Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DRASNICE - u Milana Urlić - na Novi Put 10 - apartman 8+2

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacirg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 29.05.2006
DRASNICE - u Milana Urlić - na Novi Put 10 - apartman 8+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 22.06.2007 14:43

Czy ktoś mógłby dać jakieś referencje o tym gospodarzu i apartamencie?
Chcemy się wybrać w dwie rodziny (5-ro dzieci) w sierpniu i do minimum wyeliminować niespodzianki, stąd pytanie.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich.
Jacek
Ostatnio edytowano 22.06.2007 23:16 przez jacirg, łącznie edytowano 1 raz
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 22.06.2007 15:20

witay ;] może ten link ci się przyda tu masz o apartamencie i pare fotek pozdrawiam
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jacirg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 29.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 22.06.2007 15:26

adam11 napisał(a):witay ;] może ten link ci się przyda tu masz o apartamencie i pare fotek pozdrawiam
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

... dzięki ... ale tyle to ja wiem ... :) ... poszukuję osób, które tam bytowały
pozdr.
Jacek
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 22.06.2007 15:37

aa ;) ale mam nadzieję że się przyda :))
jacirg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 29.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 22.06.2007 22:35

... liczę na: Plumka, Daania, Joker_28, AnetaA ... i innych stałych bywalców Drasnic.
pozdr. :)
:papa:
Evilka
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evilka » 29.06.2007 12:45

Byłam w tym apartamencie w zeszłym roku i w tym roku do niego wracam. :) Było świetnie, naprawdę spędziłam wtedy po prostu wymarzone wakacje. ;) Warunki jak dla mnie były idealne, z resztą, co ja będę opowiadać, może lepiej podam stronkę owego apartamentu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam :)

EDIT:
Właśnie zauważyłam, że chyba nie jest to ten sam apartament... Zasugerowałam się nazwiskiem Urlic, a gdy weszłam na wcześniej podaną stronkę, zauważyłam, że chyba nie jest to opisywany wcześniej przeze mnie apartament.. ;) Serdecznie przepraszam...
jacirg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 29.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 29.06.2007 13:24

Evilka napisał(a):Byłam w tym apartamencie w zeszłym roku i w tym roku do niego wracam. :) Było świetnie, naprawdę spędziłam wtedy po prostu wymarzone wakacje. ;) Warunki jak dla mnie były idealne, z resztą, co ja będę opowiadać, może lepiej podam stronkę owego apartamentu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam :)

EDIT:
Właśnie zauważyłam, że chyba nie jest to ten sam apartament... Zasugerowałam się nazwiskiem Urlic, a gdy weszłam na wcześniej podaną stronkę, zauważyłam, że chyba nie jest to opisywany wcześniej przeze mnie apartament.. ;) Serdecznie przepraszam...


... faktycznie nie jest to ten apartament, o który mi chodzi ...

ja pytam o ten:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

... wielka szkoda, bo już miałem nadzieję, że się czegoś dowiem

...dzięki za chęci ... pozdrawiam
Rosinmi
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rosinmi » 03.07.2007 11:59

W Drasnicach to chyba sami Urlice mieszkaja;) Ja mam namiar na trzeciego gospodarza o tym nazwisku, ma dom z apartamentami 25 m od morza.

Pozdrav,
Michal
jacirg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 29.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 03.07.2007 12:33

Rosinmi napisał(a):W Drasnicach to chyba sami Urlice mieszkaja;) Ja mam namiar na trzeciego gospodarza o tym nazwisku, ma dom z apartamentami 25 m od morza.

Pozdrav,
Michal


... hahaha ... :) ... być może ... niestety ten nie trafony Urlić ... ten o którego chodzi mi, Milan Urlić ma apartmany 100 m od morza ... czekam jeszcze cierpliwie, a nuż ktoś kto tam bytował się odezwie ... mam jeszcze trochę czasu, wyjazd planuję na połowę sierpnia ...
pozdrawiam
Jacek
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 03.07.2007 15:18

jacirq...rzuć jakimś mailem, Jokera zaraziłem draśnicami może i Ciebie się uda:)
byłem u Milana
pozdrav
jacirg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 29.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 03.07.2007 15:28

antek napisał(a):jacirq...rzuć jakimś mailem, Jokera zaraziłem draśnicami może i Ciebie się uda:)
byłem u Milana
pozdrav

... dzięki "antek" ... czekam niecierpliwie :) ... adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdr.
Jacek
Sylvim
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvim » 04.07.2007 09:00

Evilka,

Wlasnie dostalem oferte z apartamentu Leut. Wyglada ciekawie, interesuje mnie jednak jak tam jest z oddaleniem od morza - na stronie pisza ze jest 100m, tyle czy przez ulice czy prosto po schodkach od domu? bede wdzieczny za informacje.

Pozdrav,
Michal
Sylvim
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvim » 04.07.2007 09:11

Halo, "połówka" przeloguj sie bo robisz zamieszanie :)

pozdrav
Sylwia
Evilka
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evilka » 04.07.2007 16:36

Sylvim - idzie się kawałek ulicą, nie schodkami od apartamentu, bo jest z parędziesiąt, może nawet te 100 metrów. Ale mimo wszystko, do plaży nie jest daleko. :)
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
DRASNICE - u Milana Urlić - na Novi Put 10 - apartman 8+2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone