Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 05.03.2013 15:16

TheMostImportant napisał(a):Witam, dziekuje za informacje. Z satelity wyglada na to, ze dom jest przy ulicy, czy dom jest przy samej ulicy? Czy przeszkadzają jadące samochody?
Czy apartament 4+2 ma widok na może, lub czy wiesz jaki jest uklad pokoi, z ktorego wychodzi sie na balkon?
I czy ogolnie polecasz to miejsce i czy zaznaczone czarną obwódką to konzum?? Pozdrawiam


U Milana wszystkie apartamenty mają widok na morze poza jednym, który jest na parterze. Dom jest przy samej drodze, ale nie jest to uciążliwe(bynajmniej nam nie przeszkadzało) gdyż to nie Jadranka i ruch tam znikomy.
Na II piętrze sa 2 apartamenty jeśli piszesz 4+2 (coś ok 65m)to zapewne masz szczytowy apartament w którym my byliśmy o ile nic się nie zmieniło to układ pokoi jest następujący wchodzisz do apartamentu i po lewej stronie masz 2 oddzielne pokoje (2 sypialnie z łózkami małżeńskimi, szafami ubraniowymi i szafkami nocnymi) na wprost drzwi wejściowych łazienka (prysznic +wc, brak wanny), po prawej stronie salon+aneks kuchenny z kanapą 2 osobową rozkładaną tv tu jest klima( u nas działała) jak i wyjście na balkon. Dla mnie ciut za wąski,ale i tak jeżeli nie założyli markiz to w słońcu nie ma jak tam wysiedzieć, a na posiedzenie wieczorne w zupełności styka. Co do tej czarnej obwolutki to nie jest konzum, tylko inny apartamentowiec, poprawiłem trochę fotkę jaką rano dodałem zobacz raz jeszcze.
Trudno polecać jak nie wiem czego oczekujecie, my nie narzekaliśmy bo i cudów nie oczekiwaliśmy, ale to nie znaczy że Wam będzie odpowiadać, przyczepić w sumie można się wszystkiego w każdym apartamencie, jak ktoś upierdliwy jest, poza tym traktujemy apartament jako noclegownie, i zrobienie śniadania czy ewentualnie jak się nie zje gdzieś na zewnątrz to do zrobienia jakiejś kolacyjki i to wszystko.
Milan ma grilla więc wieczorami na dole przed tym ap na parterze ( razem ze znajomymi wynajęliśmy wszystkie apartamenty w tym domu) parę razy go robiliśmy w końcu ryby z Makarskiej kupione od rybaków trzeba było gdzieś zrobić, był alkohol i do niczego się nie czepiał, ważne abyście po 23 byli w miarę cicho, tzn można siedzieć i rozmawiać byleby nie drzeć się i muzy na cały power nie słuchać.
Jacekp
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 24.05.2013 19:03

Czy mógłby dostać namiary na tego Milana? Wybieram sie z rodzinką w lipcu i moż będzie miał coś wolnego. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry bardzo dziękuję
Jacekp
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 24.05.2013 19:05

barti75 napisał(a):
TheMostImportant napisał(a):Witam, dziekuje za informacje. Z satelity wyglada na to, ze dom jest przy ulicy, czy dom jest przy samej ulicy? Czy przeszkadzają jadące samochody?
Czy apartament 4+2 ma widok na może, lub czy wiesz jaki jest uklad pokoi, z ktorego wychodzi sie na balkon?
I czy ogolnie polecasz to miejsce i czy zaznaczone czarną obwódką to konzum?? Pozdrawiam


U Milana wszystkie apartamenty mają widok na morze poza jednym, który jest na parterze. Dom jest przy samej drodze, ale nie jest to uciążliwe(bynajmniej nam nie przeszkadzało) gdyż to nie Jadranka i ruch tam znikomy.
Na II piętrze sa 2 apartamenty jeśli piszesz 4+2 (coś ok 65m)to zapewne masz szczytowy apartament w którym my byliśmy o ile nic się nie zmieniło to układ pokoi jest następujący wchodzisz do apartamentu i po lewej stronie masz 2 oddzielne pokoje (2 sypialnie z łózkami małżeńskimi, szafami ubraniowymi i szafkami nocnymi) na wprost drzwi wejściowych łazienka (prysznic +wc, brak wanny), po prawej stronie salon+aneks kuchenny z kanapą 2 osobową rozkładaną tv tu jest klima( u nas działała) jak i wyjście na balkon. Dla mnie ciut za wąski,ale i tak jeżeli nie założyli markiz to w słońcu nie ma jak tam wysiedzieć, a na posiedzenie wieczorne w zupełności styka. Co do tej czarnej obwolutki to nie jest konzum, tylko inny apartamentowiec, poprawiłem trochę fotkę jaką rano dodałem zobacz raz jeszcze.
Trudno polecać jak nie wiem czego oczekujecie, my nie narzekaliśmy bo i cudów nie oczekiwaliśmy, ale to nie znaczy że Wam będzie odpowiadać, przyczepić w sumie można się wszystkiego w każdym apartamencie, jak ktoś upierdliwy jest, poza tym traktujemy apartament jako noclegownie, i zrobienie śniadania czy ewentualnie jak się nie zje gdzieś na zewnątrz to do zrobienia jakiejś kolacyjki i to wszystko.
Milan ma grilla więc wieczorami na dole przed tym ap na parterze ( razem ze znajomymi wynajęliśmy wszystkie apartamenty w tym domu) parę razy go robiliśmy w końcu ryby z Makarskiej kupione od rybaków trzeba było gdzieś zrobić, był alkohol i do niczego się nie czepiał, ważne abyście po 23 byli w miarę cicho, tzn można siedzieć i rozmawiać byleby nie drzeć się i muzy na cały power nie słuchać.


Czy mógłby dostać namiary na tego Milana? Wybieram sie z rodzinką w lipcu i moż będzie miał coś wolnego. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry bardzo dziękuję
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 27.05.2013 09:14

Jacek sprawdź maila wysłałem Ci, choć chyba trochę za późno, ale może akurat będziesz miał fart, wiem że Milan też jak sam nie ma miejsca to odsyła, do znajomych jak oni mają wolne też z Drasnic więc może, gdzieś uda się tam Wam zakotwiczyć.
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 27.05.2013 23:30

barti75 napisał(a):
TheMostImportant napisał(a):Witam, dziekuje za informacje. Z satelity wyglada na to, ze dom jest przy ulicy, czy dom jest przy samej ulicy? Czy przeszkadzają jadące samochody?
Czy apartament 4+2 ma widok na może, lub czy wiesz jaki jest uklad pokoi, z ktorego wychodzi sie na balkon?
I czy ogolnie polecasz to miejsce i czy zaznaczone czarną obwódką to konzum?? Pozdrawiam


U Milana wszystkie apartamenty mają widok na morze poza jednym, który jest na parterze. Dom jest przy samej drodze, ale nie jest to uciążliwe(bynajmniej nam nie przeszkadzało) gdyż to nie Jadranka i ruch tam znikomy.
Na II piętrze sa 2 apartamenty jeśli piszesz 4+2 (coś ok 65m)to zapewne masz szczytowy apartament w którym my byliśmy o ile nic się nie zmieniło to układ pokoi jest następujący wchodzisz do apartamentu i po lewej stronie masz 2 oddzielne pokoje (2 sypialnie z łózkami małżeńskimi, szafami ubraniowymi i szafkami nocnymi) na wprost drzwi wejściowych łazienka (prysznic +wc, brak wanny), po prawej stronie salon+aneks kuchenny z kanapą 2 osobową rozkładaną tv tu jest klima( u nas działała) jak i wyjście na balkon. Dla mnie ciut za wąski,ale i tak jeżeli nie założyli markiz to w słońcu nie ma jak tam wysiedzieć, a na posiedzenie wieczorne w zupełności styka. Co do tej czarnej obwolutki to nie jest konzum, tylko inny apartamentowiec, poprawiłem trochę fotkę jaką rano dodałem zobacz raz jeszcze.
Trudno polecać jak nie wiem czego oczekujecie, my nie narzekaliśmy bo i cudów nie oczekiwaliśmy, ale to nie znaczy że Wam będzie odpowiadać, przyczepić w sumie można się wszystkiego w każdym apartamencie, jak ktoś upierdliwy jest, poza tym traktujemy apartament jako noclegownie, i zrobienie śniadania czy ewentualnie jak się nie zje gdzieś na zewnątrz to do zrobienia jakiejś kolacyjki i to wszystko.
Milan ma grilla więc wieczorami na dole przed tym ap na parterze ( razem ze znajomymi wynajęliśmy wszystkie apartamenty w tym domu) parę razy go robiliśmy w końcu ryby z Makarskiej kupione od rybaków trzeba było gdzieś zrobić, był alkohol i do niczego się nie czepiał, ważne abyście po 23 byli w miarę cicho, tzn można siedzieć i rozmawiać byleby nie drzeć się i muzy na cały power nie słuchać.


Czy ja również mógłbym prosić o namiary na ten dom Milana? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 28.05.2013 21:38

pakotomasz
poszło na maila pozdrawiam
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 28.05.2013 23:18

barti75 napisał(a):pakotomasz
poszło na maila pozdrawiam


Tak, dostałem. Dzięki wielkie :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 14.06.2013 09:16

barti75, Ciebie już pytałem, ale chciałbym jeszcze zasięgnąć opinii innych osób. Czy w Drasnicach faktycznie jest każdego roku taki niespotykany wysyp cykad? Tak pytam, bo jak wiemy owady te nie są zbyt piękne, a moja córka "kocha" wszelkie owady :D
Albino
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Albino » 15.06.2013 20:51

My byliśmy u Milana dwa razy ( dwie rodziny , 4 dorosłe i 3 dzieci ). Zajmowaliśmy apartament na pierwszym piętrze.(8+2). Meble "późny Gierek" , wyposażenie kuchni ok. , ale ile się przebywa w tych pokojach ? Plusem są 3 łazienki . tarasy nie sa za wielkie , ale do wieczornego posiedzenia wystarczą . Widok fajny ( mimo małego cmentarzyka ). Z Wandą ( żoną Milana , która prowadzi ten biznes ) nie mieliśmy żadnych problemów . A co do klimy , to można nastawić timer żeby klima włączyła się pół godziny przed powrotem . Drasnice to mała mieścina ( nam to akurat pasowało ) i wszędzie jest blisko . Dom Milana jest przy głównej drodze , co czasami przeszkadzało ( ale to odczucie subiektywne ). Polecam fish picnic z Drasnic na wyspę Hwar , do zatoki Pakomina . Mała łódka cumuje w Drasnicach ( zapomniałem jak sie nazywa ) . Ogólnie pobyt w Drasnicach u Milana wspominamy bardzo fajnie . Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji w Chorwacji w 2013r.
jozef_1
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.11.2016
Apartamenty Drašnice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jozef_1 » 19.11.2016 22:36

Witam.

W końcu wybieramy się do Chorwacji. Szukamy dwóch apartamentów dla dwóch rodzin (2+2, 2+2) w Drašnicach. Z tego co tu wyczytałem jest to spokojna miejscowość w której można po prostu wypocząć. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce to proszę o namiary.
Sam też oczywiście szukam, ale zawsze lepiej jechać w jakieś polecane miejsce. Za wszystkie namiary z góry dziękuję. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartamenty Drašnice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.11.2016 01:08

jozef_1 napisał(a):Witam.

Witam.

gudelj-drasnice-t26933.html

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
elvelve
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvelve » 08.01.2017 23:30

Poszukuję apartamentu 2+2, z osobną sypialnią, tarasem, bądź dostępem do ogródka. Blisko plaży. Do 75E w lipcu. Ktoś może coś polecić?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone