Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drazica/Pag proszę o info

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004
Drazica/Pag proszę o info

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 11.06.2008 08:06

witam,
czy mogę prosić o trochę aktualnych informacji na temat Drazicy na Pagu. stronka jest b. uboga a na forum niewiele. Interesuje mnie czy na kempie jest spokój, czy b. zatłoczony, czy z przyczepą nie będzie problemu z miejscem bo jadę w sierpniu niestety, czy jest ciepła woda =sanitariat na poziomie, jak daleko morze i jakie dojście (może takie jak pod oliwką :D ), co ze sklepem i wiele innych.
Szukam jak zwykle kameralnego miejsca z odrobiną prywatności i spokoju takiego na końcu świata&, bez atrakcji typu disco itp.
Pomóżcie
Pozdrawiam
damb
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) damb » 11.06.2008 15:38

Drazica
1 jest zatłoczony -ocena bardzo subiektywna
2 sanitariaty na wysokim poziomie
3 dobre dojście do morza -dwie plaże
4 sklepu brak najbliższy w Novaliji 10km,ale codziennie przyjeżdza świeże pieczywo
5 jest knoba -zimne piwo,cola,drobne przekąski
500 m dalej jest następny kamping mniej zatłoczony kameralny taki naprawdę na końcu świata.Ale bez prądu sanitariaty trochę gorsze (ciepła woda jest cały dzień) Tak że można sprwdzić i wybrać coś dla siebie .
http://www.metajna.com/skovrdara/01.htm
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 13.06.2008 09:06

bardzo dziękuję, napisz proszę czy są tam wydzielone parcele pod przyczepy, i czy jest cień "do zdobycia"
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 13.06.2008 13:55

witam
Bardzo ciekawi mnie ten wątek. Wiec chciałby zapyta o możliwośc dostępu do lodówek na obu campach. Druga sprawa, po obejrzeniu strony campu Skovrdara wydaje mi sie, że z cieniem to tam krucho. Ale może się mylę proszę oinfo.

pozdrawiam
damb
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) damb » 13.06.2008 16:46

Skovrdara to w zasadzie same parcele ułożone tarasowo.Rośnie tam trochę drzew oliwnych pod którymi można się schować z stolikiem i krzesełkami ale przyczepy nie zasłonią.Lodówek brak ponieważ nie ma tam prądu .Ciepła woda jest z kotła takiego jak do C.O. w którym właściciel pali drwenem.
Na Drażnicy natomiast jest prąd ale nie wiem czy są lodówki.
Zainteresowanym mogę przesłać kilka zdjęć ze Skovrdary na maila.
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 16.06.2008 12:34

a Drażica - bo napisałes tylko o tym drugim kempie. Ja niestety musze mieć prąd. Czy on jest zacieniony i czy są parcele. Parcela daje gwarancję, ze nie ma wojny o miejsce i daje troche poczucia prywatności. napisz więcej proszę.
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 10.07.2008 08:18

odświeżam temat bo wciąż nie mam zbyt dużo info. Poza cieniem :-) chciałbym wiedzieć czy jest tam w okolicy jakieś boisko do siatki, kort czy zwykły stół do ping ponga?
A może podpowiecie inny kemping na Pagu - poza Strasko i Sunice?
Pozdrawiam
Gżegżóła
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 23.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gżegżóła » 10.07.2008 08:35

Polecam kemping w Simuni ok.10km od Pagu. Są parcele z cieniem dla przyczepy, jest woda i prąd. Sanitariaty b.czyste, ciepła woda non-stop, plaża żwirkowa, jest boisko do piłki siatkowej, stoły do tenisa itp. o disko nie słyszałem podobnie jak o lodowkach (nie wiem). Obawiam się że kempingu z wymaganiami o jakich pisze Robi nie znajdzie, jak są dobre warunki to są i ludzie na takim kempingu. Pozdrawiam
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 10.07.2008 08:40

dzięki za błyskawiczną odpowiedź.
Niestety muszę jechać w samym środku sezonu - sierpień, dlatego komę jak nie wypoczywać w tłumie. W zeszłym roku sie udało - znalazłem taki kamp na Cresie (Slatina), duży ale kameralny.
Pozdrawiam
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004
do Gajusa

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 22.07.2008 15:21

podciagam temat bo wciąż aktualny a widzę, że Gajus tam był. negatywna opinię o właścicielce już przeczytałem. Napisz proszę więcej o samym kempie i okolicy.
Pozdrawiam
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
camp Drazica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 22.07.2008 20:07

Napisałem troche krytycznych uwag o właścicielce,nie mniej jednak napisałem też że camp fajny. Ogladałem kilka campów na Pagu w Simuni i Povljanie. Gdybym miał mozliwość wyboru wybrałbym Drazice. Jest położony z daleka od mjsc. turystycznych ( tak lubię ) Ciekawa roslinność tj drzewa oliwkowe których na Pagu nie mam tak znowu wiele, ładna plaża, mało ludzi ( wiele wolnych miejsc. ) Camp nie ma właściwie parceli ale z uwagi na polożenie ( łagodne zobcze, miejscami jednak trzeba ostro podjeżdżać w górę,skupienie drzewek oliwkowych ) miejsca jakby same sie wydzieliły. Wogóle w mojej ocenie odcinek północny Pagu tj. okolice mjsc Lun są dla mnie najciekawsze, czas jakby sie trochę zatrzymał w tym miejscu. Wracajac do campu jest prąd ( trzeba miec długi przewód ) i czyste sanitariaty ( 2 osoby, namiot, auto, prąd , opłata klimatyczna 18-19 euro ). W mjsc. nie ma żadnych sklepów ale za to w pobliskiej ( 10 km ) Novaliji jest ich sporo również wielkie markety.
Gajus
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 23.07.2008 08:24

tego oczekiwałem
dzięki!!!
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 16.03.2009 14:58

Pozwolę sobie odświeżyć wątek, żeby nie zakładać kolejnego... Dawno mnie na forum nie było, teraz planujemy chorwackie wakacje, więc będę często zaglądać.
Planuję pobyt na Pagu jako pierwszą część wakacjii szukam odpowiedniego miejsca.
Cisza, spokój, odludzie :) Miejsca jak Jagodna na Hvarze, czy Duba Peljesca.
I tak trafiłam okolice Lun na Pagu. Samo Lun to wioseczka, dobrze to rozumiem? Czy ktoś może opisać bliżej i pokazać jakieś zdjęcia?

Odnośnie Drazicy - mam pytania do tych co byli.

1. Camp położony jest bezpośrednio nad morzem - jak z dojściem do plaży? Łagodnie czy stromo? Mamy dwoje maluchów (3 latek i roczna panna), więc to dla mnie istotna kwestia.

2. Okolice campu - czy drogą z campingu można pospacerować z wózkiem? Czy jest bardzo pod górę i raczej się nie da? Bo czytałam, źe do campu zjeżdża się w dół - długi to odcinek, stromo?

3. Ciepła woda - jest cały czas? Bo czytałam, źe ogólnie sanitariaty bardzo w porządku.

4. Lodówki - czy są dotępne?

5. Plaża - czy zejście do wody jest łagodne? I czy jedna z plaż jest klasyczna "chorwacka" ? Chodzi mi o klasyczną kamienistą plażę - nie "piach", ani nie skalne półki. Czy plaża jest długa, czy to raczej małe zatoczki?

6. A może jakieś zdjęcia z campingu oraz z plaży?

Oj, sporo tych pytań mi się uzbierało. Mam nadziję, że ktoś się podzieli swoimi opiniami, bo powiem szczerze, po lekturze tego co na forum już było ten właśnie camping wydaje mi się najciekawszy :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.03.2009 15:31

AniaJ. napisał(a):6. A może jakieś zdjęcia z campingu oraz z plaży?


Kilka zdjęć jest na stronie kempingu

W cenniku nie widzę oddzielnej opłaty za lodówki, może jest na recepcji ogólnodostępna.
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 16.03.2009 16:03

AniaJ. napisał(a):Odnośnie Drazicy - mam pytania do tych co byli.

1. Camp położony jest bezpośrednio nad morzem - jak z dojściem do plaży? Łagodnie czy stromo? Mamy dwoje maluchów (3 latek i roczna panna), więc to dla mnie istotna kwestia.

2. Okolice campu - czy drogą z campingu można pospacerować z wózkiem? Czy jest bardzo pod górę i raczej się nie da? Bo czytałam, źe do campu zjeżdża się w dół - długi to odcinek, stromo?

3. Ciepła woda - jest cały czas? Bo czytałam, źe ogólnie sanitariaty bardzo w porządku.

4. Lodówki - czy są dotępne?

5. Plaża - czy zejście do wody jest łagodne? I czy jedna z plaż jest klasyczna "chorwacka" ? Chodzi mi o klasyczną kamienistą plażę - nie "piach", ani nie skalne półki. Czy plaża jest długa, czy to raczej małe zatoczki?

6. A może jakieś zdjęcia z campingu oraz z plaży?

Oj, sporo tych pytań mi się uzbierało. Mam nadziję, że ktoś się podzieli swoimi opiniami, bo powiem szczerze, po lekturze tego co na forum już było ten właśnie camping wydaje mi się najciekawszy :roll:

1.Położony nad samym morzem - dojście łagodne
plaża przy kempie żwirowa, kilkadziesiąt metrów dalej piach w zatokach - dla dzieci super.
2. Raczej nie da się nią spacerować, wąska i pod górę
3. Ciepła woda tylko wieczorem.
4. nie wiem, miałem własną ale nie wyobrażam sobie, żebyś nie dogadała się z właścicielką
5. zejście łagodne plaże są wszystkie mozliwe, są to małe zatoczki
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Drazica/Pag proszę o info
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone