Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dojazd na wyspę RAB

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KrzysztofZ
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.05.2004
Dojazd na wyspę RAB

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysztofZ » 31.05.2004 14:32

Czy jest jakis wyjazd autokarowy z Warszawy na wyspe Rab oprócz Biura Travel?
Byłe,m na wyspie 2 lata temu. Z rezerwacja samemu kwater nie ma problemu, ale nie mam samochodu, a wyjazdy z Biura Travel są tylko na tydzień, a ja chciałbym chociaż na 9 nocy. KrzysztofZ
Izowita
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 30.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izowita » 08.06.2004 09:15

Najlepiej jechac własnym transportem.
Na wyspę mozna sie dostać tylko promem....wiec mało biur organizuje tam zorganizowane wczasy

Co do ofert na Rab - sprawdz Bikershop z Krakowa - nie jestem pewna ale oni chyba mają w ofercie Rab.
Co do ilości dni to nie mam zielonego pojecia- choć w ym roku wiekszosć biur turystycznych organizuje wczasy od soboto do soboty.

Dlatego ja w ym roku jade w ciemno w srodku tygodnia aby uniknąć tłoku na drogach.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone