Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 12.05.2013 10:58

Kowal38 napisał(a):Mariusz trzymamy kciuki :wink:
, pzemiezojcie dalij tyn pikny świat , łopisujcie i fotkujcie[/i]

Dziękuję bardzo ... postaram się w miarę szybko zrehabilitować. ;) :)
Góry chyba jednak dopiero w przyszłym sezonie ... na razie trenuję na płaskim. :mrgreen:
Myślę, że to ja najpierw obejrzę i poczytam relację z Waszych kolejnych wojaży.
Już jestem ciekaw, gdzie to skierujecie swoje kroki w tym roku ! ? 8)

Franz napisał(a):Zwłaszcza, że zawsze istotny jest element optymistyczny na koniec.

No właśnie ... zawsze lepiej, jak zakończenie jest z happy endem. 8)

pozdrawiam
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.05.2013 20:19

mariusz-w napisał(a): ... postaram się w miarę szybko zrehabilitować. ;) :)
Góry chyba jednak dopiero w przyszłym sezonie ... na razie trenuję na płaskim. :mrgreen:


Życzę ci szybkiego powrotu do pełnej sprawności i kolejnych wspaniałych , górskich podróży z dzielną Gosią .
Do przyszłego roku góry poczekają :wink: a na płaskim też wiele ciekawego zobaczyć można , więc treningi zapewne zbyt uciążliwe i nudne nie będą :D


Pozdrawiam
Piotr ( również rekonwalescent )
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 16.05.2013 10:31

piotrf napisał(a):Życzę ci szybkiego powrotu do pełnej sprawności i ....

Piotr ( również rekonwalescent )

Dziękuję 8) ... co się stało ? :?

pozdrawiam.


----------------------------------------------------------------------------------------

Po czterech dniach, w sobotę o godzinie 14 ponownie wyszedłem na „wolność”. 8)

W czasie pobytu w szpitalu, uzgodniliśmy z Gosią, że mimo tej „przygody” nie przerywamy urlopu. Co prawda z uwagi na moją niesprawność nastąpiła zmiana planów i postanawiamy zostać jeszcze tydzień w Dolomitach.
Ze szpitala odebrał mnie Marko z Gosią i po niecałej godzinie byłem w „domu” … to znaczy w nowym apartamencie, bo niestety ten w którym rezydowaliśmy do tej pory Amelia i Marko mieli już zarezerwowany dla następnych gości.
Znaleźli nam jednak inny u znajomej … jeszcze większy, w mniejszej cenie i w samym centrum Pozza di Fassa.
Przed przyjazdem po mnie Amelia, Marko i Gosia przetransportowali nasze graty i samochód do nowego apartamentu, więc wracałem już na nowe.

Dzień był piękny, więc po oględzinach nowego lokum, zasiedliśmy z Marko na tarasie, by z widokiem na Catinaccio wypić pierwsze po czterech dniach piwo.
Później skontaktowałem się z przedstawicielem PZU i uzgodniłem, że w ramach ubezpieczenie podeślą nam zastępczego kierowcę.
Zaproponowałem, aby to nie był ktoś wyznaczony przez nich … wystarczy, że podeślą mi syna.
Przystali na to „jak na lato” i powiedzieli byśmy się nie martwili, abym podał numer telefonu do Antka, a oni już wszystko załatwią.
Po jakimś czasie, dostaliśmy informację od Antka (a także od PZU), że się kontaktowali i ma zabukowany bilet na samolot z Poznania do Bolonii na środę rano i wszelkie dodatkowe koszty związane z jego transportem zostaną zwrócone po przedstawieniu biletów/rachunków.

No to byliśmy już spokojni i szczęśliwi, że wszystko gładko idzie. 8)

Teraz pozostało jeszcze skontaktować się z Wojtkiem F. i spróbować umówić się na spotkanie …

… cdn ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdrawiam.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 16.05.2013 10:38

Widok z balkonu miałeś genialny :P ,
w takich okolicznościach przyrody noga z pewnością szybciej zdrowiała :P .

Fajnie, że nie przerwaliście urlopu :boss: .
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 16.05.2013 10:42

mariusz-w napisał(a):Później skontaktowałem się z przedstawicielem PZU i ..........


Jesteś kolejną osobą, która obala mit siermiężnej, nieprzyjaznej firmy. Sam się o tym również przekonałem.

Tak z ciekawości, z Wojtkiem miałeś już kontakt wcześniej, czy nawiązałeś go po wypadku za pośrednictwem cropli ?
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 16.05.2013 10:59

mysza73 napisał(a):Widok z balkonu miałeś genialny :P ,
w takich okolicznościach przyrody noga z pewnością szybciej zdrowiała :P .

... zdecydowanie ! 8)

kaszubskiexpress napisał(a):
mariusz-w napisał(a):Jesteś kolejną osobą, która obala mit siermiężnej, nieprzyjaznej firmy. Sam się o tym również przekonałem.

Tak z ciekawości, z Wojtkiem miałeś już kontakt wcześniej, czy nawiązałeś go po wypadku za pośrednictwem cropli ?

Taaa ... PZU sprawiło się na piątkę z plusem.
Z Wojtkiem numery telefonów wymieniliśmy już wcześniej ... nawet sporo wcześniej. 8)

pozdrawiam.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 16.05.2013 11:00

Widok z tarasu rzeczywiście z taką pogodą może mieć duży wpływ na poprawę zdrowia i samopoczucia. :)
No ale na takiej nodze to nawet po schodach się trzeba nauczyć chodzić. Skąd kule wziąłeś?
mariusz-w napisał(a):... nie było żadnych problemów ... posiadaliśmy karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) plus ubezpieczenie WOJAŻER wykupione w PZU.
Dodatkowo assistance na zagranicę, co w tym wypadku miało duże znaczenie, ale o tym napiszę później.
PZU się spisało na 5 ... kontaktowali się kilkukrotnie ze szpitalem, a także z nami.
Włochom wystarczyła jednak karta EKUZ, a więc za medyczne sprawy PZU się upiekło. ;)

Piszesz, że to PZU zadbało o dostarczenie Wam kierowcy. To w ramach assistance kupionego w PZU?
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 16.05.2013 11:05

Lidia K napisał(a): Skąd kule wziąłeś?

Marco załatwił w parę minut, nowiutkie za całe 15 euro. 8)

Lidia K napisał(a):Piszesz, że to PZU zadbało o dostarczenie Wam kierowcy. To w ramach assistance kupionego w PZU?

... tak ...

pozdrawiam.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 16.05.2013 11:06

mariusz-w napisał(a):... nie przerywamy urlopu. ...


TWARDZIEL :!: 8O :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.05.2013 11:50

mariusz-w napisał(a):Z Wojtkiem numery telefonów wymieniliśmy już wcześniej ...

Było powiedzieć, że wystarczyło się spytać w schronisku ;)

:D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.05.2013 12:52

mariusz-w napisał(a):Teraz pozostało jeszcze skontaktować się z Wojtkiem F. i spróbować umówić się na spotkanie …

Ciekawość mnie zżera, czy się udało...

Pozdrawiam,
Wojtek
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.05.2013 19:13

No jestem pod wrażeniem skuteczności PZU....
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 17.05.2013 13:29

weldon napisał(a):
mariusz-w napisał(a):Z Wojtkiem numery telefonów wymieniliśmy już wcześniej ...

[color=#800000]Było powiedzieć, że wystarczyło się spytać w schronisku ;)

... pewnie tak ! :D

FUX napisał(a):No jestem pod wrażeniem skuteczności PZU....

Ubezpieczam się zawsze i wszystko właśnie u nich.
Nigdy nie miałem z tą firmą problemów ... ani w kraju, ani poza granicami.
Kiedyś już korzystałem z ich pomocy w Chorwacji - naprawa uszkodzonej stacyjki w samochodzie. Też się wszystko odbyło bezproblemowo i bez dodatkowych kosztów.

Franz napisał(a):
mariusz-w napisał(a):Teraz pozostało jeszcze skontaktować się z Wojtkiem F. i spróbować umówić się na spotkanie …

Ciekawość mnie zżera, czy się udało...


No to będziesz musiał ciut poczekać :wink: ... aż ja poprzeglądam fotki, a Ty wrócisz z pierwszej wyprawy w sezonie.

Jednak ja się chyba wcześniej uwinę. ;) :)

pozdrawiam.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.05.2013 14:57

mariusz-w napisał(a):
Franz napisał(a):
mariusz-w napisał(a):Teraz pozostało jeszcze skontaktować się z Wojtkiem F. i spróbować umówić się na spotkanie …

Ciekawość mnie zżera, czy się udało...


No to będziesz musiał ciut poczekać :wink: ... aż ja poprzeglądam fotki, a Ty wrócisz z pierwszej wyprawy w sezonie.

Jednak ja się chyba wcześniej uwinę. ;) :)

pozdrawiam.


Znaczy Wojtka znowu gdzieś wywiało :roll: 8O ,
zapewne znowu jakąś zarazę przywiezie :oczko_usmiech: .
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 17.05.2013 22:43

Przeszliście ten przykry incydent jakby to nie była pierwszyzna......pozostając po wypadku udowodniłeś Mariusz swoją miłość do Dolomitów ponad miarę - zasłużyłeś żeby jakiś "szczycik " nazwać Mario-W
Też przesyłam pozdrowienia - tego nigdy za wiele.....
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ... - strona 113
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone