Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 20.05.2018 11:50

Musisz poczytac na forum rozne sa ubezpieczenia kazdemu pasuje co innego jedyne co ci moge doradzic to ze przy kartach EKUZ nie musisz wykupywac duzej kwoty ubezpieczenia mysle ze te na 120 tysiecy od osoby w zupełnosci wystarczy. Nie bedziesz w Afryce :D
elliotek
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elliotek » 04.06.2018 07:07

mario mario napisał(a):W czerwcu jedziemy do Cro w składzie 2+3. Dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Jakie dodatkowe ubezpieczenie polecacie? Nie mam doświadczenia w tym zakresie i nie wiem na co zwrócic uwage przekopując się przez różne oferty.



Na dzień dzisiejszy 160zł za 5 osobową rodzinę w TU Europa za 2 tygodnie.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 04.06.2018 09:06

elliotek napisał(a):Na dzień dzisiejszy 160zł za 5 osobową rodzinę w TU Europa za 2 tygodnie.

Jak to zrobiłeś ? :mrgreen: Mi 5 osób 2 tyg pokazało 307zł wersja basic
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 04.06.2018 09:15

W tamtym roku korzystałem z TU Europa, są w tym roku jakieś kody rabatowe ?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.06.2018 09:37

Też czekam na kody, ale widzę że w tym roku nie ma nawet okienka żeby taki kod wpisać także pewnie nie będzie :(
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 04.06.2018 10:54

Lechoo napisał(a):
elliotek napisał(a):Na dzień dzisiejszy 160zł za 5 osobową rodzinę w TU Europa za 2 tygodnie.

Jak to zrobiłeś ? :mrgreen: Mi 5 osób 2 tyg pokazało 307zł wersja basic


4 osoby (2+2) 290 zł wersja basic za 16 dni.

Moje ubezpieczenie podróżne przy karcie kredytowej w Europ Asisstance to 240 zł za tyle samo dni przy sumie ubezpieczenia 50 000 euro.
dodi79
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodi79 » 04.06.2018 14:45

wejdźcie na rankomat.pl tam jest ładne porównanie... można tez kupić polisę online...
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 04.06.2018 15:18

ApropoDefacto napisał(a):W tamtym roku korzystałem z TU Europa, są w tym roku jakieś kody rabatowe ?

Nie wiem czy warto się u nich ubezpieczać. Poczytałem opinie w necie i się trochę przeraziłem 8O 8O
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.06.2018 15:27

dodi79 napisał(a):wejdźcie na rankomat.pl tam jest ładne porównanie... można tez kupić polisę online...


Ale nie ma tam informacji o ubezpieczycielach, u których do turystycznego można dokupić asistance samochodu :)
Dlatego ja wybieram TE Europa :wink:
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 04.06.2018 15:30

wiolek_lp napisał(a):
dodi79 napisał(a):wejdźcie na rankomat.pl tam jest ładne porównanie... można tez kupić polisę online...


Ale nie ma tam informacji o ubezpieczycielach, u których do turystycznego można dokupić asistance samochodu :)
Dlatego ja wybieram TE Europa :wink:

Jest przy każdej ofercie. Trzeba kliknąć szczegóły. I od razu mówię że w żadnym nie ma dodatkowego assistance :x
Ostatnio edytowano 04.06.2018 15:54 przez pawel_nowy, łącznie edytowano 1 raz
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 04.06.2018 15:48

wiolek_lp napisał(a):Też czekam na kody, ale widzę że w tym roku nie ma nawet okienka żeby taki kod wpisać także pewnie nie będzie :(


Więc pozostaje poszukać czegoś innego 8) Jeżeli ktoś miałby coś ciekawego na oku to proszę o info.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.06.2018 16:08

pawel_nowy napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
dodi79 napisał(a):wejdźcie na rankomat.pl tam jest ładne porównanie... można tez kupić polisę online...


Ale nie ma tam informacji o ubezpieczycielach, u których do turystycznego można dokupić asistance samochodu :)
Dlatego ja wybieram TE Europa :wink:

Jest przy każdej ofercie. Trzeba kliknąć szczegóły. I od razu mówię że w żadnym nie ma dodatkowego assistance :x


I właśnie, że jest :wink:
Bo w Tu Europa jest, w ERV jest i w czymś jeszcze też , nie pamiętam, ale nie wiem czy nie czasem w Nationale Nederlanden.
Wchodząc bezpośrednio na stronę czy Tu Europa czy ERV jest możliwość dodatkowej opłaty za Car assistance, czego właśnie ta porównywarka nie pokazuje.
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 04.06.2018 16:14

wiolek_lp napisał(a):
pawel_nowy napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
dodi79 napisał(a):wejdźcie na rankomat.pl tam jest ładne porównanie... można tez kupić polisę online...


Ale nie ma tam informacji o ubezpieczycielach, u których do turystycznego można dokupić asistance samochodu :)
Dlatego ja wybieram TE Europa :wink:

Jest przy każdej ofercie. Trzeba kliknąć szczegóły. I od razu mówię że w żadnym nie ma dodatkowego assistance :x


I właśnie, że jest :wink:
Bo w Tu Europa jest, w ERV jest i w czymś jeszcze też , nie pamiętam, ale nie wiem czy nie czasem w Nationale Nederlanden.
Wchodząc bezpośrednio na stronę czy Tu Europa czy ERV jest możliwość dodatkowej opłaty za Car assistance, czego właśnie ta porównywarka nie pokazuje.

Szkoda tylko ze akurat te dwa towarzystwa mają fatalną opinie w sieci. Nie ukrywam że skłonny byłbym zaryzykować i mimo wszystko zakupić polisę z dodatkowym ass.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.06.2018 16:16

pawel_nowy napisał(a):Szkoda tylko ze akurat te dwa towarzystwa mają fatalną opinie w sieci. Nie ukrywam że skłonny byłbym zaryzykować i mimo wszystko zakupić polisę z dodatkowym ass.


Nie wiem, nie czytam opini, ale ja nie mam wyjścia dla mojego starego auta, więc wolę mieć takie ubezpieczenie niż żadne, plus oczywiście EKUZ.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 04.06.2018 17:38

Wezmę chyba w axa 295zł 17 dni dla 5 osób. Ubez 200 000zł nnw 20 000zł
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone