Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Droga do Chorwacji z nawigacją Audi

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008
Droga do Chorwacji z nawigacją Audi

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 07.08.2015 09:35

Witam.
Czy jechał kto do Chorwacji z Polski korzystając w wbudowanej nawigacji AUDI MMI 2G 2015 rok?
Jeśli tak to proszę o opinie czy bez problemu i czy mapy są w miarę dokładne. Chodzi o najnowsze mapy 2015. Czy mam brać AutoMapę i zewnętrzną nawigacje.

Dzięki!
dziubeklublin
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziubeklublin » 07.08.2015 09:54

grax napisał(a):Witam.
Czy jechał kto do Chorwacji z Polski korzystając w wbudowanej nawigacji AUDI MMI 2G 2015 rok?
Jeśli tak to proszę o opinie czy bez problemu i czy mapy są w miarę dokładne. Chodzi o najnowsze mapy 2015. Czy mam brać AutoMapę i zewnętrzną nawigacje.

Dzięki!


W 2012 jechałem ze starszą wersją nawigacji Audi i chociaż była mniej dokładna niż AutoMapa to nie narzekam. Na miejsce dotarłem bez żadnych problemów. Myślę że skoro masz już w aucie nawigację to nie ma potrzeby jej dublować. Poza tym pamiętaj że nawigacja jedno a dorgowskazy i papierowa mapa i tak są nie zastąpione.
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 07.08.2015 09:57

dziubeklublin napisał(a):
grax napisał(a):Witam.
Czy jechał kto do Chorwacji z Polski korzystając w wbudowanej nawigacji AUDI MMI 2G 2015 rok?
Jeśli tak to proszę o opinie czy bez problemu i czy mapy są w miarę dokładne. Chodzi o najnowsze mapy 2015. Czy mam brać AutoMapę i zewnętrzną nawigacje.

Dzięki!


W 2012 jechałem ze starszą wersją nawigacji Audi i chociaż była mniej dokładna niż AutoMapa to nie narzekam. Na miejsce dotarłem bez żadnych problemów. Myślę że skoro masz już w aucie nawigację to nie ma potrzeby jej dublować. Poza tym pamiętaj że nawigacja jedno a dorgowskazy i papierowa mapa i tak są nie zastąpione.


A ustawiałeś w nawigacji objazdy w Słowenii? Można to w Audi poustawiać bez problemu?
Mam wersję 2015, więc myślę, że mapki świeże.
dziubeklublin
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziubeklublin » 07.08.2015 10:18

Jak jechałem przez Słowację i Węgry. Objazd autostrady na Słowacji bez problemowo, trochę gorzej było z obwodnicą Budapesztu, bo z uporem maniaka navi kierowała przez centrum. Ale wystarczyło olać nawigację i jechać za drogowskazami.

A z ciekawości, mogę wiedzieć ile kosztowała Cię aktualizacja mapek? Bo mi w serwisie Audi zaśpiewali 1000 zł.
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 07.08.2015 10:22

dziubeklublin napisał(a):Jak jechałem przez Słowację i Węgry. Objazd autostrady na Słowacji bez problemowo, trochę gorzej było z obwodnicą Budapesztu, bo z uporem maniaka navi kierowała przez centrum. Ale wystarczyło olać nawigację i jechać za drogowskazami.

A z ciekawości, mogę wiedzieć ile kosztowała Cię aktualizacja mapek? Bo mi w serwisie Audi zaśpiewali 1000 zł.


Znalazłem w necie i sam zrobiłem ;)

To wystarczy ustawić w nawigacji punkty przez Mureck, Lenart, Ptuj i będzie wszystko grało? Poprowadzi przez prawidłowe drogi?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 07.08.2015 10:27

grax przecież jedziesz już nie pierwszy raz do Chorwacji korzystając z objazdu M-L-P. Naprawdę nie dasz rady przejechać ty 50km bez nawigacji :?: :?: :?: :?:
dziubeklublin
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziubeklublin » 07.08.2015 10:37

Znalazłem w necie i sam zrobiłem ;)

To wystarczy ustawić w nawigacji punkty przez Mureck, Lenart, Ptuj i będzie wszystko grało? Poprowadzi przez prawidłowe drogi?[/quote]

Na pewno wystarczy.

A swoją drogą ja też znalazłem aktualizację w necie i za nic nie chce działać. Możesz linka na priv?
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 07.08.2015 10:42

dids76 napisał(a):grax przecież jedziesz już nie pierwszy raz do Chorwacji korzystając z objazdu M-L-P. Naprawdę nie dasz rady przejechać ty 50km bez nawigacji :?: :?: :?: :?:


Wiem :) Upewniam się tylko jak jest z seryjną navi :)
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 18.02.2017 10:59

Trochę odkurzę.
Mam nawigacje AUDI MMI 2G 2016 i z tego co wyczytałem powyżej powinienem bez problemu dojechać z jej pomocą w czerwcu na miejsce tj do Vodic.
Mam tylko pytanie odnośnie jazdy już w samej Chorwacji. Mam w planie sporo pozwiedzać i ciekawi mnie jak spisuje się ta nawigacja na lokalnych chorwackich drogach?

Pozdrowienia.;)
arni87
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 20.02.2017 14:11

Nawigacja w RNS-E dla Chorwacji jest super.
Jest pokrycie nawet górskich dróg. Mowa o mapach z 2013.

Gorzej jest na bocznych drogarch w BIH (w Republice Serbskiej).
dodi79
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodi79 » 21.02.2017 08:39

Gonzales napisał(a):Trochę odkurzę.
Mam nawigacje AUDI MMI 2G 2016 i z tego co wyczytałem powyżej powinienem bez problemu dojechać z jej pomocą w czerwcu na miejsce tj do Vodic.
Mam tylko pytanie odnośnie jazdy już w samej Chorwacji. Mam w planie sporo pozwiedzać i ciekawi mnie jak spisuje się ta nawigacja na lokalnych chorwackich drogach?

Pozdrowienia.;)


korzystałem z tej nawigacji w tamtym roku... jak dla mnie to nie ma lepszej wbudowanej orginalnej nawigacji... robiłem na niej Dubrovnik, Kotor, Medziugorie, Kravica, Mostar... prowadziła bez zastrzeżeń... trzeba chwile poświęcić przed wyjazdem i sobie ja dobrze poustawiać pod siebie i tyle...
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 21.02.2017 16:50

Dzięki za odpowiedzi. Na wszelki wypadek mam jeszcze automapę w telefonie i mapę papierową. Mam nadzieję że nie zginę :lol:

Pozdrowienia.;)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Droga do Chorwacji z nawigacją Audi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone