Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

druga połowa września

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adasiek231
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adasiek231 » 09.09.2013 05:56

Witam wszystkich ciepło :) mieliśmy wybrać się na wyspę RAB wyjazd 14 września ale pogoda jaką sprawdzam w internecie nie napawa optymizmem i żarem z nieba :( i nie wiem co robić ktoś może doradzić czy warto? czy przełożyć wyjazd na czerwiec 2014
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 10.09.2013 09:20

^^
Albo zmienić Rab na lokalizację mniej podatną na humory bury (coś bardziej na południe).
carollayna
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) carollayna » 10.09.2013 10:38

Witam
Wybieramy się 13.09 na 2 tygodnie (już nie mogę się doczekać) do Mandre, następnie w okolice Vinisce i na Hvar na rowery.
Jak wygląda temperatura odczuwalna w tych regionach? Przestudiowałam forum, strony internetowe a z doświadczenia wiem, że i tak jest inaczej :) Burza, deszcz, wiatr nie straszne, tylko się zastanawiam ile w sakwy ubrań włożyć :)
Aleksander
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aleksander » 15.09.2013 15:33

Jesteśmy obecnie w Bratusiu niedaleko Makarskiej Lampka niesamowita Jadran cieplutki naprawdę warto przyjechać o tej porze...
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 15.09.2013 17:33

Od 9.09 do wczoraj byliśmy w Podgorze. Trochę pogoda kaprysiła.... Przyjechaliśmy więc do Vodic i jak na razie jest ok:) mam nadzieję, że na dłużej....:) Fajnie bo nie ma tłumów i spokojnie można wybrać kwaterę. Sporo zamkniętych na głucho ale też dużo wolnych.
agacyganska
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agacyganska » 24.09.2013 12:14

Aleksander napisał(a):Jesteśmy obecnie w Bratusiu niedaleko Makarskiej Lampka niesamowita Jadran cieplutki naprawdę warto przyjechać o tej porze...



my bylismy w bratusiu w sierpniu w villa perla - a Wy gdzie stacjonujecie? villa pera była ok - tylko podejście do niej troche męczące:) chetnie dowiem się gdzi inni forumowicze jeżdżą - bo miejscowość cudowna!
andzulina
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzulina » 24.09.2013 13:43

Ja dzisiaj wieczorem wyjeżdżam do Vodice - ktoś jest? Albo chociaż w okolicach? Jaka jest pogoda? Bo nie wiem, co do torby pakować:)
splitmaniak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) splitmaniak » 24.09.2013 20:42

jestem obecnie trochę bardziej na południe od Vodice, za Splitem! Pogoda idealna, ciepło, słońce świeci, morze ciepłe! Prognozy w lokalnym TV pokazują, że nadal niezmiennie. Nic tylko jechać
andzulina
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzulina » 26.09.2013 16:02

Melduję się z Vodice :))) pogoda rewelacyjna - od rana siedzimy na plaży. I co najważniejsze - brak "dzikich tłumów", czyli spokojny relaksik bez bitwy o miejsce.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.09.2013 17:31

Tylko pozazdrościć :) choćbyśmy chcieli poza wakacjami nie da rady :(
Jak ceny ?
andzulina
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzulina » 27.09.2013 22:18

Jeśli chodzi o kwatery, to są o wiele niższe niż w sezonie (ale to oczywiste;) ), natomiast powoli zamykają restauracje, konoby itp. i przez to ciężko z wyborem:/ dzisiaj naszukaliśmy się miejsca, gdzie można zjeść dobry sea food - no i lipa trochę - dostaliśmy większość ryb, a nastawialiśmy się na jakieś inne smakołyki. Ceny w sklepach (marketach) takie same, ale w tych pamiątkarskich zaczynają schodzić w dół. No i nie ma już innych atrakcji - np. łódź ze szklanym dnem... Wiemy teraz, żeby przyjechać najpóźniej w drugim tyg. września... Ja na szczęście mam tak pracę, że nawet lepiej jak wezmę urlop "po sezonie" ;)
Siren_
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Siren_ » 28.09.2013 13:33

Wrocilam z wyspy Losinj wczoraj - do wczoraj pogoda w granicach 21-23 stopnie (odczuwalna kolo 25) na 2 tygodnie był 1 dzien deszczowy (od15.09) i jeden pochmurny. Nie bylo upalnie,bylo cieplo. Ranki na losinju już są chłodne, jak wyjezdzalismy zaczęło robić się pochmurnie i padało (porozina-merag-cres). Wakacje udane, wrocilismy szczęśliwi i jeszcze bardziej zakochani w Chorwacji:)
Sebek79
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebek79 » 30.09.2013 10:28

Od wczoraj wieczorem pada non stop. Do soboty pogoda była słoneczna 23-25 stopni, na słońcu 28 stopni. Ten tydzień zapowiada się gorzej. Pozdr z Brist
andzulina
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzulina » 30.09.2013 21:55

Potwierdzam - w nocy była burza, potem lało (i to dosłownie) gdzieś do 13. Ale po południu rozjaśnienia i nawet słońce wyszło. Jednak temperatura nie przekracza 20 st C :/ Jutro słonecznie, ale chłodno. Zobaczymy... My akurat w Vodice.
Aleksander
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aleksander » 01.10.2013 21:22

agacyganska napisał(a):
Aleksander napisał(a):Jesteśmy obecnie w Bratusiu niedaleko Makarskiej Lampka niesamowita Jadran cieplutki naprawdę warto przyjechać o tej porze...



my bylismy w bratusiu w sierpniu w villa perla - a Wy gdzie stacjonujecie? villa pera była ok - tylko podejście do niej troche męczące:) chetnie dowiem się gdzi inni forumowicze jeżdżą - bo miejscowość cudowna!

Byliśmy u Rocka taki miejscowy człowieczek wszędzie go pełno
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
druga połowa września - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone