Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ...

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marinik
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marinik » 23.04.2015 13:16

Inusia - dziękuję. A tak w ogóle - to serdeczne podziękowania dla Mariusza - wsiąknięty jestem w niniejszy watek już ładnych parę dni. Jejkuuuuuuu....co za emocje.
mariusz-w
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 24.04.2015 09:08

marinik napisał(a):Inusia - dziękuję. A tak w ogóle - to serdeczne podziękowania dla Mariusza - wsiąknięty jestem w niniejszy watek już ładnych parę dni. Jejkuuuuuuu....co za emocje.

Miło mi. 8)
Co do pytania o kwatery, to właśnie tak szukałem jak podpowiadała Inusia.
Szukanie po wszystkich możliwych stronach dotyczących rejonów Dolomitów pozwala w końcu na znalezienie coś odpowiedniego w rozsądnej cenie. Za każdym razem wynajdywałem apartamenty w rożny sposób, faktem jest, że cena zależy od tego czy sezon czy już po.

pozdrawiam Mariusz.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ... - strona 118
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017