Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dokładna papierowa mapa KRK-u...

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Dokładna papierowa mapa KRK-u...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 28.03.2010 17:12

Przeszukałem wszystkie znane mi portale zakupowe nie tylko w kraju...
Czy ktoś z Państwa widział gdzieś taką dokładną mapę tej wyspy, czy można takową gdzieś kupić ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.03.2010 18:15

Bahama napisał(a):czy można takową gdzieś kupić ?

Można albo TU albo na miejscu na Krk.
Tą z e-busoli mam - konkretna i dokładna.
Mapę, gdzie będzie tylko i wyłącznie Krk kupisz tylko na miejscu - nie jest tak dokładna jak ww. całego Kvarneru
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 28.03.2010 18:36

Obrazek

Ta powinna być wystarczająca.

Wysłałem Ci na GG gdzie można ją kupić.

Pozdrav :wink:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 28.03.2010 18:38

Bardzo dziękuję ! Szukałem własnie tej pozycji i nie mogłem znaleźć :). Kupione !
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 28.03.2010 19:38

Bahama napisał(a):Bardzo dziękuję ! Szukałem własnie tej pozycji i nie mogłem znaleźć :). Kupione !


Fragment KRK w skali 1:160.000 z atlasu Dalmacja, Istria i Czarnogóra
Zakupiłem i jestem b.zadowolony

Obrazek
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 30.03.2010 11:36

el_guapo napisał(a):
Bahama napisał(a):Bardzo dziękuję ! Szukałem własnie tej pozycji i nie mogłem znaleźć :). Kupione !


Fragment KRK w skali 1:160.000 z atlasu Dalmacja, Istria i Czarnogóra
Zakupiłem i jestem b.zadowolony


Dzięki el quapo mogę porównać mapę freytaga ... (którą mam) i atlas 1:160 000 Dalmacja ... . Mapa Freytaga jest bogatsza w treść: ma więcej dróg, sygnatur, nazw, zabudowa jest przedstawiona precyzyjniej
pzdr :wink:
norbert_p
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbert_p » 03.02.2013 21:57

Gdzie mogę nabyć dokładną mapę Chorwacji? Jakiej firmy i w jakiej skali szukać? Przydałaby się może również mapa Czech i Austrii...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.02.2013 10:14

O jakiej dokładności mówimy?
norbert_p
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbert_p » 04.02.2013 11:50

Mam jakąś mapę w skali 1:650 000... Nie wiem czy jest dokładna, bo generalnie w innej skali nie widziałem... Dla mnie dokładna to taka, któa pokazywałaby np stacje benzynowe na drodze ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.02.2013 12:03

norbert_p napisał(a):Mam jakąś mapę w skali 1:650 000... Nie wiem czy jest dokładna, bo generalnie w innej skali nie widziałem... Dla mnie dokładna to taka, któa pokazywałaby np stacje benzynowe na drodze ;)

Jak jedziesz autostradą w Chorwacji, tablice informacyjne o stacjach benzynowych masz co kilka kilometrów.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.02.2013 12:58

Na każdej stacji benzynowej (każdego kraju) kupisz mapy jakie potrzebujesz.
Jak tankowałem na Tifon-ie to gratis dostałem mapę Cro i naklejkę.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Dokładna papierowa mapa KRK-u...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone