Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 13.06.2013 20:50

Szczęściarz z Ciebie, Piotrze! Z pewnością wszystko uda się jak trzeba :D
A ja, chociaż młoda nie jestem (aleś Jacku sennik wynalazł :wink: ), z dolomicką pokusą walczyć muszę :( , a kusi bardzo, jako :idea: jedna z opcji na wrześniowy tydzień...

Mariuszu, w górach niedwno byłam :) . Teoretycznie w Tatrach jest szansa na spotkanie świstaka, ale osobiście nie znam nikogo, kto ostatnio :roll: chociażby go usłyszał, tym bardziej zobaczył. Myślałam, że sny oznaczają, że wkrótce znajdę się w Dolomitach, i to nie zimą :wink: . W tym największy jest ambaras... Jak namówić Grzegorza, skoro latem, bardziej niż w góry, ciągnie go do morza?
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.06.2013 23:08

Danusiu , przecież ktoś tu szyją jest i tego zmienić nic nie może :lol:



Pozdrawiam
Piotr
terenowiec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) terenowiec » 16.06.2013 23:32

Nie chcę zakładać nowego wątku wiec poproszę Was tutaj o pomoc (psując nieco dyskusję :oops: ). Chcę, wracając z Chorwacji do Wrocławia zajechać na 3 - 4 dni w Dolomity. Będę z przyczepą kempingową i dzieciakami (5 + 9 lat). Możecie polecić jakiś kemping, raczej we wschodniej części Dolomitów, by nie ciągać się z wielką buda zbyt daleko po górach? Wymagań szczególnych nie mamy, byle z kempingu można było wyjść lub dojechać autkiem w jakieś fajne dolinki, może przełęcze, i nacieszyć oko widokami. Z Dolomitów ruszymy na Bawarię do znajomych, a dopiero później do Polski. Prosiłbym o jakieś namiary lub nazwy miejscowości, gdzie takie kempingi są.
Z góry dziękuję - Andrzej
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.06.2013 07:41

tompie68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompie68 » 13.12.2013 16:01

Na tę relację nakierował mnie Piotr "plavac" zamieszczając link do niej w odpowiedzi na mój post. Zaraz zaczynam lekturę.
Pozdrawiam Tomek
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 13.12.2013 20:05

tompie68 napisał(a):Na tę relację nakierował mnie Piotr "plavac" zamieszczając link do niej w odpowiedzi na mój post. Zaraz zaczynam lekturę.
Pozdrawiam Tomek

Miło nam ! 8) ... nie ma tu tak pięknie opisanej opowieści jak u Piotra i jest mniej ekstremalnie :)
Mimo tego mam nadzieję, że i tutaj znajdziesz coś co przybliży Tobie Dolomity, a może i w nie zaciągnie. 8)

Pozdrawiam Mariusz
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 13.12.2013 21:20

mariusz-w napisał(a):... nie ma tu tak pięknie opisanej opowieści jak u Piotra i jest mniej ekstremalnie :)


Ale za to jest masa przepięknych zdjęć ;)

tompie68 napisał(a): Zaraz zaczynam lekturę.


Krótka lektura to na pewno nie będzie, ale za to mogę zapewnić że nie będzie to stracony czas ;)

Ja cały czas wertuje pomalutku kartki w tej relacji. A w tajemnicy Wam powiem, że póki co jestem na 61 stronie 8)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 14.12.2013 14:45

blackmore2k3 napisał(a):Ja cały czas wertuje pomalutku kartki w tej relacji. A w tajemnicy Wam powiem, że póki co jestem na 61 stronie 8)

Pawle ... aż musiałem zajrzeć i przypomnieć sobie, co też to jest na tej 61 stronie. :wink:
Widzę , że w tej chwili "wędrujesz" po labiryncie weneckich kanałów, lecz za parę stron ponownie "znajdziesz się" w Dolomitach. 8)

pozdrawiam.
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 14.12.2013 16:36

Takie wędrowanie weneckimi uliczkami jest całkiem przyjemnym urozmaiceniem i dopełnieniem całości.
Również miło się to ogląda :)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 14.12.2013 19:22

blackmore2k3 napisał(a):Takie wędrowanie weneckimi uliczkami jest całkiem przyjemnym urozmaiceniem i dopełnieniem całości.

Pawle ... jest też jeszcze jedna ciekawa zależność, a to taka, że mam dziwne szczęście iż nasi wszyscy znajomi co kochają Dolomity, to lubią także Wenecję i jej lagunę. 8)

pozdrawiam.
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 15.12.2013 11:55

Ja byłem tylko raz w Wenecji i przyznam szczerze, że aż takiego wrażenia na mnie nie zrobiła. Uważam, że jest wiele innych ładniejszych miast europejskich.
Ale z drugiej strony też jej tak dokładnie nie poznałem, dlatego też dzięki Waszej relacji nabieram troszkę dystansu do swojej własnej opinii 8)
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 15.12.2013 20:34

blackmore2k3 napisał(a): Uważam, że jest wiele innych ładniejszych miast europejskich.

Masz rację. Też tak uważam - jest zdecydowanie wiele ładniejszych miast od Wenecji. Jest jednak jedno ale ...
Wenecja jest ... jedyna na świecie ! :)

Pozdrawiam 8)
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 15.12.2013 23:13

plavac napisał(a):Wenecja jest ... jedyna na świecie ! :)


I nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić 8)
marinik
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marinik » 21.04.2015 13:23

Serwus. To mój pierwszy post na niniejszym forum. Zastanawiałem się jak zacząć i gdzie napisać, bo z jednej strony - pewnie wypadałoby wystartować od jakiegoś wkładu własnego w życie forumowe, z drugiej jednak - skoro się trafia na forum funkcjonujące już ładnych parę lat - to trudno dorównać jego weteranom. Pozwalam sobie rozpocząć pytaniem w niniejszego wątku Mariusza, gdyż moja ewentualna wyprawa w Dolomity prowadzić będzie śladami Gosi i Mariusza. Wątku Wojtka nie zdążyłem jeszcze przejrzeć, ale i tak - zerkając tylko na fotografie doznawałem zawrotu głowy he he.
Moje podstawowe pytanie do Szanownych Forumowiczów dotyczy polecanych sposobów ułapienia jak najtańszej kwatery w Dolomitach. Czy możecie coś poradzić w tej kwestii? Swego czasu Neckermann miał w swojej ofercie hotele dolomickie - niestety - już nie ma. Czy jest szansa na znalezienie czegoś na pierwsza polowe września w cenie 25-30 EUR/os? Mariusz pisał o korespondencji z potencjalnymi oferentami kwater, ale nie mam pojęcia, skąd ich wziąć. Booking? Casamundo? Interhome? Czy może jakoś inaczej?
Pozdrawiam.
Inusia
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 25.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inusia » 21.04.2015 13:48

Witaj,
My na nasze zimowe (gdyż latem był namiot) wyjazdy w dolomity szukaliśmy noclegów tutaj:

http://www.fassa.com/IT/AlLago/

http://www.valdifassa.it
http://www.fassappartamenti.it/pl?gclid ... cgodgxIA0w

Pozdrawiam ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ... - strona 117
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone