Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dom RADIC-KALEBOVA LUKA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 25.11.2009 15:47

Jareksz napisał(a):W takim razie bardzo dziękujemy za pozostawiony olej.
Został wykorzystany do usmażenia tych rybek.
Były pyszne.

Obrazek


z połowu własnego? 8O
ja kilka razy próbowałam i nic mi sie złowic nie udało :oops:
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 25.11.2009 16:17

Taki dobry to ja nie jestem.
Po lewej stronie przesiadywał Chorwat, właściciel motorówki . Codziennie sprawdzał łapicę umiejscowioną 10m od brzegu. Jeden z połowów zaoferował do sprzedaży, a było to 36 ryb chyba się nazywały safra lub coś koło tego :lol: .
I tak za 100 kuna jedliśmy przez 5 dni rybę.
Najlepsze to,że sam nam je wypatroszył, a my podziwialiśmy mewy rzucające się na wnętrzności.
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 25.11.2009 16:27

Mewy oczekujące na swój kąsek

Obrazek
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 25.11.2009 16:35

Renatalato sami sami :lol: wiesz wszystkie Renatki lubią rybki...
np. świeżutkie wędzone leszcze :lol:
Ostatnio edytowano 25.11.2009 17:31 przez Jareksz, łącznie edytowano 1 raz
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 25.11.2009 16:42

Jareksz napisał(a):Taki dobry to ja nie jestem.
Po lewej stronie przesiadywał Chorwat, właściciel motorówki . Codziennie sprawdzał łapicę umiejscowioną 10m od brzegu. Jeden z połowów zaoferował do sprzedaży, a było to 36 ryb chyba się nazywały safra lub coś koło tego :lol: .
I tak za 100 kuna jedliśmy przez 5 dni rybę.
Najlepsze to,że sam nam je wypatroszył, a my podziwialiśmy mewy rzucające się na wnętrzności.


my nie mieliśmy takiego szześcia i nikt nam rybki nie oferował :(
ale winko cioci tak :) i wujek czasami jajeczkami prosto z kurnika (kury szt. 2) zaoferował dla moich dzieci na śniadanko :)
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 25.11.2009 17:27

Dla nas winko Milicy ze szczepu Babić nie jest nam obce, nie jedna butelka w te i wcześniejsze wakacje umilała wieczory, a i mały zapasik przyjechał do kraju.
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 25.11.2009 21:38

Oj tak tak Jareczku. Winko Milicy ( czerwone ) jest jednym z najlepszych jakie piłam. ZAPAS JESZCZE MAM )))
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 25.11.2009 23:08

Jareksz napisał(a):Renatalato sami sami :lol: wiesz wszystkie Renatki lubią rybki...
np. świeżutkie wędzone leszcze :lol:


Oj lubią, lubią, a zaś w szczególności takie świeżutkie z połowu usmażone w Cro :lol:
ania.mor
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 11.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.mor » 27.11.2009 10:40

czy można prosić o namiary na ten dom? może jakaś strona internetowa?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 27.11.2009 11:08

ania.mor napisał(a):czy można prosić o namiary na ten dom?


Są na pierwszej stronie tego tematu :wink:
Bozena Kljaković napisał(a):Dla zainteresowanych szczeguly podam na priva; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav:)))
Bozena
ania.mor
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 11.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.mor » 27.11.2009 11:28

co ślepemu po oczach.... :wink:
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 05.12.2009 16:46

A ja mam już zaklepany apartament na lipiec u Pani Bożenki :D wierze że będą to kolejne udane wakacje w Chorwacji.
satia
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) satia » 25.02.2010 11:33

consett0805 napisał(a):A ja mam już zaklepany apartament na lipiec u Pani Bożenki :D wierze że będą to kolejne udane wakacje w Chorwacji.


Ja też juz mam :) Chyba ( o ile z zaliczką nie będzie kłopotu) i tak sobie oglądam zdjęcia zamieszczone w tym wątku i mam takie myśli, że:
- ktoś jadł przy moim stoliku!
-ktoś spał w moim łóżeczku
-ktoś smażył moje rybki ( w mojej kuchni) itp... :)))

Fajnie było tylko:

- moje wówczas pięcioletnie dziecko nie miało towarzyszy rówiesników i nudził się. Fajnie mieć własny dostęp do wody, ale dziekco przez to nie mogło poznac innych bachorków i się nudził. W większym apartamencie była dwurodzinna grupa z dziesięcioletnią dziewczynką no i siłą rzeczy musiała znosić mojego nachalnego dzieciaka, bo on przywarł do niej i wierzy w to, że ona w tym roku tez tam będzie ;)

- wino... z całym szacunkiem dla przemiłych właścicieli.... nic nie pobije wina KACIC z Peljesacu. Tam to było wino...... Kto wie, czy w tym roku nie zrobimy sobie wycieczki z Kalebowej na Peljesac, właśnie po wino. Bo takiego w sklepie się nie kupi choćby nie wiem z jak górnej półki.

Basenik dla dziecka mielismy taki sam, dmuchany, wlewaliśmy słoną wodę, bo tam rzeczywiście sucho, bezdeszczowo, roślinki żebrają o wodę, ptaki nie mają co pic, jakoś nie wyobrażałam tak lac wodę...

Rybki od sąsiedniego Chorwata - smaczne i dostępne niemal co dzień.

Do sklepu tylko autem lub dla amatorów wędrówek w upale i pyle - parę km.

Często morzem podpływali do nas ludzie z pytaniem, co trzeba zrobić, żeby zarezerwować tę chatkę. Nic dziwnego, że się nie reklamuje, bo chyba na frekwencję nie ma co narzekać.

Ciekawe, czy w tym roku naszymi sąsiadami będą jacyś rodacy (my zajmujemy mały apartament), najchętniej z dziećmi lat 6 lub około... My będziemy ostatni tydzień lipca i pierwszy sierpnia - jakoś tak.

Cisza, spokój, brak wszelkich disco-błysco. Fajnie :)
Czekamy już, czekamy :)
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 01.03.2010 21:00

satia napisał(a):
Często morzem podpływali do nas ludzie z pytaniem, co trzeba zrobić, żeby zarezerwować tę chatkę.


I nie ma co się dziwić jak od strony morza zobaczyli takie widoczki:

Wcześnie rano:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 03.05.2010 12:38

:D pozdrowienia dla wszystkich :!:
Poniewaz bardzo duzo osob jest zainteresowanych tym domem informuje ze
wolne miejsca sa tylko we wrzesniu.
kontakt; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav :!:
Bozena
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dom RADIC-KALEBOVA LUKA - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone