Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 31.01.2017 10:22

Ciągle cieżko nam podjąc decyzje. Chcemy raczej mneijeze miasteczko, ale nie max dziurę które znajduję sie w miare blisko większej miejscowości. Zastanawiamy sie nad Rogoznicą, Pag lub Tribunij. Macie może jakies wskazówki któe miasto wybrać i namiary na jakiś dom? Jedziemy w 2 rodziny
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.01.2017 10:24

DorotaF napisał(a):Ciągle cieżko nam podjąc decyzje. Chcemy raczej mneijeze miasteczko, ale nie max dziurę które znajduję sie w miare blisko większej miejscowości. Zastanawiamy sie nad Rogoznicą, Pag lub Tribunij. Macie może jakies wskazówki któe miasto wybrać i namiary na jakiś dom? Jedziemy w 2 rodziny

Rogożnica lub Tribujn
- dobry wybór :idea:

Domy znajdziesz w Banku Kwater.
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 31.01.2017 10:33

DorotaF napisał(a):Ciągle cieżko nam podjąc decyzje. Chcemy raczej mneijeze miasteczko, ale nie max dziurę które znajduję sie w miare blisko większej miejscowości. Zastanawiamy sie nad Rogoznicą, Pag lub Tribunij. Macie może jakies wskazówki któe miasto wybrać i namiary na jakiś dom? Jedziemy w 2 rodziny

A może Primošten? :-)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 31.01.2017 10:42

figusek napisał(a):
DorotaF napisał(a):Ciągle cieżko nam podjąc decyzje. Chcemy raczej mneijeze miasteczko, ale nie max dziurę które znajduję sie w miare blisko większej miejscowości. Zastanawiamy sie nad Rogoznicą, Pag lub Tribunij. Macie może jakies wskazówki któe miasto wybrać i namiary na jakiś dom? Jedziemy w 2 rodziny

A może Primošten? :-)


Primosten to wcale nie małe miasteczko. Dużo ludzi i spore zagęszczenie w sezonie.
Tribunj chyba najmniejsze w wymienionych trzech. Chyba, że Pag traktujesz jako wyspę a nie miejscowość, to wtedy inna rozmowa.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 31.01.2017 18:56

Dorota
Janusz dobrze prawi :wink:
Zerknij do banku kwater, jest tam sporo namiarów, jest też Tribunj widziany oczami kilku osób, różne apartamenty.
Ogólnie Tribunj idealny dla rodzin z dziećmi, zerknij do mojej relacji :wink:
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 01.02.2017 08:52

Ja szukam któryś dzien i niestety nie mogę znależć zadenj wolnej juz kwatery.
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 01.02.2017 09:37

piekara114 napisał(a):
figusek napisał(a):
DorotaF napisał(a):Ciągle cieżko nam podjąc decyzje. Chcemy raczej mneijeze miasteczko, ale nie max dziurę które znajduję sie w miare blisko większej miejscowości. Zastanawiamy sie nad Rogoznicą, Pag lub Tribunij. Macie może jakies wskazówki któe miasto wybrać i namiary na jakiś dom? Jedziemy w 2 rodziny

A może Primošten? :-)


Primosten to wcale nie małe miasteczko. Dużo ludzi i spore zagęszczenie w sezonie.
Tribunj chyba najmniejsze w wymienionych trzech. Chyba, że Pag traktujesz jako wyspę a nie miejscowość, to wtedy inna rozmowa.

To prawda, mea culpa :-)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.02.2017 11:22

DorotaF napisał(a):Ja szukam któryś dzien i niestety nie mogę znależć zadenj wolnej juz kwatery.

Czyli źle szukasz.
Wysyłaj maile gdzie się da i jak będziesz mieć odpowiedź to będziesz się zastanawiała czy Ci miejscówka odpowiada.
W mailu podaj termin, ilość osób (łóżek) i co potrzebujesz (kuchnia tylko dla siebie, studio/app, klima, miejsce parkingowe itp.). Nie patrz na to co pokazuje kalendarz rezerwacji, tylko pisz. Po 1 tygodniu będziesz miała rozeznanie czy finansowo wpisujesz się w daną miejscówkę, czy nie pomyśleć o innej bazie. W ciągu 2 tyg. znajdziesz coś co Ci odpowiada.
Ostatnio edytowano 04.02.2017 21:24 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 04.02.2017 17:12

DorotaF napisał(a):Ja szukam któryś dzien i niestety nie mogę znależć zadenj wolnej juz kwatery.


Szukaj dalej. Może tu znajdziesz:

http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/

http://www.makarskainfo.com/pl/

http://www.apartamentychorwacja.pl/
Kukułka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2014
Fazana czy Baśka (Krk) z 1,5- rocznym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kukułka » 16.03.2017 22:46

Witajcie! Wraz z mężem i znajomymi planujemy nasz pierwszy wyjazd na Chorwację, termin to drugi-trzeci tydzień czerwca. Będzie to dla nas o tyle nowość, że tym razem zabieramy ze sobą "bagaż" w postaci dwójki 1,5-rocznych dzieci;) przekopałam forum pod kątem rodzinnych miejscowości na północy Chorwacji (Istria - najbliżej) i skłaniamy się do wypoczynku w Fazanie albo Baśce. Szukamy miejsca takiego, jak każdy z maluchami, czyli z plażą z przyjemnym żwirkiem/kamyczkami (wiem, że o fajną piaszczystą plażę raczej ciężko) i z taką ilością cienia, żeby dało się tam rozłożyć z kocem. Także powiedzcie mi jak to jest z tą Fazaną i tamtejszymi plażami? Czy "laski piniowe" (czy jak by to inaczej nazwać - po prostu drzewa;)), o których piszą na forum, wystarczą żeby porządnie schować się przed słońcem? W ogóle która z tamtejszych plaż jest najbardziej przystępna pod tym kątem? Pytam, żebym wiedziała w jakiej okolicy szukać noclegów;)

A jak ta kwestia wygląda w Baśce? Czy znajdzie się tam odrobina cienia poza tym, jaki dadzą nasze parasole?

Inna sprawa to spacery - która z tych miejscowości będzie lepsza na spacer z wózkiem?

Pozdrawiam i liczę na pomocne odpowiedzi z Waszej strony :)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 17.03.2017 07:41

Jest taka strona: http://www.beachrex.com/en/croatia. Proszę kliknąć na Istrię i wybrać interesującą Ciebie miejscowość.
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 17.03.2017 07:49

Kukułka napisał(a):Także powiedzcie mi jak to jest z tą Fazaną i tamtejszymi plażami? Czy "laski piniowe" (czy jak by to inaczej nazwać - po prostu drzewa;)), o których piszą na forum, wystarczą żeby porządnie schować się przed słońcem? W ogóle która z tamtejszych plaż jest najbardziej przystępna pod tym kątem?

Szukaj w tej okolicy
https://www.google.pl/maps/place/BATANA ... 13.8016753
Drobny żwirek, łagodne zejście do wody, na "zapleczu" plac zabaw dla dzieci. Drzewa dają bardzo fajny cień. Powodzenia.
Kukułka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kukułka » 17.03.2017 18:18

Bardzo dziękuję za odpowiedzi:)

A czy ktoś może coś powiedzieć o Baśce?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.03.2017 21:33

marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 23.03.2017 10:26

Cześć. Gdzie z dzieckiem 2,5 i 11 na Istrie? Jeszcze tam nie byłem. Co polecacie? Tylko małe miejscowości.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Do Chorwacji z dziećmi - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone