Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Gruzji samochodem?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 22.11.2013 22:06

Konkretna ta Droga Wojenna. Pomimo stanu nawierzchni jak widać ruch "spory". A i krówki tym razem nie żałowały sobie miejsca na drodze ;)
Fajny filmik, ale szkoda, że tym razem bez gruzińskich melodii 8)

Niestety wszyscy z brakiem czasu się borykamy, ale...Nikt Cię tutaj przecież nie pogania. Ja będę po prostu cierpliwie czekał. Mam nadzieję, że się doczekam, bo miło się ogląda Gruzję w takim wydaniu.

Pozdrawiam,
Paweł.
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 22.11.2013 22:10

blackmore2k3 napisał(a):
Fajny filmik, ale szkoda, że tym razem bez gruzińskich melodii


Ciężko o dobre, pasujące mi gruzinskie melodie... Nie chce skocznych, tylko spokojne....
Jak masz jakieś propozycje to chętnie skorzystam. Mam jeszcze kilka, ale trzymam je do innego filmu gdzie będą mi bardziej pasować...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.11.2013 22:32

rewelacyjne te wijące się szutrówki, ekspanowane i te wśród intensywnej zieleni, świetna wyprawa, szacun i naprawdę dobrze wykorzystane auto...
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 22.11.2013 22:47

typ napisał(a):
Ciężko o dobre, pasujące mi gruzinskie melodie... Nie chce skocznych, tylko spokojne....
Jak masz jakieś propozycje to chętnie skorzystam. Mam jeszcze kilka, ale trzymam je do innego filmu gdzie będą mi bardziej pasować...


Niestety z tym Ci raczej nie pomogę... Znam raptem jeden gruziński kawałek, ale do Twoich filmów nie będzie pasował. Jest bardziej dynamiczny, ale równie ładny.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 23.11.2013 13:57

Nie znam gruzińskiej muzyki. Ten kawałek na podkładzie piękny.

Pozdrawiam,
Wojtek
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 23.11.2013 15:24

Ten kawałek w podkładzie to Peter Gabriel - Don't Give Up (ft. Kate Bush)
Zarówno podkład jak i sam film genialne (no może troszkę mało pasujący ten podkład, ale to szczegół).
Czekam na kolejne odsłony Gruzji.
Pozdro...
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 23.11.2013 15:50

KarKoz napisał(a):Ten kawałek w podkładzie to Peter Gabriel - Don't Give Up (ft. Kate Bush)
Zarówno podkład jak i sam film genialne (no może troszkę mało pasujący ten podkład, ale to szczegół).
Czekam na kolejne odsłony Gruzji.
Pozdro...


Na końcu zawsze wrzucam małą czcionką co jest w podkładzie.
Na filmik z Shatili już znalazłem podkład.
Gruziński :-P

I jeszcze jedno. Kładę nacisk na muzykę. Moja żona z kolei zwraca uwagę na słowa w utworze. Ja niestety nie zwracam uwagi czy wybrane kawałki pasują pod względem przekazu "słownego" jaki ze sobą niosą.
Muszą mi pasować muzycznie...
Się nie zmienię :-)
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 23.11.2013 15:54

typ napisał(a):
KarKoz napisał(a):Ten kawałek w podkładzie to Peter Gabriel - Don't Give Up (ft. Kate Bush)
Zarówno podkład jak i sam film genialne (no może troszkę mało pasujący ten podkład, ale to szczegół).
Czekam na kolejne odsłony Gruzji.
Pozdro...


Na końcu zawsze wrzucam małą czcionką co jest w podkładzie.
Na filmik z Shatili już znalazłem podkład.
Gruziński :-P

I jeszcze jedno. Kładę nacisk na muzykę. Moja żona z kolei zwraca uwagę na słowa w utworze. Ja niestety nie zwracam uwagi czy wybrane kawałki pasują pod względem przekazu "słownego" jaki ze sobą niosą.
Oczywiście wokal jest baaardzo ważny, ale dla mnie jest on kolejnym - często najlepszym - instrumentem.
Się nie zmienię :-)
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 23.11.2013 15:55

typ napisał(a):
typ napisał(a):
KarKoz napisał(a):Ten kawałek w podkładzie to Peter Gabriel - Don't Give Up (ft. Kate Bush)
Zarówno podkład jak i sam film genialne (no może troszkę mało pasujący ten podkład, ale to szczegół).
Czekam na kolejne odsłony Gruzji.
Pozdro...


Na końcu zawsze wrzucam małą czcionką co jest w podkładzie.
Na filmik z Shatili już znalazłem podkład.
Gruziński :-P

I jeszcze jedno. Kładę nacisk na muzykę. Moja żona z kolei zwraca uwagę na słowa w utworze. Ja niestety nie zwracam uwagi czy wybrane kawałki pasują pod względem przekazu "słownego" jaki ze sobą niosą.
Oczywiście wokal jest baaardzo ważny, ale dla mnie jest on kolejnym - często najlepszym - instrumentem.
Się nie zmienię :-)

Pewnie większość odruchowo pomija końcowe napisy...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.11.2013 16:47

Ja podobnie jak Twoja żona zwracam uwagę na słowa, więc do takich filmów zdecydowanie bardziej sam podkład mi pasuje. Ten drugi filmik bardzo fajnie zmontowany. Kiedy w powrotnej drodze pojawiła się granica polska to lekki dreszcz przeleciał po plecach. :)
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 23.11.2013 16:50

Kenik napisał(a):Ja podobnie jak Twoja żona zwracam uwagę na słowa, więc do takich filmów zdecydowanie bardziej sam podkład mi pasuje. Ten drugi filmik bardzo fajnie zmontowany. Kiedy w powrotnej drodze pojawiła się granica polska to lekki dreszcz przeleciał po plecach. :)


...to następny będzie Ci pasował, bo ten gruziński utwór który znalazłem jest instrumentalny...
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.11.2013 17:34

po prostu...szczena opada :D krajobrazy....ja pikolę!!!!
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2017
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 25.11.2013 20:16

Wielki szacunek dla was.
Wspaniała podróż i przygoda.
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 27.11.2013 02:01

Ostatni filmik przed dłuższą przerwą, kolejne za jakiś czas...
Shatili i Mutso, czyli część IV
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 27.11.2013 12:52

typ napisał(a):Ostatni filmik przed dłuższą przerwą, kolejne za jakiś czas...

Ostatni, ale jaki konkret i jakość, ciekawe przeszkody na drodze i jazda na krawędzi, prawdziwy emejzing
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Do Gruzji samochodem? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone