Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.12.2017 20:14

Ty nie wnikaj w to jak to robią busy bo zawału dostaniesz 8O
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.12.2017 20:25

beatabm napisał(a):Ty nie wnikaj w to jak to robią busy bo zawału dostaniesz 8O


ja spokojny jestem...targam w pracy 3 tonową, długą przyczepę za busem to się interesuję :papa:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.12.2017 21:17

Po kilku minutach nacieszania :mrgreen: się samotnością na szczycie spotykam inną formę życia :) młody chłopak, Słowak...ubrany na biegowo...zaraz po nim Polak w podobnym stroju, z którym okrążyłem szczyt, pogadałem chwilę i każdy z nas poszedł w swoją stronę...obaj panowie wyruszyli z Makarskiej, na przebieżkę 8O szczun...i mieli całkiem niezły czas w porównaniu z moimi trzydziestomaparoma minutami samochodem :?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wzdłuż tych słupków przebiega szlak turystyczny...

Obrazek

a tą drogą w dole przyjechaliśmy...

Obrazek

cdn...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.12.2017 21:19

Poszłabym tym szlakiem z przyjemnością ale noga Kapitana :roll: :roll: :roll:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.12.2017 21:28

beatabm napisał(a):Poszłabym tym szlakiem z przyjemnością ale noga Kapitana :roll: :roll: :roll:


napełnij wodą i bierz ze sobą :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.12.2017 21:36

słoma79 napisał(a):napełnij wodą i bierz ze sobą :mrgreen:

Igła i nitka tu potrzebna, i kawałek gumki....recepturki :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.12.2017 21:42

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):napełnij wodą i bierz ze sobą :mrgreen:

Igła i nitka tu potrzebna, i kawałek gumki....recepturki :oczko_usmiech:


lepsze to niż niebieskie rękawiczki :mrgreen:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 09.12.2017 23:46

słoma79 napisał(a):Na Jerzego, właściwie Sveti Jure czaiłem się już od zeszłego roku, kiedy pierwszy raz byliśmy w Chorwacji...liczyłem na to, że pogoda będzie na tyle łaskawa chociaż jeden dzień, żeby dało się wejść w klasycznym stylu plecakowym


Zaimponowałeś mnie tym pomysłem



:mrgreen:

Ciekawe, czy da się wejść i potem zjechać jakimś busem, bo iść w obie strony to mnie się nie chce :roll:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 10.12.2017 23:54

ruzica napisał(a):Ciekawe, czy da się wejść i potem zjechać jakimś busem, bo iść w obie strony to mnie się nie chce :roll:

A ja bym wolał wjechać, a później zejść :mrgreen:
ale tak czy siak to w przyszłym roku planowany wjazd :D ....i chyba zjazd :roll:
....no nie zostawię skody na górze aby sobie zejść :mrgreen: :wink:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 11.12.2017 17:48

lotnikwsk napisał(a):
ruzica napisał(a):Ciekawe, czy da się wejść i potem zjechać jakimś busem, bo iść w obie strony to mnie się nie chce :roll:

A ja bym wolał wjechać, a później zejść :mrgreen:
ale tak czy siak to w przyszłym roku planowany wjazd :D ....i chyba zjazd :roll:
....no nie zostawię skody na górze aby sobie zejść :mrgreen: :wink:


Eee, ja akurat nienawidzę schodzić, więc liczę, że coś mnie zwiezie :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.12.2017 19:29

Szacun za wjazd na Sv. Jure.
Naoglądałem się filmików i powiem, że kur...ca by mnie chyba trafiła z tymi cofkami i mijankami :evil:
Ale o godz. 6 rano, po pustych serpentynach, kto wie :roll: warto przemyśleć :idea:
Naprawdę zazdroszczę zdobycia szczytu, widoki powalają 8O
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 12.12.2017 18:05

lotnikwsk napisał(a):
ruzica napisał(a):Ciekawe, czy da się wejść i potem zjechać jakimś busem, bo iść w obie strony to mnie się nie chce :roll:

A ja bym wolał wjechać, a później zejść :mrgreen:
ale tak czy siak to w przyszłym roku planowany wjazd :D ....i chyba zjazd :roll:
....no nie zostawię skody na górze aby sobie zejść :mrgreen: :wink:


myślę, że można spróbować zabrać się z kimś kto ma wolne miejsce...zorganizowanych zjazdów nie ma, chyba, że przygarnie Cię jakiś bus z turystami z Makarskiej :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 12.12.2017 18:12

Habanero napisał(a):Szacun za wjazd na Sv. Jure.
Naoglądałem się filmików i powiem, że kur...ca by mnie chyba trafiła z tymi cofkami i mijankami :evil:
Ale o godz. 6 rano, po pustych serpentynach, kto wie :roll: warto przemyśleć :idea:
Naprawdę zazdroszczę zdobycia szczytu, widoki powalają 8O


Konrad, wjeżdżając o 7 rano w górę, byłem pierwszy na szczycie i to w szczycie :mrgreen: sezonu 8) w górę, nie licząc koni mijanek 0 8O w dół chyba 3...z czego tylko jedna dość wąsko, reszta na zatoczkach...raz czekałem chwilę na dwa samochody, które widziałem jak jadą w górę jeden za drugim na serpentynach, miejsce szerokie więc mi było łatwiej...ogólnie bardzo przyjazna atmosfera, dziękowanie, kiwanie, pozdrowienia :papa: zasada mówi, że do najbliższej zatoczki, czy miejsca mijania powinien cofać jadący w górę, w końcu jemu łatwiej cofać :oczko_usmiech: ale są miejsca, że trzeba cofać pod górę...jak ogarnę wrzucanie filmów na YT to podrzucę link do mojego zjazdu :roll:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.12.2017 18:16

Też uważam, że wyjazd na Jure nie jest dużym problemem jak jedzie się rano oraz jest się codziennym kierowcą, który jeździ w każdym terenie, a nie tylko latem autostradami...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 12.12.2017 18:36

piekara114 napisał(a):Też uważam, że wyjazd na Jure nie jest dużym problemem jak jedzie się rano oraz jest się codziennym kierowcą, który jeździ w każdym terenie, a nie tylko latem autostradami...

Święte słowa Becia :oczko_usmiech:


A kiedy z Kretą ruszysz, bo tu widzę dość duży problem :?: :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone