Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drugie oko na Maroko...

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.03.2009 16:43

A mnie tam system się od lat nie zawiesza, a raczej nie pamiętam nawet czy w ogóle. Teraz używam Opery i czasem IE.

Dziękuję Wam za odwiedziny na mojej stronce. Dziś też coś wrzucę nowego, ale dopiero wieczorkiem.

Shtriga! Miło wiedzieć, że ktoś śledzi ;) I nie przesadzaj! Też widziałam Twoje foty - są świetne!
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 08.03.2009 21:00

:lol:

Już poprawione - nie rozjeżdża się! :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 16.03.2009 18:23

Znów cośtam dołożyłam i jeszcze wieczorkiem dołożę ;)
vicealigator
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vicealigator » 02.09.2009 12:08

To ja tez sie dorzuce z moja relacja




http://vicealigator.geoblog.pl/podroz/2 ... a-maghrebu
Ostatnio edytowano 05.09.2009 07:37 przez vicealigator, łącznie edytowano 3 razy
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 02.09.2009 13:56

vicealigator napisał(a):To ja tez sie dorzuce z moja relacja


Całkiem spora 8) ta Twoja Szczypta Maghrebu :D.
Dzięki za linka :), będzie co poczytać :idea: jak już wrócę z Choracji...
vicealigator
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vicealigator » 02.09.2009 22:04

"Szczypta" bo spedzilem tam ledwie tydzien ...
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 09.10.2012 10:04

witam
ja mam pytanie do koleżanki dangol
Piszesz,że byłaś w kwietniu,i ja ma zapytanie takie-jakie ubrania trzeba wziąć na taką objazdówkę?Chodzi mi po głowie 'magiczne południe" z rainbowa.w połowie kwietnia to chyba dość ciepło już jest,ale coś cieplejszego tez chyba sie przyda?
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 09.10.2012 10:20

Witaj, Ewo.

Ciepłe rzeczy to się przydały przede wszystkim w Polsce :wink:, zwłaszcza że wylatywaliśmy w deszczowy dzień, przylot wyglądał podobnie...
Już w Maroku najcieplejsze okryciem był co najwyżej cienki dzianinowy sweterek albo bawełniana bluzka z długim rękawem, ale one przydawały się :idea: głównie z samego rana, przy wyjeździe z hotelu w dalszą trasę, najczęściej o naprawdę wczesnej porze. Czasem też wieczorem, gdy się włóczyliśmy już samopas, nie z wycieczką.
My mieliśmy trasę "Cesarskie Miasta", myślę że w kazbach "magicznego południa" w dzień może być jeszcze cieplej :D , ale nocą już :roll: niekoniecznie. Lepiej więc zabrać ze sobą jakieś cieplejsze rzeczy, ale bez przesadnej ilości. :idea:
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 09.10.2012 20:18

dzięki za rady :)
Poprzednia strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Drugie oko na Maroko... - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone