Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do użytkowników przyczep kempingowych

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
opelr
zbanowany
Posty: 33
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) opelr » 25.04.2014 07:54

Do kolegi olo, obyś w życiu nie napotkał problemów mimo zapięcia rzeczy an ostatni"guzik".

Ołowiany, pozostało Ci napisać EOT, jak sie nie ma nic do udowodnienia tak trzeba.

Chciałem poruszyć kolejny temat, homologacja lampy a żarówka np. H4, dlaczego nie mogę zamienić nieekologicznej, prądo żernej i wiecznie sie przepalającej żarówki H4 szklana bańka na żarówkę H4 LED? Może mądrala ołowiany nam to grzecznie wyjaśni, bo tego typu pajace od tego są?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2014 07:59

opelr napisał(a):Do kolegi olo, obyś w życiu nie napotkał problemów mimo zapięcia rzeczy an ostatni"guzik".

Ołowiany, pozostało Ci napisać EOT, jak sie nie ma nic do udowodnienia tak trzeba.

Chciałem poruszyć kolejny temat, homologacja lampy a żarówka np. H4, dlaczego nie mogę zamienić nieekologicznej, prądo żernej i wiecznie sie przepalającej żarówki H4 szklana bańka na żarówkę H4 LED? Może mądrala ołowiany nam to grzecznie wyjaśni, bo tego typu pajace od tego są?

Ostrzeźenie za pajaca :idea:
opelr
zbanowany
Posty: 33
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) opelr » 25.04.2014 08:20

Dziękuję bardzo, jak ja byłbym tu z możliwościa śmiesznej władzy dostał byś bana za spam i nic niewnoszące posty w temacie.
Prawda w oczy bodzie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2014 08:32

opelr napisał(a):Dziękuję bardzo, jak ja byłbym tu z możliwościa śmiesznej władzy dostał byś bana za spam i nic niewnoszące posty w temacie.
Prawda w oczy bodzie?

Potraktuję Cię łagodnie
Masz urlopu dwa tygodnie :idea:

Edit. Zmiana decyzji - ban na stałe :idea:
Szklanka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szklanka » 27.04.2014 20:46

Chyba jednak rezygnuję z kempingów ;) Będę próbował szukać jakiś tańszych apartamentów :)
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 06.02.2015 14:39

Hej :papa:
odgrzebuję temat...:)
mam pytanko do osób, które podróżowały z przyczepą nie tylko do Croale też np. Włochy, Hiszpania, Francja - sporo tam dużych kempingów - ale jak jest z miejscami w sezonie wakacyjnym? Trzeba coś rezerwować wcześniej? 8O Przewinął się w którejś z wypowiedzi ten temat i trochę mnie zaskoczył. Nawet się nad tym nie zastanawiałam wcześniej, brałam pod uwagę tylko jazdę "w ciemno" i przemieszczanie się w różne miejsca. Wiecie może jak to wygląda?
Chodzą za mną takie wakacje... :oczko_usmiech:
Gośka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.02.2015 14:46

gosiak.k napisał(a):Hej :papa:
odgrzebuję temat...:)
mam pytanko do osób, które podróżowały z przyczepą nie tylko do Croale też np. Włochy, Hiszpania, Francja - sporo tam dużych kempingów - ale jak jest z miejscami w sezonie wakacyjnym? Trzeba coś rezerwować wcześniej? 8O Przewinął się w którejś z wypowiedzi ten temat i trochę mnie zaskoczył. Nawet się nad tym nie zastanawiałam wcześniej, brałam pod uwagę tylko jazdę "w ciemno" i przemieszczanie się w różne miejsca. Wiecie może jak to wygląda?
Chodzą za mną takie wakacje... :oczko_usmiech:
Gośka

Można jechać w ciemno, wybierasz miejscowość, w jej okolicy kemping, a na kempingu wolne miejsce jakie ci pasuje.
Na większych kempingach zawsze coś znajdziesz.
Rezerwacja ewentualnie tylko wtedy jak zna się kemping i położenie parcel. :idea:
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 06.02.2015 15:00

Dzięki:)
Tak właśnie myślałam - najlepiej na miejscu zobaczyć co i jak :oczko_usmiech:
pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.02.2015 16:45

Janusz Bajcer napisał(a):...


Janusz - kupiłeś przyczepę? 8O
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.02.2015 00:56

Vjetar napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):...


Janusz - kupiłeś przyczepę? 8O

Nie - ale 10 pobytów na różnych kempingach w Chorwacji (na molochach i na mini) pozwala mi taką poradę jak w poprzednim poście wystawić.
Olo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 255
Dołączył(a): 17.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo » 07.02.2015 07:32

W Chorwacji nie ma problemu w ogóle z miejscami na kempingach, nie wiem jak w Hiszpanii - bo nie byłem, ale byłem też we Włoszech i w sierpniu na Włoskich kempingach potrafi być ciasno, jak masz jakiś upatrzony ze względu na lokalizację lub ze względu na to że polecany przez znajomych to można się pokusić o rezerwację, ale generalnie - tak jak pisze Janusz - miejsce się zawsze znajdzie - pytanie czy to będzie miejsce dla Ciebie atrakcyjne. Generalnie ja do Włoch też bym jechał bez rezerwacji - coś zawsze znajdziesz ... powodzenia
wiegal
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 24.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiegal » 07.02.2015 08:18

Przez 5 ostatnich lat byliśmy w Cro przyczepą. Zawsze miejsce się znalazło. Bywało, że atrakcyjnego trzeba było szukać i pól dnia, lub poczekać jak się zwolni. Dla tych co lubią ten rodzaj wypoczynku warunki rewelacyjne. Ceny nie szokują porównując z naszym morzem. Trzeba pamiętać o odpowiedniej wtyczce do prądu lub "przejściówce". Na niektórych opłatę za wyjazd trzeba uiścić do godz. 13:00. Po tej godzinie naliczają następną dobę. Co do parceli to te atrakcyjne w pierwszej linii zazwyczaj są rezerwowane, ale można się wstrzelić w jakiś wolny termin. Parcele są rożne co do wielkości i wyposażenia. Myślę tu o pełnym węźle sanitarnym - prąd, woda i odpływ ścieków. Takich jest coraz więcej. Warto też wybrać free zone, czyli wolną strefę. Tam można porozstawiać wszystko. Parawan, parasol, hamak namiocik dla dzieci itp. Ostatnio miałem takich sąsiadów w wolnej strefie co powierzchniowo zajęli ze cztery parcele. Codziennie coś dobudowywali.
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 07.02.2015 11:57

Dziękuję za porady:) na pewno się przydadzą... jeżeli tylko się wybierzemy. Na razie był to "wstępny" pomysł ale całej rodzince sie podoba więc może zrealizujemy :D
pozdrawiam
Gośka
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Do użytkowników przyczep kempingowych - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone