:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 07.01.2018 22:35

Ja prawie cały czas mam na podglądzie to (teraz jest ciemno, to mało zobaczysz)

http://www.livecamcroatia.com/gradovi-h ... era-uzivo/

...zamiast tapety :mrgreen:

Czasem przełączam na Bramę Główną - Veliki Ravelin (też znajdziesz na stronie)- teraz w zimie można obserwować jakie są pustki w miasteczku.

I tak ciągnę do wyjazdu...
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.01.2018 22:54

Katerina napisał(a):Ja prawie cały czas mam na podglądzie to (teraz jest ciemno, to mało zobaczysz)

http://www.livecamcroatia.com/gradovi-h ... era-uzivo/

...zamiast tapety :mrgreen:

Czasem przełączam na Bramę Główną - Veliki Ravelin (też znajdziesz na stronie)- teraz w zimie można obserwować jakie są pustki w miasteczku.

I tak ciągnę do wyjazdu...


też żyję kamerami...czasami tymi z Cro...ale częściej tymi z gór :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.01.2018 21:23

z daleka widzimy jak nasz rydwan opuszcza bezpieczne miejsce niedaleko nabrzeża i kieruje się w jego kierunku...zatem czas skierować nasze kroki w tą samą stronę :( zapasy uzupełnione, ładownia Feluna znowu pełna wina...możemy ruszać...nie możemy, brakuje jednego załoganta 8O tak, tego który zaraz po przybyciu skierował swe kroki ku najbliższej konobie :mrgreen:
kapitan mówi, że nie może tu stać w nieskończoność i najwyżej wróci jakimś katamaranem do Makarskiej jak nie zdąży :? załogant chyba usłyszał, bo z tej samej konoby wyruszyła w naszym kierunku marynarskim krokiem chwiejna postać :oczko_usmiech: zdążył :boss:
ruszamy w drogę powrotną...30 mil, rzut beretem...cholernie daleko :roll:

na wodzie dość gęsto się zrobiło 8O może jakieś wesele będzie przepływać i chłopaki bramę szykują :roll:

Obrazek

Obrazek

podpływamy bliżej i wszystko staje się jasne...to nie brama weselna tylko latawce :hearts:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

widok jest tak wciągający, że powoli zapominamy o TYM co zostaje za nami

:hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cdn...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12174
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.01.2018 22:40

Ładownia pełna............................, ruszamy w drogę powrotną...30 mil, rzut beretem...cholernie daleko :roll:

Boisz się o swoją głowę czy wątrobę??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.01.2018 22:41

beatabm napisał(a):
Ładownia pełna............................, ruszamy w drogę powrotną...30 mil, rzut beretem...cholernie daleko :roll:

Boisz się o swoją głowę czy wątrobę??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


głowa spokojna, a wątroba przechodzi całoroczny trening :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: więc to dla niej spacerek :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12174
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.01.2018 22:43

słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):
Ładownia pełna............................, ruszamy w drogę powrotną...30 mil, rzut beretem...cholernie daleko :roll:

Boisz się o swoją głowę czy wątrobę??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


głowa spokojna, a wątroba przechodzi całoroczny trening :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: więc to dla niej spacerek :oczko_usmiech:

Czyli jednak rzut beretem :mrgreen: Bo już się o Ciebie martwiłam :roll:
PS. za wcześnie kończysz wakacje 2018 :roll: :cry:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone