Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dojazd na wyspę Pag, kemping Strasko

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012
Dojazd na wyspę Pag, kemping Strasko

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 07.07.2012 11:50

Jak najlepiej tam dojechać? Promem? Podobno też jest jakiś most? Prosze o wskazówki.
crono
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) crono » 07.07.2012 12:05

Wystarczy otworzyć google maps i wszysko jasne,od południa masz most,
od północy przeprawę promową .Mostem dalej,dłuższy odcinek autostradą,promem bliżej .Ja w tym roku też na Pag i jadę mostem.
Poszukaj trochę na forum ,jest tu całkiem sporo informacji o tej wyspie,są nawet fotorelacje z podróży na Pag .
joe
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) joe » 07.07.2012 12:19

pati2304 napisał(a):Jak najlepiej tam dojechać? Promem? Podobno też jest jakiś most? Prosze o wskazówki.


Z A1 zjazd Posedarje kierunek droga 106 na PAG przez most ... 8)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 07.07.2012 14:18

wg mnie to prosto jak w mordę strzelił...;P
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.07.2012 14:52

Prom
Most

:wink:

A prom wypływa stąd:

Obrazek

:D

Co nieco też tu.. :wink:
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 09.07.2012 14:16

w ub . roku jechałem na Pag mostem (bezpłatny) i moim zdaniem jest to lepsza (szybsza i tańsza )wersja niż promem ale nie jechałem do Nowaliji a jadąc tam chyba warto przemyśleć przeprawę promem bo od promu to już tylko kilka km
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 10.07.2012 09:50

Jedz mostem.
Wychodzi szybciej niz promem, a do tego fajna, urokliwa droga jest od mostu do Novaliji.
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 10.07.2012 16:05

Byłem w Novalji na Pagu. jehcałem i mostem i płynąłem promem. Promem wcale nie szybciej. Drogą zjeżdżasz w Posedarje i kierunek Otok Pag. Promem (Prizna - Żigljen) nie nadrobisz cazu - czekanie na prom, przejazd przez góry z autostrady (Gospić - Karlobag) a to troche zajmie.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Dojazd na wyspę Pag, kemping Strasko
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone