Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

domek z ogrodem nad samym morzem środkowa dalmacja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.11.2011 20:41

dorism napisał(a):Kolejny dzień poszukiwań ,dołączy do nas jeszcze ktoś?w apartamentach można przebierać a w domkach kiszka.pozdrawiam


Kolejna propozycja :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
SylwesterCroWomen
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 07.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwesterCroWomen » 08.11.2011 10:56

dorism napisał(a):Kolejny dzień poszukiwań ,dołączy do nas jeszcze ktoś?w apartamentach można przebierać a w domkach kiszka.pozdrawiam


Ja się dołączam :roll: Szukam, czytam, oglądam, sprawdzam.
Moje oczy fizycznie pokrywają się czerwona siateczką :D
Ale pocieszam się tym, że mamy troszkę czasu na rok 2012.
Pozdrawiam wszystkich
dorism
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 06.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorism » 09.11.2011 00:20

Dzięki mkm ! nie brałam pod uwage wysp ale propozycja super,byłeś może tam czy specjalnie dla mnie znalazłeś ?:D
dorism
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 06.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorism » 09.11.2011 00:23

Niby czasu dużo ale te najlepsze oferty będą niedługo nieaktualne ,a w ciemno jechać z dziećmi niema sensu
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 09.11.2011 08:55

A może taka willa Marija w Nin k. Zadaru :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Byłem tam i polecam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 09.11.2011 20:20

dorism napisał(a):Dzięki mkm ! nie brałam pod uwage wysp ale propozycja super,byłeś może tam czy specjalnie dla mnie znalazłeś ?:D


Cieszy mnie , że się podoba :D Brac to jedna z moich chorwackich specjalności ... spędziłem tam, aż dwa miesiące cudownego żywota :D
Sutivan wydaje sie być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie ...chociaż nie koniecznie :wink:
Ps. ja nic nie muszę szukać ... od razu wiem co komu zaserwować :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 09.11.2011 20:33

dorism napisał(a):Niby czasu dużo ale te najlepsze oferty będą niedługo nieaktualne ,a w ciemno jechać z dziećmi niema sensu


Bardzo logicznie myślisz :idea:
jarecky9
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 30.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarecky9 » 09.11.2011 22:50

mkm napisał(a):
dorism napisał(a):Kolejny dzień poszukiwań ,dołączy do nas jeszcze ktoś?w apartamentach można przebierać a w domkach kiszka.pozdrawiam


Kolejna propozycja :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Witam,
mkm, napisz proszę czy to są dwa niezależne apartamenty ?
Dorism szuka całego domku więc mam wątpliwości, a my śmigamy tylko we troje..
dorism
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 06.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorism » 10.11.2011 00:28

mkm no to faktycznie dwa miesiące to już troche jest czasu tą wyspe znasz pewnie jak własną kieszeń.Dzięki kawa wezme tą propozycje pod uwage.Mam trzy miejsca ale jeszcze nie dokońca są dla mnie ,jeszcze cały czas szukam czegoś lepszego licze na was.pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 10.11.2011 20:08

Następna propozycja ... lądowa tym razem ... pod warunkiem , że znajdziesz jeszcze jedną czwórkę :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 10.11.2011 20:20

jarecky9 napisał(a):
mkm napisał(a):
dorism napisał(a):Kolejny dzień poszukiwań ,dołączy do nas jeszcze ktoś?w apartamentach można przebierać a w domkach kiszka.pozdrawiam


Kolejna propozycja :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Witam,
mkm, napisz proszę czy to są dwa niezależne apartamenty ?
Dorism szuka całego domku więc mam wątpliwości, a my śmigamy tylko we troje..


Wyglądają na niezależne ... a oto trójeczka dla Ciebie :wink: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dorism
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 06.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorism » 12.11.2011 14:41

Dzięki mkm ta propozycja jest chyba najlepsza którą mam.A powiedź mi czy miejscowość Brela Twoim zdaniem jest warta uwagi czy nie .Znalazłam jeszcze domek ale w miejscowośći Vodice.pozdrawiam :D
Piterek75
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 24.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piterek75 » 12.11.2011 16:31

Dorzucę
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 12.11.2011 21:08

dorism napisał(a):Dzięki mkm ta propozycja jest chyba najlepsza którą mam.A powiedź mi czy miejscowość Brela Twoim zdaniem jest warta uwagi czy nie .Znalazłam jeszcze domek ale w miejscowośći Vodice.pozdrawiam :D


Zapamiętaj , że najlepsze propozycje zawsze pochodzą z wysp ... Brela jest lądowa , ale może być ... szczególnie w miarę spokojna Jardula :)
O Vodicach najlepiej od razu zapomnij.
Pozdrav ...
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 12.11.2011 21:18

Piterek75 napisał(a):Dorzucę
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


To jest strzał w dychę :D ... tylko po co przpłacać w '' adriatic hr '' :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
domek z ogrodem nad samym morzem środkowa dalmacja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone