Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DUCE (OMIŚ)_proszę o opinie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.12.2015 22:36

DamianM
Mógłbyś odpowiedzieć na pytania z priva albo tu napisać swoją opinie o ap. Filip dla potomnych :wink:

Nie ustaję w próbach kontaktu z Filipem.
Przyznam że trochę dziwnie i niepokojące że nie odpowiada.
RK79
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.09.2015
Re: Dugi Rat - proszę o informację

Nieprzeczytany postnapisał(a) RK79 » 19.02.2016 21:15

Witajcie.
Chciałbym uzyskać jakieś świeże info na temat miejscowości Dugi Rat. Był ktoś w 2015 roku może? Jak tam teraz wygląda? Co z rzekomo sprzedaną fabryką? Jaki ruch na drodze przechodzącej wzdłuż wybrzeża? Jak z gastronomią, sklepami?
Dzięki z góry za jakiekolwiek info.
Radek
MARTYNKA2001
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARTYNKA2001 » 20.02.2016 14:07

Witam,
W tym roku wybór padł na Duce - przede wszystkim na bliskość większych miejscowości (Omis, Split, Makarska) i może uda nam się wreszcie wybrać do Dubrownika. Zawsze dużo zwiedzamy i nie wyobrażamy sobie spędzenia urlopu na plaży :)
Myślimy z mężem nad tym czy zabrać rowery. Proszę o opinie czy warto i czy jest gdzie jezdzic po okolicy.
Pozdrawiam :papa:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 20.02.2016 14:37

Duce/Omiś nie jest aż tak strome, więc jeśli jeździcie na co dzień a nie od święta po pojeździcie trochę.
Rowerkiem prędzej w okolicach Brela-Baśka-Promajna ... po promenadzie :wink:
MARTYNKA2001
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARTYNKA2001 » 20.02.2016 15:07

ok, dzięki :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Dugi Rat - proszę o informację

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.02.2016 14:24

RK79 napisał(a):Witajcie.
Chciałbym uzyskać jakieś świeże info na temat miejscowości Dugi Rat. Był ktoś w 2015 roku może? Jak tam teraz wygląda? Co z rzekomo sprzedaną fabryką? Jaki ruch na drodze przechodzącej wzdłuż wybrzeża? Jak z gastronomią, sklepami?
Dzięki z góry za jakiekolwiek info.
Radek


Teren jeśli dobrze pamiętam uprzątnięty. Coś tam jeszcze trochę betonu i gruzu jeszcze zostało.
Ruch na drodze jak zawsze duży.
Gastronomia, sklepy, wszystko jest w ilości wystarczającej. Turystów też cała masa.

:papa:
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 21.02.2016 15:12

Witam ja bylem w zeszlym roku 8 raz w Chorwacji w Omisiu i nie polecam wynajmujacy nastawieni na niemcow i wszystko robia pod nich nam i sasiadom polakom kazali gasic swiatla o 22 ,polecam Trogir,Bibinje calkiem inna mentalność ludzi bardziej zyczliwie nastawieni do turystów,nie wspomne ze po przyjeździe do Omisia zrezygnowalem z zaliczki 100e poniewaz ap.wogole nie zgadzal sie ze strona internetowa i podana na niej oferta.W tym roku Bibinje.pozdrav
MARTYNKA2001
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARTYNKA2001 » 21.02.2016 22:26

Lukman trochę mnie zmartwiłeś. Co prawda za apartament jestem pewna (po raz 4 wynajmujemy za pośdrednictwem Crodea), ale mantalność ludzi mnie przerażą. Zawsze byłam przekonana, ż wszyscy Chorwaci są przyjazie nastawieni do Polaków - tak właśnie było w okolicach Trogiru. Marzył mi się widok na góry ;) to trzeba będzie zacisnąć zęby.
olkas
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 01.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olkas » 21.02.2016 22:30

lukman napisał(a):Witam ja bylem w zeszlym roku 8 raz w Chorwacji w Omisiu i nie polecam wynajmujacy nastawieni na niemcow i wszystko robia pod nich nam i sasiadom polakom kazali gasic swiatla o 22 ,polecam Trogir,Bibinje calkiem inna mentalność ludzi bardziej zyczliwie nastawieni do turystów,nie wspomne ze po przyjeździe do Omisia zrezygnowalem z zaliczki 100e poniewaz ap.wogole nie zgadzal sie ze strona internetowa i podana na niej oferta.W tym roku Bibinje.pozdrav

Widocznie mieliście pecha, wszystko zależy od człowieka. Nie każdy Polak to pijak, i nie każdy Chorwat jest taki jak piszesz. My byliśmy i gospodarze byli super za pierwszym i za drugim razem.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 21.02.2016 22:49

lukman napisał(a):Witam ja bylem w zeszlym roku 8 raz w Chorwacji w Omisiu i nie polecam wynajmujacy nastawieni na niemcow i wszystko robia pod nich nam i sasiadom polakom kazali gasic swiatla o 22 ,polecam Trogir,Bibinje calkiem inna mentalność ludzi bardziej zyczliwie nastawieni do turystów,nie wspomne ze po przyjeździe do Omisia zrezygnowalem z zaliczki 100e poniewaz ap.wogole nie zgadzal sie ze strona internetowa i podana na niej oferta.W tym roku Bibinje.pozdrav


Pozwolę się nie zgodzić z kolegą, tacy ludzie bywają wszędzie, nie stanowią większości i nie ma to nic wspólnego z miejscowością do której się jedzie.
Byłem z kolegą w Omiszu (dokładnie Duce) w 2013r w różnych apartamentach i nie można było złego słowa powiedzieć na nasze właścicielki. Ja swoją widziałem raz przy meldunku dzień po przyjeździe, bo nawet klucz dał nam mój kolega - wcześniej przyjechał. Natomiast właścicielkę kolegi widywaliśmy na spacerach, za każdym razem się pytała czy wszystko w porządku a na dodatek upiekła koledze tort na urodziny :D - pychota :mrgreen:
Na dowód:
DSC03166.JPG

A na wariatkę trafił w zeszłym roku kuzyn innego kolegi w Baska Voda, na szczęście on miał babcię do rany przyłóż :)
RK79
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) RK79 » 23.02.2016 01:14

Cześć.
Vjetar dziękuję Ci za odpowiedź. Ciekawi mnie jak na miejscu to będzie wyglądać:-).
Pozdrawiam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.02.2016 19:29

RK79 napisał(a):Cześć.
Vjetar dziękuję Ci za odpowiedź. Ciekawi mnie jak na miejscu to będzie wyglądać:-).
Pozdrawiam.


Może zacznij od zakupów "w zieleniaku" a potem spacerkiem dalej

:oczko_usmiech:
RK79
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) RK79 » 07.03.2016 19:56

Już właśnie zobaczyłem:-).
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.03.2016 17:22

RK79 napisał(a):Już właśnie zobaczyłem:-).


I jak? Podoba się? Co wybrałeś?
tomcioooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomcioooo » 14.04.2016 08:57

My także zawiedliśmy się na Omis Duce w 2013. Plaza zaraz obok ruchliwej jezdni, niby blisko do Splitu ale jedzie się bardzo długo i ciężko potem z darmowym parkingiem:/ a co do samego apartamentu- widoki ładne ale właściciel apartamentu Karla już Masakra. W 2015 pojechaliśmy ponownie do sprawdzonego już Bibinje
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
DUCE (OMIŚ)_proszę o opinie - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone