Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dojazd do Zatoki Dubovica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 18.06.2018 12:10

Nikt Tobie nie karze jechać szutrówką, ani Ty nie zakarzesz jeżdżenia tą drogą innym.
Każdego sprawa.
Dojechać można normalnie drogą w kierunku Hvaru.
Staje się przy głównej drodze i później trzeba drałować na nogach po zboczu.
Zależy czy idziesz sam z ręczniczkiem czy masz 20kg rzeczy plażowych na sobie, a za rękę trzymasz jeszcze dziecko, to są dwie opinie o tej drodze.
Ja jestem ten drugi przypadek i oceniam dojście do plaży jako męczarnię.

PS. ta droga za niedługo będzie wyremontowana, świeży asfalt, barierki itp.
Masz ostatnią szansę zaliczyć ją taką jaka jest od zawsze i bez zasłaniających widok barierek.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.06.2018 12:28

kaeres napisał(a):Nikt Tobie nie karze jechać szutrówką, ani Ty nie zakarzesz jeżdżenia tą drogą innym.
Każdego sprawa.

Jasne :? są jeszcze przepisy prawa chorwackiego i zwykła ortografia ale do tego to jak widać można mieć różny stosunek :mrgreen: To, że inni jeżdżą to nie znaczy, że to jest ok.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 18.06.2018 12:51

A do Luciscy samochody z chorwackimi blachami spadają z nieba. Później odlatują.
Każdy ma swoje sumienie i nie rozpoczynajmy głupiej gadki bo nie pierwsza i nie ostatnia o tym zakazie.
Ja generalnie nie polecam tej drogi ze względu na fatalny jej stan. Ale od czasu gdy się pojawiły plany iż ma być wyasfaltowana to znika cały jej urok z widokami i każdy ma ostatnią szansę aby jeszcze nią przejechać.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.06.2018 12:54

Doskonale wiesz, że dotychczas był zakaz wjazdu i dotyczył wszystkich :) chyba, że coś się w zeszłym roku zmieniło :) Co do tego, że po ew. wyasfaltowaniu zniknie jej urok zgadzam się z Tobą w 100% :papa: Wówczas każda średnio zdolna maupa tam wjedzie :mrgreen:
Ja tą drogę dopóki jest jeszcze dziewicza polecam dla niesamowitych widoków ale nie dla samochodów tylko pieszo lub rowerem :) Samochodziarze precz lub uszkadzajcie sobie swoje maszyny :mrgreen: :papa:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 18.06.2018 13:36

Z tego co się orientuję to ten zakaz dotyczy również rowerów więc taka interpretacja mnie się nie podoba.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone