Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice, Crowakacje 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 16.10.2013 23:16

Poczekamy :)
Problemy sprzętowe , braki czasu - życie


Pozdrawiam
Piotr
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 08.12.2013 09:04

Dzień po orkanie Ksawery, rozpoczął się pięknym, słonecznym porankiem. Włączyłem rankiem komputer i rozpocząłem wspominki wakacyjne. Wszak zima już zapukała do naszych drzwi, a tam piękne lato, ciepła woda w turkusowym Jadranie i postanowiłem zakończyć podsumowanie tegorocznego pobytu w Drašnicach.

A więc do dzieła.

Podsumowania część druga
:oczko_usmiech:

Drašnice to nasze trzecie miejsce wakacyjnych wojaży w CRO. I myślę, że najlepsze. Lokalizacja odpowiednia, wielkość miejscowości - również.
Z perspektywy, muszę powiedzieć, że spacerując po naszej wioseczce stwierdziliśmy, że można byłoby wynająć lepszy apartman. Może jeszcze tu wrócimy, może "zdradzimy" Drašnice na rzecz np. Orebica lub Stonu, albo pociągnie nas w stronę Istrii. Co będzie w przyszłości nie wiem, ale jak większość z Was, drodzy Forumowicze, do Chorwacji wrócimy.

Pozdrawiam Wszystkich czytających i oglądających moją fotorelację. Przepraszam za, czasami nieudolne sformułowania lub zbyt długie pochylenie się nad jakimś wątkiem. :oops:
Mam nadzieję jednak, że nie było tak źle i być może będzie ona przyczynkiem do tego, że ktoś podąży naszymi ścieżkami.
Do zobaczenia na Cro.pl i oczywiście nad Jadranem. :papa:
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 14.12.2013 11:44

iwwoj napisał(a):Dla ducha już trochę było, teraz coś dla ciała

Ribarska Noć

Spacerując po naszym miasteczku zauważyliśmy ogłoszenia o "Ribarskiej Noci". Pójdziemy - a co!
I tak wieczorkiem wybraliśmy się rodzinnie do portu. A tam masa ludzi, gdzie oni wszyscy przyszli - pomyślałem. Panowie ubrani w pasiaste podkoszulki rozpoczęli ustawianie grilla i rozpoczęło się grillowanie ryby.

_DSC8940.JPG

_DSC8939.JPG

_DSC8941.JPG


Ustawiła się kolejka. A potem wśród kolejki wędrowała "niespodzianka".

Witam!!!
Na drugim i trzecim zdjęciu "zaplątał" się nasz gospodarz Niksza - najbardziej zadymiony z łańcuchem na szyi.
Troszkę masy złapał przez te 6 lat :papa:
Pozdrawiam
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 14.12.2013 11:47

Ooo! Fotki gdzieś zniknęły
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 14.12.2013 16:24

Świat wszak jest mały, a Drašnice jeszcze mniejsze :oczko_usmiech:
Pozdrawiam. :papa:
- Wojtek
wodzum
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 22.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodzum » 23.02.2014 12:12

jak nic udane wakacje
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 24.02.2014 18:47

Udane, bardzo udane - jak zwykle w Chorwacji. :papa:
wodzum
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 22.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodzum » 25.02.2014 19:56

kiedy i gdzie kolejna podróż do Chorwacji . Szukamy osoby z okolicy
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 26.02.2014 20:57

wodzum napisał(a):kiedy i gdzie kolejna podróż do Chorwacji . Szukamy osoby z okolicy

W tym roku niestety nie CRO, szykuje się nasza piękna Polska i to w krótkich odcinkach.
Pozdrawiam, Wojtek :oczko_usmiech:
Bejmen
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bejmen » 09.04.2014 19:40

Witam, bardzo fajna relacja, świetne zdjęcia. Gratuluję i zazdroszczę udanych wakacji. W tym roku też upatrzyliśmy sobie Drasnice. Jeżeli miałbyś jeszcze gdzieś namiary na fajne kwatery, o których wspominałeś wcześniej to będę bardzo wdzięczny za przesłanie na PW. Pozdrawiam.
Dorotaa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorotaa » 01.05.2014 22:43

Piękne zdjęcia i fajna relacja. Również w tym roku mam zamiar wybrać się do tej miejscowosci. Jeżeli to możliwe to proszę o namiary na apartamenty. Meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
misiabela.75
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiabela.75 » 29.05.2014 16:31

Zwielką przyjemnością przeczytałam i obejrzałam tą relację, tak jak i Dorotaa prosiłabym o namiary na kwatery w Drasnice. Mój meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dziękuję i pozdrawiam Aśka
kakunia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kakunia » 07.06.2014 15:14

Bardzo dziękuję za relację :D super się czytało, ponieważ my w tym roku do Drasnic właśnie zmierzamy. Pozdrawiam :papa:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 09.06.2014 17:40

Witam. Super fotki , fajne opisy .
Już za 2 dni jedziemy do Cro. :)
Pozdrawiam.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 15.06.2014 08:50

mirasowski napisał(a):Witam. Super fotki , fajne opisy .
Już za 2 dni jedziemy do Cro. :)
Pozdrawiam.


Dzięki, udanych wakacji. Pozdrawiam :papa:
- Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Drasnice, Crowakacje 2013 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone