Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drenje 2017 czyli "against all odds".

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 22.04.2018 22:12

I tak oto, w ekspresowym tempie, nachodzi nas myśl, że za niedługo trzeba będzie wracać:

Obrazek

Zaliczamy ostatni dzień na plaży, pogoda dalej dopisuje.

Obrazek

Obrazek

Ostatni raz wspinamy się w drodze powrotnej z plaży przez pachnący, śródziemnomorski las.

Obrazek

Do widzenia!!!

Obrazek

Droga powrotna mija nam bez żadnych niespodzianek, wybieramy drugi wariant powrotu przez Rupę i Ilirską Bistricę, co okazuje się błędem, jedzie się wolno w tłumie niemieckich i austriackich kamperów. Zapamiętujemy Słowenię - na pewno, na 100% wrócimy do tego kraju na dłużej, bardzo nam się podoba (szczególnie po ostatniej relacji Maslinki na forum).

Krótkie podsumowanie (subiektywne)

- byliśmy na Istrii - to za wiele powiedziane, liznęliśmy Istrię: ale to wystarcza, żeby tutaj jeszcze wrócić z planem na zwiedzanie Puli, Rovinja, Poreča, Motovuna, Grožnjana itp. Pewnie w pakiecie razem z czymś na Słowenii i niekoniecznie latem.

- wypad miał być tani i to udało się osiągnąć, myślę, że jest to niezła alternatywa dla wczasów nad Bałtykiem (dla nas tylko 200 km dalej).

- baliśmy się przed, że to będzie coś o wiele gorszego niż nasze ulubione dalmatyńskie wyspy: okazuje się, że nie jest tak źle, Jadran równie ciepły i czysty, fajne zatoczki i super plaże w Drenje i Ravni, Labin też całkiem urokliwy, choć bardziej włoski, ogólnie wracaliśmy wypoczęci i zadowoleni!
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 22.04.2018 22:19

maslinka napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Hercklekot napisał(a):Okazuje się, że fmix, na którym umieszczam zdjęcia za chwilę kończy działalność... Szkoda, ale relację dokończę - do 7 maja chyba będzie można zdjęcia zobaczyć.

Czyli kolejny hosting robi psikusa .... :evil: :evil: :evil:

Niestety, już tutaj nad tym ubolewaliśmy :evil::
grecja-przez-albanie-i-nie-tylko-raz-jeszcze-2011-i-2012-t32480-1800.html#p1970151


Wszystkie zdjęcia z moich relacji szlag trafi... No cóż, nic nie może przecież wiecznie trwać :D . Coś się wymyśli na raz następny: jak macie jakieś pomysły na hosting zdjęć, to napiszcie, bardzo proszę.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 22.04.2018 22:46

Hercklekot napisał(a):Wszystkie zdjęcia z moich relacji szlag trafi... No cóż, nic nie może przecież wiecznie trwać :D .

Znam ten ból. Na razie jednak jeszcze je widać.

Miło się z Tobą wędrowało.

Pozdrawiam,
Wojtek
Ostatnio edytowano 23.04.2018 00:25 przez Franz, łącznie edytowano 1 raz
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 22.04.2018 23:48

Franz napisał(a):
Hercklekot napisał(a):Wszystkie zdjęcia z moich relacji szlag trafi... No cóż, nic nie może przecież wiecznie trwać :D .

Znam ten ból. Na razie jednak jeszcze je widać.

Miło się z tobą wędrowało.

Pozdrawiam,
Wojtek


Dziękuję, jeżeli jest Ci znana jakaś alternatywa, to chętnie skorzystam z podpowiedzi :!:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 23.04.2018 00:25

Hercklekot napisał(a):Dziękuję, jeżeli jest Ci znana jakaś alternatywa, to chętnie skorzystam z podpowiedzi :!:

Ja zamieszczam bezpośrednio na tutejszym forum.

Pozdrawiam,
Wojtek
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 23.04.2018 08:07

Tomku, dobrze, że udało Ci się skończyć, no i grunt, że udało się te - niepewne, jak pisałeś - wakacje jednak odbyć, a przy okazji zobaczyć nowe miejsca.

Co do hostingu, to od jakiegoś czasu wrzucam wszystko na forum, jak przedmówca. Co prawda jest limit 1MB na zdjęcie, więc z rozmiarem nie poszalejesz, ale do relacji wystarczy. Przynajmniej dla mnie - prawie wszystkie zdjęcia i tak wykonujemy na wczasach komórkami...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 23.04.2018 08:09

Dzięki za relację i pokazanie miejsc mi nieznanych :wink:
Co do zdjeć - wrzucam bezpośrednio jako załaczniki do postów na forum :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.04.2018 08:16

Hercklekot napisał(a):Dziękuję, jeżeli jest Ci znana jakaś alternatywa, to chętnie skorzystam z podpowiedzi :!:


Może zatem flickr.com...?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.04.2018 08:30

google+
A teraz zapisz sobie zdjęcia z relacji w jakimś folderze to szybko pójdzie Ci korekta o nowe linki.....
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 23.04.2018 08:47

Ja też wrzucam zdjęcia prosto na forum...
Fajnie, że udało się skończyć relację i ,że pokazałeś Labin. Bardzo pozytywnie mnie te kolorowe zdjęcia nastroiły :)
Też mam w planie - tak jak Wy, wrócić na Istrię z szerszym planem na bliższe zapoznanie się - choć zapewne nie jako główny punkt programu wakacji w Cro, ale raczej dodatkowa atrakcja w drodze powrotnej.
Dzięki za relację :papa:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 23.04.2018 17:05

piekara114 napisał(a):google+
A teraz zapisz sobie zdjęcia z relacji w jakimś folderze to szybko pójdzie Ci korekta o nowe linki.....

Próbowałem kiedyś, ale miałem kłopoty z ustawieniem tego aby zdjęcia były widoczne dla wszystkich. A może da się bezpośrednio z Google Photo ?
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 23.04.2018 17:14

Marsallah napisał(a):Tomku, dobrze, że udało Ci się skończyć, no i grunt, że udało się te - niepewne, jak pisałeś - wakacje jednak odbyć, a przy okazji zobaczyć nowe miejsca.

Co do hostingu, to od jakiegoś czasu wrzucam wszystko na forum, jak przedmówca. Co prawda jest limit 1MB na zdjęcie, więc z rozmiarem nie poszalejesz, ale do relacji wystarczy. Przynajmniej dla mnie - prawie wszystkie zdjęcia i tak wykonujemy na wczasach komórkami...


Spróbuję - zobaczę czy znajdę szybki i hurtowy sposób na pozmniejszanie zdjęć do 1MB.

P.S. W tym sezonie zostajemy jednak w kraju - chyba uda się wypad w stylu Zelwy z 2015. Czekam z wielką ciekawością na Waszą relację z Lastova! Pozdrawiam!
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 23.04.2018 17:16

beatabm napisał(a):Dzięki za relację i pokazanie miejsc mi nieznanych :wink:
Co do zdjeć - wrzucam bezpośrednio jako załaczniki do postów na forum :D


Cała przyjemność po mojej stronie :D . Ze zdjęciami jakoś dojdę do ładu...
Ostatnio edytowano 23.04.2018 17:23 przez Hercklekot, łącznie edytowano 1 raz
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 23.04.2018 17:23

Katerina napisał(a):Ja też wrzucam zdjęcia prosto na forum...
Fajnie, że udało się skończyć relację i ,że pokazałeś Labin. Bardzo pozytywnie mnie te kolorowe zdjęcia nastroiły :)
Też mam w planie - tak jak Wy, wrócić na Istrię z szerszym planem na bliższe zapoznanie się - choć zapewne nie jako główny punkt programu wakacji w Cro, ale raczej dodatkowa atrakcja w drodze powrotnej.
Dzięki za relację :papa:

Istria - tak, koniecznie jeszcze raz jako 4-6 dniowa objazdówka, najlepiej na wiosnę i pewne łączona ze Słowenią. Pozdrawiam i cieszę się, że podobały się te lekko "pokolorowane" zdjęcia :papa: .
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 24.04.2018 09:33

Hercklekot napisał(a):Spróbuję - zobaczę czy znajdę szybki i hurtowy sposób na pozmniejszanie zdjęć do 1MB.

Ściągnij sobie darmowy PIX Resizer. Prosty w obsłudze, można działać na całym folderze zdjęć. Używam od lat.

Hercklekot napisał(a):W tym sezonie zostajemy jednak w kraju - chyba uda się wypad w stylu Zelwy z 2015. Czekam z wielką ciekawością na Waszą relację z Lastova!

No, my też na to Lastovo czekamy. Nie nastawiam się (chyba Ania bardziej) na wiele, wręcz ostrzegam dzieciaki ("Wiecie, tam nie ma plaż..." :lol: ). Po przeładowanym Peljeszczaku z 2016 (wszędzie daleko, poza tym okropnym Orebitchem) i dobrze znanym nam Visiorze z 2017 (dla mnie wyjazdy na Vis to mała ekscytacja, wolę odkrywać nowe miejsca niż sprawdzać, co w starych dziurach piszczy) Lastovo może się okazać idealnym wyborem. Ale może też okazać się klapą (nie dalmacką).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Drenje 2017 czyli "against all odds". - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone