Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dokąd na wakacje z dzieckiem - Dalmacja

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MamaMieszka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.02.2009
cd

Nieprzeczytany postnapisał(a) MamaMieszka » 18.02.2009 00:32

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Ines czy mogłabym też prosić o namiary na kwaterę, o której wspominasz na mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A jeśli ktoś chce się podzielić jeszcze namiarami na fajną kwaterę w okolicach Splitu - będę ogromnie wdzięczna.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 18.02.2009 00:50

Poszło :)

Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 18.02.2009 01:00

stary_jac napisał(a):oj.. sorry
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jeszcze raz dzieki


poszło :)
MamaMieszka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MamaMieszka » 18.02.2009 21:57

Dziękuję
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 24.02.2009 22:44

ziękuje Ines za kontakt,
udało mi się skontaktować z b. sympatyczną osobą(córką tej Pani u której byłaś)
Jestem w trakcie finalizowania rezerwacji (sezon).
Nie wiem dlaczego twoje zdjęcia z ubiegłorocznej wyprawy nie można obejrzeć. Jeśli masz jakieś inne fotki (zwłaszcza przedstawiające ten apartament) byłbym wdzięczny.
pestka2912
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pestka2912 » 24.02.2009 23:49

WITAM!Jestem zupełnie nowa na forum ale w Chorwacji już nie.Na pierwsze wakacje pojechalismy z dwuletnim dzieckiem, ależ to była wyprawa.Na wakacje dla maluchów polecam okolice Zadaru, a dokładnie Holiday Village Zaton.My mieszkaliśmy w apartamentach znajdujących się w lesie piniowym( chwała Bogu za cień) ,plaża piaszczysta a oprócz tego brodzik dla dzieci i plac zabaw na plaży.Doskonała baza wypadowa do zwiedzania Zadaru i Sibenika oraz Parku Krka.W Chorwacji byliśmy w maju, czerwcu i we wrześniu i zawsze przyjeżdzaliśmy razem z ulewą a przez cały pobyt piękna pogoda bez chmurki,więc moje wspomnienia są super.W tym roku wybieramy się na Pag :) .Cudownie odkrywac taki kraj jak Chorwacja a nie tylko leżec na plaży.Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 25.02.2009 00:23

stary_jac napisał(a):ziękuje Ines za kontakt,
udało mi się skontaktować z b. sympatyczną osobą(córką tej Pani u której byłaś)
Jestem w trakcie finalizowania rezerwacji (sezon).
Nie wiem dlaczego twoje zdjęcia z ubiegłorocznej wyprawy nie można obejrzeć. Jeśli masz jakieś inne fotki (zwłaszcza przedstawiające ten apartament) byłbym wdzięczny.


Fotosik skasował fotki, bo przekroczyłam transfer..wyśle ci fotki apartamentu i domku ale po czwartku....

Pozdrawiam
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009
do Orebica z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 29.03.2009 15:41

My byliśmy w Orebicu w zeszłym roku z trójką dzieci 12,8, 1,5 roku. Fakt, że daleko ale jakos daliśmy radę. Pierwszy etap do Wiednia na Prater, później nocleg w Grazu (chyba troche blisko) i całydzien jazdy do Orebica. Polecam prom z Ploce niby się płaci ale co za ulga jak sie jedzie cały dzień. wiem bo wracaliśmy juz lądem. My się spóźnilismy 15 min. na prom czekalismy na następny godzinę ale był czas na spacer, wizytę w pizzerni i kawę.
A cały peljesac jest naprawde cudownym miejscem i chyba jeszcze nie tak rozjechanym przez turystów jak Makarska.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Dokąd na wakacje z dzieckiem - Dalmacja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone