Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do tych co wrocili,byli w tym roku w HR.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002
Do tych co wrocili,byli w tym roku w HR.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 04.07.2005 08:47

Witam.Jak wyglada sprawa z apartamentami w ciemno w tym roku.Czy widzieliscie ludzi przy drogach z ofertami.W zeszlym roku stali przy drogach i naganiali sobie klientow i bylo to w sierpniu.Wybieram sie na wyspe Krk,przy okazji moze ktos poleci jakas miejscowosc na wyspie,spokojna ze starowka,miejscami do spacerkow i oczywiscie ladna plaza.Dzieki,pozdrawiam.
jade
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 24.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jade » 04.07.2005 09:15

Wróciłam wczoraj. Apartamentów nie brakuję. Jest tak jak piszesz, stoją przy drogach i się wręcz proszą. Nie wiem jak na Krku, bo tam nie byłam, ale podejrzewam, że będzie tak samo.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 04.07.2005 10:52

Stoją przy drogach. Byłem na Peljesacu i Riwierze Makarskiej.
Ja wolę sam podjechać do domu i zapytać o apartamenty, bo raz w Baska Voda gość mnie wywiózł trochę od centrum (przy okazji zrobił sobie zakupy) i pokazał apartament w suterynach z oknami wychodzącymi wprost na parking samochodowy. Widok z okna był "piękny" - podwozia aut. Tłumaczył się, że za tę cenę co proponowałem to może mi dać taki - po tym jak go wcześniej opierniczyłem. I tak w tej miejscowości ale w innym miejscu znalazłem fajny apartament w takiej samej cenie.

Pozdrawiam
PrzemoS
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzemoS » 07.07.2005 21:31

Jakieś konkretne namiary na tą kwaterę?Wybieram się tam niedługo i potrzebuję sprawdzonych miejsc.Info na mój adres.Pozdrowienia 8)
PrzemoS
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzemoS » 07.07.2005 21:37

Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.07.2005 21:39

Haweł napisał(a):Wybieram sie na wyspe Krk,przy okazji moze ktos poleci jakas miejscowosc na wyspie,spokojna ze starowka,miejscami do spacerkow i oczywiscie ladna plaza.Dzieki,pozdrawiam.

To bedzie problem. Tego w "jednym" na KRK trudno znależć. Moim zdaniem To sam KRK lub Verbnik, nastepnie Baśka, Punat.
amarcin
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) amarcin » 20.06.2011 18:52

jade napisał(a):Wróciłam wczoraj. Apartamentów nie brakuję. Jest tak jak piszesz, stoją przy drogach i się wręcz proszą. Nie wiem jak na Krku, bo tam nie byłam, ale podejrzewam, że będzie tak samo.


Właśnie... długo już szukam ofert... korci mnie by pojechać z rodziną (+żonka+2dzieci) w ciemno w 2 tyg. lipca - ale się obawiam czy coś znajdę na KRK
Proszę o informacje czy są w tym sezonie (obecnie) od ręki wolne kwater na KRK
Czy w ogóle odradzcie wyjazd w ciemno w tym terminie?
robert1234567890
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert1234567890 » 21.06.2011 22:06

spokojnie... ja też jadę w ciemno w tym roku. Zawsze rezerwowałem i przepłacałem. Jedziemy na pierwsze dwa tygodnie lipca. Jeszcze nie wiemy gdzie, tam gdzie ładniej
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 21.06.2011 23:00

robert1234567890 napisał(a):spokojnie... ja też jadę w ciemno w tym roku. Zawsze rezerwowałem i przepłacałem. Jedziemy na pierwsze dwa tygodnie lipca. Jeszcze nie wiemy gdzie, tam gdzie ładniej


Muszę Cię niestety zmartwić ... tam gdzie ładniej jest już od dawna zarezerwowane . Może być taniej ... z tym że nie na pewno :wink:
robert1234567890
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert1234567890 » 24.06.2011 00:51

mkm napisał(a):
robert1234567890 napisał(a):spokojnie... ja też jadę w ciemno w tym roku. Zawsze rezerwowałem i przepłacałem. Jedziemy na pierwsze dwa tygodnie lipca. Jeszcze nie wiemy gdzie, tam gdzie ładniej


Muszę Cię niestety zmartwić ... tam gdzie ładniej jest już od dawna zarezerwowane . Może być taniej ... z tym że nie na pewno :wink:

Nie zmartwisz. Kolega w niedzielę wrócił z Korculi. Wybierał w mieszkaniach w samym centrum. Potem był tydzień w Bol i to samo. Nadal się nie martwię.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 24.06.2011 08:05

robert1234567890 napisał(a):
mkm napisał(a):
robert1234567890 napisał(a):spokojnie... ja też jadę w ciemno w tym roku. Zawsze rezerwowałem i przepłacałem. Jedziemy na pierwsze dwa tygodnie lipca. Jeszcze nie wiemy gdzie, tam gdzie ładniej

Muszę Cię niestety zmartwić ... tam gdzie ładniej jest już od dawna zarezerwowane . Może być taniej ... z tym że nie na pewno :wink:

Nie zmartwisz. Kolega w niedzielę wrócił z Korculi. Wybierał w mieszkaniach w samym centrum. Potem był tydzień w Bol i to samo. Nadal się nie martwię.

Po pierwsze: ważne jaki moment w sezonie (czerwiec czy sierpien na przykład); po drugie różnego rodzaju uwarunkowania (w tym i infrastrukturalne): Korčula jeszcze tydzień temu była wyjątkowo pusta, ponieważ dopiero od 17 czerwca ruszył prom Drvenik - Dominče (okazuje się, że jednak kluczowe połączenie dla frekwencji turystów w tym rejonie)...
A mkm z całą pewnością nie miał na myśli kwater w centrum miasteczka, a raczej w niewielkich zatokach.
W ciemno zawsze coś się znajdzie (nawet w szczycie sezonu) ; ale nie w każdej kategorii i nie w każdych "okolicznościach przyrody". Kwestia co komu do szczęścia potrzeba.
robert1234567890
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert1234567890 » 24.06.2011 12:32

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
robert1234567890 napisał(a):
mkm napisał(a):
robert1234567890 napisał(a):spokojnie... ja też jadę w ciemno w tym roku. Zawsze rezerwowałem i przepłacałem. Jedziemy na pierwsze dwa tygodnie lipca. Jeszcze nie wiemy gdzie, tam gdzie ładniej

Muszę Cię niestety zmartwić ... tam gdzie ładniej jest już od dawna zarezerwowane . Może być taniej ... z tym że nie na pewno :wink:

Nie zmartwisz. Kolega w niedzielę wrócił z Korculi. Wybierał w mieszkaniach w samym centrum. Potem był tydzień w Bol i to samo. Nadal się nie martwię.

Po pierwsze: ważne jaki moment w sezonie (czerwiec czy sierpien na przykład); po drugie różnego rodzaju uwarunkowania (w tym i infrastrukturalne): Korčula jeszcze tydzień temu była wyjątkowo pusta, ponieważ dopiero od 17 czerwca ruszył prom Drvenik - Dominče (okazuje się, że jednak kluczowe połączenie dla frekwencji turystów w tym rejonie)...
A mkm z całą pewnością nie miał na myśli kwater w centrum miasteczka, a raczej w niewielkich zatokach.
W ciemno zawsze coś się znajdzie (nawet w szczycie sezonu) ; ale nie w każdej kategorii i nie w każdych "okolicznościach przyrody". Kwestia co komu do szczęścia potrzeba.

Pani Kasiu, dzięki za odp. Będziemy w niedzielę 03.07. i uderzymy gdzieś w okolice pomiędzy Omiś a Draśnice. Jeszcze nie wiemy gdzie. Będziemy tam ok. godz. 13:00 no i mamy całe popołudnie, żeby coś fajnego znaleźć. Zawsze rezerwowałem i robiąc to przez internet wydawało się, że łapałem ostatnie wolne apartamenty. Na miejscu zawsze okazywało się, że to co w necie, to tylko mały ułamek wszystkich kwater. W zeszłym roku w Hvar, szczyt sezonu sierpień spacerowaliśmy po mieście i zaczepialiśmy gospodarzy. W okolicy gdzie mieliśmy przepiękny apartament za 5.200 zł (2 tygodnie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ) znaleźliśmy dwa inne, bez większych poszukiwań, które kosztowały 4000 i były wolne. Faktem jest, że Hvar (miasto) ma bardzo drogie apartamenty w sezonie. Jadąc na wycieczkę do Jelsy, StariGradu i Ivan Dolać okazywało się, że tam jest sporo taniej niż w Hvarze i jeszcze więcej wolnych mieszkań. Różnice w cenach spore bo średnio za połowę tego, co w Hvar. Jedzenie w restauracjach podobnie. No i to był ścisły sezon. Dlatego nie martwimy się zbyt mocno o kwatery, bo nie ma szans, żeby nie znaleźć. Najwyżej dłużej poszukamy. Pozdrowienia!

PS.
Irena z Łodzi to jakaś Pani rodzina czy tylko zbieżność nazwisk? :-)
Miko222
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miko222 » 26.06.2011 10:53

Z Krkiem jest ciężko. Sam szukałem i w tym terminie sa dostepne tylko : "kurniki".
Miko222
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miko222 » 26.06.2011 10:54

szukałem na stronie krk-info.cr. Drażenka mówi po polsku, ale juz ie pisze:(
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 26.06.2011 12:21

robert1234567890 napisał(a):PS.
Irena z Łodzi to jakaś Pani rodzina czy tylko zbieżność nazwisk? :-)

Jestem Łodzianką.. nazwisko rzeczywiście jest dość rzadkie, ale wśród krewnych Ireny nie mam (przynajmniej wśród tych krewnych, których znam).
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Do tych co wrocili,byli w tym roku w HR.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone