Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

DRASNICE - u Milana Urlić - na Novi Put 10 - apartman 8+2

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacirg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 22.06.2007 14:43

Czy ktoś mógłby dać jakieś referencje o tym gospodarzu i apartamencie?
Chcemy się wybrać w dwie rodziny (5-ro dzieci) w sierpniu i do minimum wyeliminować niespodzianki, stąd pytanie.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich.
Jacek
Ostatnio edytowano 22.06.2007 23:16 przez jacirg, łącznie edytowano 1 raz
Adam.B
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 22.06.2007 15:20

witay ;] może ten link ci się przyda tu masz o apartamencie i pare fotek pozdrawiam
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobna.asp?BR=5097
jacirg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 22.06.2007 15:26

adam11 napisał(a):witay ;] może ten link ci się przyda tu masz o apartamencie i pare fotek pozdrawiam
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobna.asp?BR=5097

... dzięki ... ale tyle to ja wiem ... :) ... poszukuję osób, które tam bytowały
pozdr.
Jacek
Adam.B
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 22.06.2007 15:37

aa ;) ale mam nadzieję że się przyda :))
jacirg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 22.06.2007 22:35

... liczę na: Plumka, Daania, Joker_28, AnetaA ... i innych stałych bywalców Drasnic.
pozdr. :)
:papa:
Evilka
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evilka » 29.06.2007 12:45

Byłam w tym apartamencie w zeszłym roku i w tym roku do niego wracam. :) Było świetnie, naprawdę spędziłam wtedy po prostu wymarzone wakacje. ;) Warunki jak dla mnie były idealne, z resztą, co ja będę opowiadać, może lepiej podam stronkę owego apartamentu: http://www.apartmani-leut.com/index.asp ... 7&lang=eng
Pozdrawiam :)

EDIT:
Właśnie zauważyłam, że chyba nie jest to ten sam apartament... Zasugerowałam się nazwiskiem Urlic, a gdy weszłam na wcześniej podaną stronkę, zauważyłam, że chyba nie jest to opisywany wcześniej przeze mnie apartament.. ;) Serdecznie przepraszam...
jacirg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 29.06.2007 13:24

Evilka napisał(a):Byłam w tym apartamencie w zeszłym roku i w tym roku do niego wracam. :) Było świetnie, naprawdę spędziłam wtedy po prostu wymarzone wakacje. ;) Warunki jak dla mnie były idealne, z resztą, co ja będę opowiadać, może lepiej podam stronkę owego apartamentu: http://www.apartmani-leut.com/index.asp ... 7&lang=eng
Pozdrawiam :)

EDIT:
Właśnie zauważyłam, że chyba nie jest to ten sam apartament... Zasugerowałam się nazwiskiem Urlic, a gdy weszłam na wcześniej podaną stronkę, zauważyłam, że chyba nie jest to opisywany wcześniej przeze mnie apartament.. ;) Serdecznie przepraszam...

... faktycznie nie jest to ten apartament, o który mi chodzi ...

ja pytam o ten:
http://www.makarska-croatia.com/privatn ... ektid=0068
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobn ... ektID=6937

... wielka szkoda, bo już miałem nadzieję, że się czegoś dowiem

...dzięki za chęci ... pozdrawiam
Rosinmi
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rosinmi » 03.07.2007 11:59

W Drasnicach to chyba sami Urlice mieszkaja;) Ja mam namiar na trzeciego gospodarza o tym nazwisku, ma dom z apartamentami 25 m od morza.

Pozdrav,
Michal
jacirg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 03.07.2007 12:33

Rosinmi napisał(a):W Drasnicach to chyba sami Urlice mieszkaja;) Ja mam namiar na trzeciego gospodarza o tym nazwisku, ma dom z apartamentami 25 m od morza.

Pozdrav,
Michal

... hahaha ... :) ... być może ... niestety ten nie trafony Urlić ... ten o którego chodzi mi, Milan Urlić ma apartmany 100 m od morza ... czekam jeszcze cierpliwie, a nuż ktoś kto tam bytował się odezwie ... mam jeszcze trochę czasu, wyjazd planuję na połowę sierpnia ...
pozdrawiam
Jacek
antek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 03.07.2007 15:18

jacirq...rzuć jakimś mailem, Jokera zaraziłem draśnicami może i Ciebie się uda:)
byłem u Milana
pozdrav
jacirg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 03.07.2007 15:28

antek napisał(a):jacirq...rzuć jakimś mailem, Jokera zaraziłem draśnicami może i Ciebie się uda:)
byłem u Milana
pozdrav

... dzięki "antek" ... czekam niecierpliwie :) ... jair@tlen.pl
pozdr.
Jacek
Sylvim
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvim » 04.07.2007 09:00

Evilka,

Wlasnie dostalem oferte z apartamentu Leut. Wyglada ciekawie, interesuje mnie jednak jak tam jest z oddaleniem od morza - na stronie pisza ze jest 100m, tyle czy przez ulice czy prosto po schodkach od domu? bede wdzieczny za informacje.

Pozdrav,
Michal
Sylvim
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvim » 04.07.2007 09:11

Halo, "połówka" przeloguj sie bo robisz zamieszanie :)

pozdrav
Sylwia
Evilka
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evilka » 04.07.2007 16:36

Sylvim - idzie się kawałek ulicą, nie schodkami od apartamentu, bo jest z parędziesiąt, może nawet te 100 metrów. Ale mimo wszystko, do plaży nie jest daleko. :)
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
x
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2014