Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do powracajacych

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
limonka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 28.06.2005
Do powracajacych

Nieprzeczytany postnapisał(a) limonka » 11.07.2005 01:26

Na jakie muzyczne 'plazowe hity' bedzemy skazani w tym roku? Czy w Chorwacji rowniez rzadzi Crazy Frog? :?
Stefek
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefek » 11.07.2005 07:34

limonka napisał(a):Na jakie muzyczne 'plazowe hity' bedzemy skazani w tym roku? Czy w Chorwacji rowniez rzadzi Crazy Frog? :?


8O Mam bardzo, ale to bardzo wielką nadzieję, że NIE :twisted:
HERU
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 29.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) HERU » 12.07.2005 00:09

Stefek napisał(a):
limonka napisał(a):Na jakie muzyczne 'plazowe hity' bedzemy skazani w tym roku? Czy w Chorwacji rowniez rzadzi Crazy Frog? :?


8O Mam bardzo, ale to bardzo wielką nadzieję, że NIE :twisted:


Wiesz jak jest z nadziejami :!: :D :D :D
Stefek
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefek » 12.07.2005 07:33

HERU napisał(a):
Stefek napisał(a):
limonka napisał(a):Na jakie muzyczne 'plazowe hity' bedzemy skazani w tym roku? Czy w Chorwacji rowniez rzadzi Crazy Frog? :?


8O Mam bardzo, ale to bardzo wielką nadzieję, że NIE :twisted:


Wiesz jak jest z nadziejami :!: :D :D :D


Więc dlatego chcę jechać nad Adriatyk a nie nad Bałtyk. Może tam to gówno jeszcze nie dotarło. :twisted:

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone