Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Duze fale :)

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Duze fale :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 06.07.2004 09:55

hej, jakie widzieliscie najwieksze fale w Cro i gdzie...ja osobiscie widzialem takie 2m - 3m w Basce na Krku,extra pogoda goraco,wietrzyk i taaakie duuuuze fale, chyba dlatego bo to zatoka ale nie wiem co to za wiatry, gdzie indziej byly normlane fale a jak wrocilismy to gospodyni wlasnie mowila ze duze fale w Basce wiec nie wiem czy tam tak zawsze czy akurat wtedy takie byly ...
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 06.07.2004 09:57

frajda niesamowita, i jeszcze fajnie bo tam dno piaskowe jest wiec mozna smialo bawic sie w falach...
rafałc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 02.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafałc » 06.07.2004 10:45

Ja największą widziałem 1 metr.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 06.07.2004 12:32

hmmm moze z tym 3m to pzresadzilem ale 2 to na bank mialy,mam fotki ale nie mam skanera :)
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 06.07.2004 12:47

W drodze na wyspę SUSAK były 2-3 metrowe, a kapitan dwa razy wychodził na dziób statku by kierować sternikiem w celu ominięcia fal - tak huśtało. :roll:
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 06.07.2004 14:11

Idziol napisał(a):hmmm moze z tym 3m to pzresadzilem ale 2 to na bank mialy,mam fotki ale nie mam skanera :)

No to dawaj te fotki!!!!
Duże fale fajne są, niezły masaż na płytkiej wodzie :D
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 06.07.2004 20:50

postaram sie jutro lub pojutrze zeskanowac, naprawde czasami naprawde rzucic moze ;] masaz cool :P
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 12.07.2004 17:38

Coś tych fotek nie widać.
Chyba po wywołaniu zdjęć fale zmalały do normy tj.20cm :lol:
Ostatnio edytowano 12.07.2004 20:41 przez eXtreme, łącznie edytowano 1 raz
Kam&Jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 05.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kam&Jac » 12.07.2004 20:14

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 13.07.2004 12:16

zrobie zdjecie zdjeciu :) moja lipna cyfrowka zobaczymy jak wyjdzie,ide poszukac fotki :D
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 13.07.2004 12:27

nie no nie mam gdzie ich wrzucic...jak ktos jest zainteresowany to na gg albo maila, wyszly trohe ciemne jak by byla pogoda zla a tak napawde sa jasniutke i moze turkusowe i super pogoda :D
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 13.07.2004 12:28

nie no nie mam gdzie ich wrzucic...jak ktos jest zainteresowany to na gg (2508484)albo maila, wyszly trohe ciemne jak by byla pogoda zla a tak napawde sa jasniutke i moze turkusowe i super pogoda :D
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 13.07.2004 23:26

E tam, bajki opowiadacie. Mnie to fala dopadła! Dokładnie, to fala przypływu. A było to tak:*
Siedzę sobie spokojnie w moim wzmocnionym leżaczku (coby się nie połamał) na plaży i cierpliwie opalam ogromne połacie mego ciała. Ździebko się rozleniwiłem, więc oczka przymknęłem, coby topesiki mnie nie kusiły. Nagle słyszę szum ogromny, świst i jazgot niesamowity. Otwieram oczy, a tu prosto na mnie sunie ogromna fala przypływu. Panika na plaży wybuchła przeogromna. Żona walcząc ze strachem chwyciła za cyfrówkę, aby uwiecznić w pamięci (głównie aparatu) ostatni widok swego ukochanego. Jak zawsze opanowany szwagier kręcił te mrożące krew z żyłach sceny, coby do drugiej części Titanica było. Już nawet tutuł naprędce wymyślił: Titanic Rezurekcja, czy jakoś tak. Ja natomiast walcząc o swój żywot próbowałem niemożliwego: dopić Karlovacko. Kiedy sytuacja zdawała się być beznadziejną fale zaczęły się cofać. Nadzieja wróciła w nasze serca, matki ponownie mogły utulić w swych piersiach dzieci, ojcowie wrócili do domu, a amerykanie znów mogli zająć się przywracaniem demokracji. W tle słychać było marsyliankę, a Marek Siwiec mnie błogosławił.

Wiem. Nie wierzycie mi. Ale to szczera prawda. Mam nawet zdjęcie, na którym jestem pogrążony w zdradliwych falach. Oto ono:
Obrazek

* Sponsorem tekstu była literka K, jak Karlovacko :D
Ostatnio edytowano 14.07.2004 08:50 przez volumen, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.07.2004 08:46

JAJCARZ z Ciebie Volumen :lol: :lol: :lol:
Pzdr
Al
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 01.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Al » 14.07.2004 13:01

Tekst Volumena doskonały!! :lol: :lol: :lol:
Mnie fale złapały w zeszłym roku...
Byliśmy na Braću, w Supetarze. Przedostatniego dnia pożyczyliśmy niezły ponton z silniczkiem i zrobiliśmy sobie wyprawę z Supetaru do Milnej. Na Braću zazwyczaj około 15 zaczynało wiać i pojawiały się fale. O ile przy brzegu były nieszkodliwe, to jak wracaliśmy i postanowiłem przepłynąć trochę po głębszym morzu, to wybujało nas całkiem porządnie. Moja małżonka strach w oczach miała niezły, ale dzieciaki miały niezłą frajdę :)
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone