Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

domek z ogrodem nad samym morzem środkowa dalmacja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 23.10.2012 22:09

m@rek
wierzę, że takich miejsc można znaleźć wiele, ze względu jednak na ogromną ekipę i masę dzieciaków, chcę odpowiednio wcześnie wszystko mieć zaplanowane. Na Hvarze już kiedyś dawno temu byłem i wiem, że jest super, ale teraz nie chcę zakotwiczyć na wyspie :)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 26.10.2012 16:25

ja jak na razie mam dwa typy: Borak i Sutivan
szkoda tylko że forumowicze nie kwapią się by pomóc :(
... z małymi wyjątkami oczywiście, dzięki B... 8)
Ela ii Darek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela ii Darek » 18.11.2012 12:52

Cześć . I jak udało Ci się znaleźć fajną miejscówkę dla kilku rodzin z dziećmi? My jeździmy co roku w składzie od 15 do 30 osób i fajnie byłoby też znaleźć sobie jakieś spokojne miejsce z dala od gwaru. Może udało Ci się znaleźć coś ciekawego> jeśli możesz przesłać jakiś namiar byłbym wdzięczny. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 18.11.2012 14:06

Cześć,
Jak na razie na 99% Sutivan, gdzie ... jeszcze nie wpłaciłem zaliczki więc pozostawię to dla siebie :wink:
Na forum znajdziecie kilka linków godnych uwagi ... kluczem do szczęścia jest "Valsa" lub "Sarka" 8)
Ja ze swojej strony dodam jeszcze zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... bardzo przyjemne wyszukiwanie :D
pozdrawiam
szypkilopez
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 30.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szypkilopez » 30.11.2012 01:42

Poszukuję 3 razy 2+2 i 1 raz 2+1 apartamenty w miejscowości Brela w dobrej cenie - za jakieś sprawdzone namiary będę bardzo wdzięczny: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z mojej strony mogę polecić apartamenty w Stanici i Podgorze, gdzie już byliśmy - pozdrawiam wszystkich!
donnelly
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) donnelly » 18.05.2016 13:59

witam. czy moglbym prosic o podpowiedzi odnosnie domku dla 4 doroslych i 2 dzieci (4, 7). w terminie 22/08/16 - 29/08/16 preferowalbym plaze piaszczyste.
dzieki i pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
domek z ogrodem nad samym morzem środkowa dalmacja - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone