Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dojazd do Chorwacji w grudniu

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bor.
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.12.2012
Dojazd do Chorwacji w grudniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bor. » 10.12.2012 14:26

Witam serdecznie,

Mam następujące pytanie: Jak najłatwiej (i możliwie najtaniej) dojechać do stolicy Chorwacji w grudniu?

1. Czy jest możliwość bezpośredniego połączenia na trasie kolejowej Polska - Chorwacja(z tego, co patrzyłem, to nie ma)?
2. Czy są jakieś autokary, które oferują podróż z Polski do Chorwacji (do stolicy!)?
3. Wiem, że istnieje połączenie Berlin - Zagrzeb, jednak ze względów ekonomicznych wydaje się mało atrakcyjne. Czy zna ktoś inne połączenia (np. Budapeszt - Zagrzeb, Bratysława - Zagrzeb itd.), które wyszłyby taniej?

Bardzo zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi. Przeglądnąłem już bardzo wiele stron internetowych i sytuacja jest beznadziejna. Proszę o pomoc!

Pozdrawiam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.12.2012 17:56

Bor. napisał(a):2. Czy są jakieś autokary, które oferują podróż z Polski do Chorwacji (do stolicy!)?


Witaj.
Może coś w tym temacie:
Autokarowe rozkłady jazdy

Tu jest wymieniona pewna firma - zadzwoń.

:papa:
Piterek75
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 24.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piterek75 » 10.12.2012 18:38

Wyszukiwarka na pkp.pl pokazuje możliwość dojazdu z przesiadką w Wiedniu lub Budapeszcie, ale o cene to musisz dzwonić na infolinię PKP
Bor.
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bor. » 18.12.2012 02:10

Dzięki za odpowiedzi. Czy mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć, co z lotami? Czy w jakiejś ciekawej promocji nie wyszłoby to taniej niż pociągiem? Zależy mi na jak najniższych kosztach....
lukas63
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas63 » 18.12.2012 11:44

A ile wynosi cena za pociąg?
caipirinha
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) caipirinha » 18.12.2012 12:38

W lipcu płaciłam ok 770 zł ,
w jedna stronę Warszawa - Wiedeń - Rijeka

Pociąg jest bardzo drogi
Cenę podaja na infolini.

Pozdrawiam

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Dojazd do Chorwacji w grudniu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone