Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dodatkowe 40 km autostrady

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 03.11.2009 12:07

bzyq74 napisał(a):
porto napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Wczoraj jechałem do Goerlitz tę autostradą bo mam z Bolesławca do niej 3 km ale jakość pozostawia wiele do życzenia jak na nowo otwartą...


BARDZO ŚMIESZNE... :?: :?: :?:


To się przejedź A4 Kraków-Szarów (oddana 28.10) - to dopiero jest fuszerka.
Samochodem trzęsie i buja co jakiś czas jakby conajmniej 2 gary nie paliły. :twisted:


Sprawdz zbieznosc !!! CO TY wygadujesz,piszesz, 31.10 jechalem i jedzie sie jak po blacie stolu,przynajmniej teraz jak jest nowa i swieza nawierzchnia,przed zima...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2009 12:29

Zbieżność sprawdzałem i nie obchodzi mnie Wasze zdanie...jak na drogę, która dopiero została oddana do użytku jest za dużo defektów...może Ty sie podniecasz ta drogą jak do tej pory kartofliskami jeździłeś...ja tą drogą jeżdżę dwa razy w tygodniu i daleki jestem od zachwytów...
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 03.11.2009 19:12

alessandro1977 napisał(a):Zbieżność sprawdzałem i nie obchodzi mnie Wasze zdanie...jak na drogę, która dopiero została oddana do użytku jest za dużo defektów...może Ty sie podniecasz ta drogą jak do tej pory kartofliskami jeździłeś...ja tą drogą jeżdżę dwa razy w tygodniu i daleki jestem od zachwytów...


kolego alessandro1977 nie do Ciebie to pisalem tylko do kolegi bzyq74,ze A4 od Szarowa jest OK
Ty moze jezdzisz kartofliskami,bo odcinek z Szarowa do Krakowa Poludnie zostal otwarty niecaly tydzien temu i jak mozesz pisac,ze jezdzisz nim dwa razy w tygodniu...
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 03.11.2009 19:30

Haweł napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Zbieżność sprawdzałem i nie obchodzi mnie Wasze zdanie...jak na drogę, która dopiero została oddana do użytku jest za dużo defektów...może Ty sie podniecasz ta drogą jak do tej pory kartofliskami jeździłeś...ja tą drogą jeżdżę dwa razy w tygodniu i daleki jestem od zachwytów...


kolego alessandro1977 nie do Ciebie to pisalem tylko do kolegi bzyq74,ze A4 od Szarowa jest OK
Ty moze jezdzisz kartofliskami,bo odcinek z Szarowa do Krakowa Poludnie zostal otwarty niecaly tydzien temu i jak mozesz pisac,ze jezdzisz nim dwa razy w tygodniu...



No to żeście się dogadali.. Jeden o zupie, drugi o dupie. Zupełnie jak kiedyś na irc-u bywało :).

Pozdrawiam
Rafał
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.11.2009 08:27

Tutaj trafne spostrzeżenie Rafała...Haweł - faktycznie dogadaliśmy się jak cholera... :lool: :lool: :lool:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.11.2009 09:06

A jest taki fajnie opisany post

Zwłaszcza Krok trzeci :D
leszek0250
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 09.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek0250 » 10.12.2009 20:15

też testowałem ten kawałek A4 do zgorzelca i moim zdnaiem jest trefny... wole kawałek z wrocławia do gliwic....
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 22.12.2009 07:47

Może wróćmy jednak na chorwackie cesty. Z tego co pamiętam to do końca roku miał być odany kolejny odcinek A1. Czy coś ktoś wie na ten temat ?

Wesołych Świąt :papa:
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 06.01.2010 10:40

Koziorożec napisał(a):Może wróćmy jednak na chorwackie cesty. Z tego co pamiętam to do końca roku miał być odany kolejny odcinek A1. Czy coś ktoś wie na ten temat ?

Wesołych Świąt :papa:


Coś się jednak ociągają z odcinkiem autostrady Ravca - Ploce. Chyba biorą przykład z naszych postępów prac przy budowie autostrad...

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2010 Roku.

Pozdrawiam. :D
noyle
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 08.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) noyle » 09.01.2010 22:22

porto napisał(a):
Koziorożec napisał(a):Może wróćmy jednak na chorwackie cesty. Z tego co pamiętam to do końca roku miał być odany kolejny odcinek A1. Czy coś ktoś wie na ten temat ?

Wesołych Świąt :papa:


Coś się jednak ociągają z odcinkiem autostrady Ravca - Ploce. Chyba biorą przykład z naszych postępów prac przy budowie autostrad...


Pozdrawiam. :D


Troszkę im się finanse publiczne posypały, tam przynajmniej coś zrobiono u nas idzie ciężko, a za kilka lat trzeba i tak będzie spłacić kasę do EBI.
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 14.01.2010 12:36

alessandro1977 napisał(a):Wczoraj jechałem do Goerlitz tę autostradą bo mam z Bolesławca do niej 3 km ale jakość pozostawia wiele do życzenia jak na nowo otwartą...


Potwierdzam. Przez chwilę myslałem, że mam problem z zawieszeniem - tak moemntami rzucało :/
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 29.06.2010 06:34

Jechał ktoś do końca autostrady w tym roku? Jest coś więcej czy nic sie nie zmieniło?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.06.2010 06:46

ufokking napisał(a):Jechał ktoś do końca autostrady w tym roku? Jest coś więcej czy nic sie nie zmieniło?


Nic się nie zmieniło od zeszłego roku.
forum/viewtopic.php?p=543641
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 29.06.2010 08:33

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
ufokking napisał(a):Jechał ktoś do końca autostrady w tym roku? Jest coś więcej czy nic sie nie zmieniło?


Nic się nie zmieniło od zeszłego roku.
forum/viewtopic.php?p=543641



Dzięki :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
dodatkowe 40 km autostrady - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone