Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

druga połowa września

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
langerob25
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) langerob25 » 08.09.2007 18:35

Od dyisiaj jestem w Breli i pogoda od 13 byŁa naprawde ekstra.Teraz troche gorzej.Mam nadzieje ze przez najblizszy tydzien bedzie ok.Pozdrawiam Cro-maniakow
Seba51a
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seba51a » 09.09.2007 15:30

No to jutro wyjazd do Tucepi - mam nadzieje, że przywita mnie Słoneczko na miejscu :?
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 11.09.2007 09:58

Witam
Już sporo osób jest teraz na Cro :D zazdroszczę im mimo pogody jaką tam zastaną, ale ogólnie nie powinna być tragiczna, zawsze cieplej niż u nas brrrrr
Czekam na relacje tych co wracają, bo ja dopiero wyruszam 21-go września na tydzień, więc jak wrócę to już będzie prawie październik i może u nas trochę cieplej będzie.
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 11.09.2007 10:00

langerob25 napisał(a):Od dyisiaj jestem w Breli i pogoda od 13 byŁa naprawde ekstra.Teraz troche gorzej.Mam nadzieje ze przez najblizszy tydzien bedzie ok.Pozdrawiam Cro-maniakow

Proszę Cię o relację po powrocie, bo to są cenne porady zwłaszcza, że mam w planach Brelę.
langerob25
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) langerob25 » 11.09.2007 15:11

yvonn napisał(a):
langerob25 napisał(a):Od dyisiaj jestem w Breli i pogoda od 13 byŁa naprawde ekstra.Teraz troche gorzej.Mam nadzieje ze przez najblizszy tydzien bedzie ok.Pozdrawiam Cro-maniakow

Proszę Cię o relację po powrocie, bo to są cenne porady zwłaszcza, że mam w planach Brelę.


dzisiaj pogoda nie dopisała,ale na jutro zapowiadaja juz ok,a czwartek i piatek ma byc juz super.Wczoraj natomiast cały dzien swieciło słoneczko i było super.Oczywiscie cos jeszcze napisze.pozdrowienia
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 11.09.2007 18:24

langerob25 napisał(a):
yvonn napisał(a):
langerob25 napisał(a):Od dyisiaj jestem w Breli i pogoda od 13 byŁa naprawde ekstra.Teraz troche gorzej.Mam nadzieje ze przez najblizszy tydzien bedzie ok.Pozdrawiam Cro-maniakow

Proszę Cię o relację po powrocie, bo to są cenne porady zwłaszcza, że mam w planach Brelę.


dzisiaj pogoda nie dopisała,ale na jutro zapowiadaja juz ok,a czwartek i piatek ma byc juz super.Wczoraj natomiast cały dzien swieciło słoneczko i było super.Oczywiscie cos jeszcze napisze.pozdrowienia

Dzięki wielkie za informację, i tak u nas zimniej, trochę zazdroszczę, że już tam jesteś.
tisame
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.09.2007
Pula

Nieprzeczytany postnapisał(a) tisame » 12.09.2007 14:01

21 września wyjeżdżam z mężem i dwójka dzieci (5 i 1 lat) do Pula
zarezerwowaliśmy hotel Histria 22-29 przez biuro Adriatyk, to nasze pierwsze wakacje, mam nadzieję że pogoda chociaz troszkę będzie fajna i pozwoli na to żeby raz się wykąpać.
pozdrawiam
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006
Re: Pula

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 12.09.2007 14:18

tisame napisał(a):21 września wyjeżdżam z mężem i dwójka dzieci (5 i 1 lat) do Pula
zarezerwowaliśmy hotel Histria 22-29 przez biuro Adriatyk, to nasze pierwsze wakacje, mam nadzieję że pogoda chociaz troszkę będzie fajna i pozwoli na to żeby raz się wykąpać.
pozdrawiam

W takim razie należy się Wam ta ładna pogoda i myślę, że wrócicie zadowoleni. W ub. roku byliśmy z takim prawie rocznym dzieckiem, jeszcze nie chodził i to był duży plus na plaży. Drugi podróżnik miał również 5 lat, nauczył się świetnie pływać i nie chciał wychodzić z wody. Powodzenia

Pozdrawiam
tisame
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tisame » 12.09.2007 14:38

dziękuję za miłe słowa
kresselack
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kresselack » 12.09.2007 14:51

Witam, na nie ryzwkowałem urlopu tak "wysoko", wybrałem południowe strony, ale widze że tam też dość zimno.... Pogodo zlituj się, dowal 26-30 stopni bez deszczu...
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 12.09.2007 15:14

Prawdziwi turyści wybierają się w październiku, a wy macie problem z wyjazdem we wrześniu?
kresselack
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kresselack » 12.09.2007 15:51

keruj7 napisał(a):Prawdziwi turyści wybierają się w październiku, a wy macie problem z wyjazdem we wrześniu?

Ja wracam w październiku, ale wierz mi, to jedyny urlop w tym roku i chce wypoczać:)
Maba
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maba » 13.09.2007 10:21

Napewno będzie ładna pogoda....zreszta teraz też jest. Ja jadę juz w sobotę w okolice Dubrovnika. Pogodę sprawdzałam i do środy ok 27 stopni w okolicach Dubrovnika a w okolicach Splitu ok 28 więc jak dla mnie ok.
rumcajs
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.09.2007
wrzesień the best...

Nieprzeczytany postnapisał(a) rumcajs » 13.09.2007 11:41

[quote="keruj7"]Prawdziwi turyści wybierają się w październiku, a wy macie problem z wyjazdem we wrześniu?[/quote]

:roll: a my z ekipą ( 6 osób ) na 3 auta właśnie dziś ruszmay na Krk do Nijvic. Hehe mało nas bo sprzęt nurkowy zajmuje drugie tyle a waży ok. 50 kg...Byłem w Cro we wrześniu ( co prawda 4 lata temu...) w Biogradzie i :
1. akurat nie natrafiłęm na tzw. załamanie pogody,
2. na 10 dni pobytu jeden był pochmurny i jeden padało ale nie w Biogradzie tylko na Kornatach ( złapała nas burza ) ,
3. był upał, że jaka mawia mój kolega jak pies srał to tupał... :lol:
langerob25
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) langerob25 » 14.09.2007 10:38

Ja jestem od tygodnia w Breli i jak na razie pogoda ok.Wczoraj grzało słoneczko pieknie.Dzisiaj od rana tez przygrzewa.Jutro juz wracam, chociaz z checia bym jeszcze został,bo pogoda ma byc niezłahttp://polish.wunderground.com/global/stations/14454.php
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
druga połowa września - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone