Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

druga połowa września

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 05.09.2011 17:59

gakako , haha , ja też byłem , tak samo jak w tym roku od 10września i też w Blato , ale jak nadmieniłaś było sporo cieplej , choć morze było bardzo zimne. teraz jestem naprawdę w rozterce... , może coś innego.. , jeszcze te deszcze zapowiadane . sprawdzałem pogodę nad całym wybrzeżem i niestety wszędzie taka sama..
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 09.09.2011 07:26

My dzisiaj wyjezdzamy z Baska Voda. Podobno od poniedziałku ma byc zalamanie pogody, tak twierdzi nasza gospodyni. Przez ostatnie 12 dni padało tylko w jeden dzien, a tak lampa non stop.
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 09.09.2011 10:43

MRK już daj spokój... :) , za trzy godziny wyjeżdżam z lublina do Z.Blato :lol: .
dla tych którzy by jechali teraz przez Barwinek - dalej jest sporo mijanek ze światłami niestety , nasi znajomi wyjechali do Chorwacji dzisiaj rano i już nam dzwonili ze Słowacji.
Anusiak75
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anusiak75 » 09.09.2011 10:54

Jeszcze tylko 30 godzin i opuszczam Wrocław w kierunku Vodic :)...mam nadzieję, że pogoda dopisze i wygrzeję stare kości
mloda521
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 08.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mloda521 » 09.09.2011 11:50

Anusiak75 napisał(a):Jeszcze tylko 30 godzin i opuszczam Wrocław w kierunku Vodic :)...mam nadzieję, że pogoda dopisze i wygrzeję stare kości



My wlasnie wrocilismy ale z okolic Zadaru i od 2 dni zaczela sie psuc pogoda i wiatr byl silny, ale to i tak duzooo cieplej niz u Nas w porownaniu z pogoda tam u Nas zima, ale juz w tym regionie co my bylismy zaden Chorwat do wody nie wszedl jedynie Polacy ;))
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 09.09.2011 13:20

leszekmw napisał(a):MRK już daj spokój... :) , za trzy godziny wyjeżdżam z lublina do Z.Blato :lol: .
dla tych którzy by jechali teraz przez Barwinek - dalej jest sporo mijanek ze światłami niestety , nasi znajomi wyjechali do Chorwacji dzisiaj rano i już nam dzwonili ze Słowacji.


Tych mijanek nie ma tak wiele - w porównaniu z ubiegłym rokiem. Jedzie się całkiem nieźle jak na nasze, polskie warunki...:) Aby do Miszkolca.... dalej już się śmiga.:)))
Anies
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anies » 09.09.2011 14:29

My z męzem także jutro rano ruszamy do Chorwacji:)Mam przynajmniej taką nadzieję, bo niestety trochę się rozchorowałam:(
Saint
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saint » 09.09.2011 14:51

Ludzie nie straszcie z tą pogodą bo własnie za jakies 4 godziny obieram kierunek Igrane :D

pozdrawiam Wszystkich moze z niektórymi spotkamy się w drodze :)
Robak1984
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 29.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robak1984 » 09.09.2011 15:12

Saint napisał(a):Ludzie nie straszcie z tą pogodą bo własnie za jakies 4 godziny obieram kierunek Igrane :D

pozdrawiam Wszystkich moze z niektórymi spotkamy się w drodze :)


Nie patrz na prognozy, tylko ciesz się urlopem :) Udanego wyjazdu :)
just3
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) just3 » 11.09.2011 15:44

musze sie wykurowac do czwartku bo wyjezdzam do |Baski wiec prosze nie strasznie zla pogoda ;)

nie chce byc znowu chora;p
no i szkoda wakacji......
licze na 25 stopni, 1 dzien moze padac ;p
aha i codziennie musze sie kapac w morzu!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.09.2011 16:03

just3 napisał(a): 1 dzien moze padac ;p
aha i codziennie musze sie kapac w morzu!
Jak będzie "kapac" to z kąpieli nici :wink:
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 12.09.2011 06:01

witacie , siedzę sobie n tarasie , patrzę na plejesac i hvar które powoli oświetla wschodzące słońce i pozdrawiam wszystkich z upalnego Z.Blato :D
grzeje pięknie , w nocy również ... , ale przede wszystkim jadran cieplutki , ci co byli w tamtym roku o tej porze to wiedzą o co chodzi :)
tak na szybko spostrzeżenia - mniej polaków niestety , generalnie chyba mniej ludzi w porównaniu do tamtego roku , ceny w restauracji np. Adriana takie same ale porcje niestety mniejsze... . no cóż , kryzys dotyka wszystkich :? .
na razie , cześć
:papa:
just3
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) just3 » 12.09.2011 09:56

Janusz Bajcer napisał(a):
just3 napisał(a): 1 dzien moze padac ;p
aha i codziennie musze sie kapac w morzu!
Jak będzie "kapac" to z kąpieli nici :wink:


hehe taaak ;)
oby w takim razie nie kapalo! a przynajmniej nie przez caly tydzien!
McPiv
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 27.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) McPiv » 12.09.2011 21:01

Dzisiaj przyjechaliśmy do Mandre. Temperatura około 32 stopni, żar leje się z nieba. Podobno taka pogoda ma być do czwartku, co dalej? Zobaczymy. Przed nami 2 tygodnie lenistwa.

Pozdrav.
cjanek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 24.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cjanek » 14.09.2011 12:35

Od niedzieli jestem w miejscowości Drasnice. Pierwszy raz postanowiłem jechać do Chorwacji we wrześniu i się nie zawiodłem:)
Codziennie upał pow. 30 stopni, zimne piwo i doskonałe miejscowe wino.
Pozdrowienia dla forumowiczów w Polsce!
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
druga połowa września - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone