Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dwa tygodnie z cykadami, czyli nasza Chorwacja 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 22.10.2009 16:20

Jasne że wyszła i tak jakoś :wink: całkiem nieźle :D. Będę czekać na kolejną okazję, która Ci umożliwi pisanie nowych wspomnień.

Dziękuję za mile spędzone chwile 8)
Ostatnio edytowano 22.10.2009 17:07 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.10.2009 16:43

Roksa_ napisał(a):Mam nadzieję, że jakoś takoś mi ta relacja wyszła i że nie była to moja ostatnia pisanina o tym jak spędziliśmy Cro wakacje ;) :papa:


W nagrodę za relację piosenka :wink: :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 22.10.2009 19:16

Dziękujemy za fajną relację :D

Że nie była Twoją ostatnią - to się wie :D :D

Pozdrawiam serdecznie

Piotr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 23.10.2009 07:13

dangol napisał(a):Jasne że wyszła i tak jakoś :wink: całkiem nieźle :D. Będę czekać na kolejną okazję, która Ci umożliwi pisanie nowych wspomnień.
Dziękuję za mile spędzone chwile 8)


Dziękuję bardzo :)
Mam nadzieję, że będzie okazja coś tam popisać jeszcze przed następnymi wakacjami ;)

anusz Bajcer napisał(a):W nagrodę za relację piosenka ;):D


Znajome krajobrazy, ehhh tęskno bardzo :roll:

piotrf napisał(a):Dziękujemy za fajną relację


To ja dziękuję za obecność :)

:papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.10.2009 07:14

Roksa_ napisał(a):Obrazek


Widać na twarzy i skórze, że wakacje się udały. :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 26.10.2009 16:27

Jacku to były jak narazie najbardziej słoneczne Cro wakacje i korzystałam z tego daru na całego ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.10.2009 17:50

Roksa_ napisał(a):
Chciałam podziękować tym którzy tutaj zaglądali i motywowali do pisania.
Mam nadzieję, że jakoś takoś mi ta relacja wyszła i że nie była to moja ostatnia pisanina o tym jak spędziliśmy Cro wakacje ;)


Zaglądałem choć może wprost nie motywowałem. :wink: To ja dziękuje.
Relacja bardzo fajna i wierzę, że nie ostatnia.

Pozdrawiam
Mariusz Interseal
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 26.10.2009 20:33

JacYamaha napisał(a):
Roksa_ napisał(a):Obrazek


Widać na twarzy i skórze, że wakacje się udały. :)


Kiedy porówna się to zdjęcie z tym pierwszym zrobionym przy "prawie" :D zapakowanym samochodzie to ubaw jest naprawdę po pachy.
Na tym pierwszym, przedwyjazdowym taka bledziutka była bidulka... :D :D :D
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 04.11.2009 13:02

:?: Poszukuję informacji o campach w pobliżu Jelsy. Wiele jest o Grebisce mało o dwóch pozostałych. :cry: Ciekaw jestem prawdziwych informacji o plażach na tych campach. Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę o info. :lol:
pozdrav
dagiesza :lol:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 04.11.2009 15:07

Roksa_ napisał(a):(...)Obrazek
(...)

Nie wiem czemu dopiero tu trafiłam :roll:
Zdjęcie z 1 strony...
Też mam tego pana :P

Obrazek
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.11.2009 19:06

Interseal napisał(a):Zaglądałem choć może wprost nie motywowałem. :wink:
Relacja bardzo fajna i wierzę, że nie ostatnia.l


Nie szkodzi... ale mam nadzieję, że poprawisz się w przyszłości ;)
Pozdrawiam ciepło w ten szary dzień :)
:papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.11.2009 19:07

SVIBANJ napisał(a):Kiedy porówna się to zdjęcie z tym pierwszym zrobionym przy "prawie" :D zapakowanym samochodzie to ubaw jest naprawdę po pachy.
Na tym pierwszym, przedwyjazdowym taka bledziutka była bidulka... :D :D :D


A teraz znowu staję się jaśniejsza i jaśniejsza... :roll: Będzie co opalać za rok ;)

dagniesza napisał(a): Poszukuję informacji o campach w pobliżu Jelsy. Wiele jest o Grebisce mało o dwóch pozostałych. Ciekaw jestem prawdziwych informacji o plażach na tych campach. Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę o info.
pozdrav
dagiesza


No niestety, u mnie to po informacje tylko o Grebisce ;)
Ale maslinka zahaczyła o inny camp, zaraz obok-Holiday, więc szukaj w jej relacji.
My przy wyborze myśleliśmy jeszcze o Lili, camp za tunelem, pobliskie krajobrazy zachwycają, ale nasz "kawałek podłogi" jest właśnie na Grebisce :twisted:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.11.2009 21:46

dagiesza napisał(a)::?: Poszukuję informacji o campach w pobliżu Jelsy. Wiele jest o Grebisce mało o dwóch pozostałych. :cry: Ciekaw jestem prawdziwych informacji o plażach na tych campach. Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę o info. :lol:
pozdrav
dagiesza :lol:

Dagiesza, masz pewnie na myśli campy "Mina" i "Holiday" (innych w Jelsie nie ma :D).
Co do campu "Mina", nie wchodziliśmy na jego teren, ale z zewnątrz nie wyglądał zachęcająco - bardzo zatłoczony, namioty i campery ciasno obok siebie. Jest położony na półwyspie, na którym również (obok) znajduje się cmentarz...

Na campie "Holiday" byliśmy w tym roku. Możesz o nim poczytać tutaj. Generalnie jesteśmy zadowoleni. Blisko do morza (widać to na zdjęciach), plaża: półki skalne (w zagłębieniach skalnych czasem rozkładali się naturyści) oraz, kawałek dalej, tarasowo ułożone półki z drobnych kamyczków (specjalnie przygotowane, żeby się wygodnie położyć). Na campie dużo przestrzeni, kibelki czyste, ale woda nie zawsze ciepła.
Dużym minusem był fakt, że strasznie wiało campingowym pyłem z gleby, kiedy akurat przechodziła bora... Ale to dlatego, że byliśmy rozbici nad samym morzem. Gdybyśmy mieszkali trochę wyżej (camp położony tarasowato, ale samochód niedaleko namiotu!), pył nie byłby tak wszechobecny i denerwujący.

Aaaa, i jeszcze jedno: super "życie podwodne" w zatoczce Mina, czyli przy campie "Holiday" ("prawie" najlepsze na Hvarze :wink:).

Dagiesza, mam nadzieję, że pomogłam :D

Pozdrav :papa:
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 05.11.2009 08:17

:lol: Dzięki Maslinka, oczywiście, pomogłaś. Posiłkowałem się filmikami o tych campach ze strony http://www.avtokampi.si/, jednak same plaże są tam mało widoczne. Grunt to relacja cromaniaka. :lol:
pozdrav
dagiesza :wink:

ps.
Maslinka, proszę, - w skali 1- 10 oceń Campy Grebiśće i Holiday.
8O
Włóczymy się kamperem "Miśkiem" więc "pod niego" planujemy campy. :lol: Masz może wiedzę, czy z Jelsy do Hvaru kursują busy?? :?:
pozdrav 8)
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 05.11.2009 13:06

Dzięki za relację z łezką w oku powróciłam do moich tegorocznych wakacji spędzonych na Hvarze w Sv. Nedjeliji, właśnie ta dzikość zdobyła moje serce i plaże na których nie było tłumów :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dwa tygodnie z cykadami, czyli nasza Chorwacja 2009 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone