Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Domek z wyjsciem na plażę

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 06.01.2013 18:40

AdamieSz obie stronki już swego czasu przeglądałam, ale dziękuję za pomoc. Powinnam wcześniej zaznaczyć, że szukam domu do samodzielnego zamieszkania, tylko nasze dwie rodzinki. Zdaję sobie sprawę, że cena będzie dużo większa niż za apartament. Znalazłam sporo ofert ale niestety przez agencje i te ceny są dla nas trochę za wysokie, dlatego szukam namiarów bezpośrednio do właścicieli i wiem, że pieniążki które chcemy przeznaczyć starczą. Niestety narazie trafiam na już zajęte domy albo z wolnymi terminami które nam nie pasują lub daleko od plaży. Biorę się do dalszych poszukiwań:)
mikele4
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikele4 » 06.01.2013 20:27

Dwie rodzinki to ile osób? Mam namiar na dom na pelisjacu ale raczej dla trzech rodzin.
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 06.01.2013 22:36

Niestety tylko 6 osób, 4 dorosłych i 2 dzieci. I to również ogranicza poszukiwania, bo nie potrzebujemy wielkiego 200m2 domu. Jak dotąd nie udało mi się znaleźć nic mniejszego niż 3 sypialnie + salon, różnie 80 - 100m2. Ale były to oferty w pieniążkach które nam odpowiadały, myślę tu oczywiście o ofertach od bezpośrednich właścicieli. Ale tak jak pisałam wcześniej pozajmowane itp.
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 07.01.2013 01:06

Wybierz na stronie agencji kwaterkę, która Ci odpowiada, po czym odszukaj ją na innych stronach (bezpośrednio). nieraz się trafi. Oszczędzisz 20 % ......w agencjach mocno zdrożało ..........Niemożliwe, w styczniu nic nie ma ...Przecież kryzys jest :) pozdr...................
mikele4
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikele4 » 07.01.2013 10:43

Dom w Kanicy obok Rogoznicy za 70e ? Dwie sypialnie małżeńskie i dziecięca z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z klimą i telewizją i super taras z murowanym grillem, a na dokładkę najwspanialsi właściciele jakich do tej pory spotkałem? Napisz na priw to podeślę kilka zdjęć.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 07.01.2013 11:27

mikele4 napisał(a):Dom w Kanicy obok Rogoznicy za 70e ? Dwie sypialnie małżeńskie i dziecięca z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z klimą i telewizją i super taras z murowanym grillem, a na dokładkę najwspanialsi właściciele jakich do tej pory spotkałem? Napisz na priw to podeślę kilka zdjęć.


też poproszę o namiary :-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:
cocu1978
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cocu1978 » 07.01.2013 12:57

mikele4 napisał(a):Dwie rodzinki to ile osób? Mam namiar na dom na pelisjacu ale raczej dla trzech rodzin.


Jeśli można poproszę o namiary :lol: Szukam domku na wyjazd czerwcowy dla 8 osób ( 3 rodziny). Pozdrawiam :papa:
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 07.01.2013 13:45

Adam nie dobijaj mnie;) Już mąż się ze mnie śmieje, że styczeń a ja po kilku tygodniowych poszukiwaniach nic nie mam. Dziś dla przykladu znów 2 odpowiedzi, że przykro nam ale nie ma terminów. Problem jest też taki, że każdy ma inne oczekiwania. A na mnie spadł obowiązek, żeby znaleźć coś co będzie odpowiadać obu rodzinkom.
Mikele4 gdzie znajdę maila do Ciebie, bo w profilu go nie widzę. Podaję swój, bo jestem zainteresowana adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 07.01.2013 13:49

mikele4 napisał(a):Dwie rodzinki to ile osób? Mam namiar na dom na pelisjacu ale raczej dla trzech rodzin.

też poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :-)
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 07.01.2013 14:56

Eeee!!! Bywa, nie ma strachu.......Zadzwoń do Pani Alujević w Marusici....(namiar na stronie)......Ona rządzi większością kwater w wiosce.....przedstaw potrzeby... na pewno ci coś zaproponuje.......zero bariery jezykowej....... można pisać, ale lepiej zadzwonić i na krótko skoordynować temat...chyba że Marusiuci nie pasuje, to może wie coś obok....pozdr
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.01.2013 17:35

Domek z wyjściem na plaże w Marusici to dla spadochroniarzy :wink:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 07.01.2013 22:10

He !!! fakt, ... i mocno myśleć, czy się wszystko wzięło na plażę :)
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 07.01.2013 22:19

Torac jestem kompletnym żółtodziobem i nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi spadachroniarzami. A tak w ogóle to dzięki za linka, zaraz sobie przejrzę.
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 07.01.2013 22:23

Panowie czy Wy się ze mnie nabijacie?
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 07.01.2013 22:34

Ależ skądże ....Fajna zbitka wyszła.....tytuł - domek przy plaży .... i mój wyjazd z Marusici......Chyba nie znasz Marusici ?........Klif.....200 schodów do plaży ....ale warte grzechu, choć ma swoje ograniczenia, które nie każdy akceptuje............................................(skądże to się tak pisze ????? :wink: )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Domek z wyjsciem na plażę - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone