Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: pomocy!!! wakacje z maluchem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2016 18:44

majaja11 napisał(a)::papa: witam!przepraszam jeśli cos w temacie już było ale, no właśnie ale chyba nie umiem znaleść tego czego szukam, a mianowicie interesuje mnie wyjazd z dzieckiem półrocznym i kilkoma starszymi:) na pierwsze wakacje do Chorwacji we wrześniu. Zalezy mi na miejscowości jak najbliżej Polski gdzie mozna poruszac sie wózkiem gdzie niema nieskończonej ilości schodów.... i gdzie plaża ma łagodne zejścia. Jeszcze jedno życzenie... gdyby ktoś miał namiar na jakąs niedrogą kwatere w takim miejscu najlepiej żeby można było po polsku sie porozumieć to cud. Tak w skrócie szukam raju:) pozdrawiam mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:

apartamenty-kontakt-po-polsku-t26767-75.html

Miejscowości na spacery z wózkiem - np. Pakoštane, Vodice, Tučepi
majaja11
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) majaja11 » 26.07.2016 19:50

Dziekuje za info tylko chciałabym jakąs miejscowość blizej...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2016 20:02

majaja11 napisał(a):Dziekuje za info tylko chciałabym jakąs miejscowość blizej...

Bliżej to znaczy gdzie :?:
majaja11
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) majaja11 » 27.07.2016 14:52

gdybym wiedziała to bym nie pytała... chodz mi o istrie jakies 1000 km od polski:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.07.2016 15:01

majaja11 napisał(a):gdybym wiedziała to bym nie pytała... chodz mi o istrie jakies 1000 km od polski:)

Chyba o Istrię ... i od Polski :idea:
Maciek828
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek828 » 27.07.2016 15:43

Zaboric
majaja11
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) majaja11 » 27.07.2016 18:28

Dziękuję za informacje ten Zaboric wydaje sie Ladny:)
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016
Dokąd jechać z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 06.09.2016 21:32

Witam wszystkich forumowiczów. Nigdy nie byliśmy w Chorwacji, dlatego potrzebuję Waszej pomocy. W przyszłym roku planujemy wyjazd na dwie rodziny z dziećmi w wieku 5-8 lat i szukamy spokojnego miejsca do spędzenia urlopu. Najważniejsze rzeczy, które powinno posiadać to miejsce:
- plaża żwirkowa lub piaszczysta i zeby nie była jakać malutka
- nie za bardzo tłoczno
- dobre dojście do plaży, bez żadnych przepraw przez wzniesienia
- żeby oprócz plaży było co pozwiedzać, jakieś ciekawe miejsca
- żeby wieczorami "coś" się działo w miejscowości tzn. sporo otwartych knajp do późnego wieczora
- ważnym aspektem jest też odległość od Polski. Słyszałem, że na południu jest dosyć ładnie jednak dobrze by było jak by to miejsce było gdzieś na północy kraju. Chyba, że na prawdę południe Chorwacji jest tak piękne, że warto tam pojechać pomimo odległości.

Będę wdzięczny za wszystkie informacje.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Dokąd jechać z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 06.09.2016 21:39

Północna Dalmacja.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Dokąd jechać z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.09.2016 22:29

Zerknij do banku kwater, sporo tam wyczerpujących informacji o kwaterach i okolicach.
dalmacja-polnocna-od-maslenicy-do-primostenu-t39978.html tu opisałem co wg mnie warto wziąć pod uwagę w szczególności jak priorytetem są dzieciaki.
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016
Re: Dokąd jechać z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 09.09.2016 18:45

Dzięki za informacje. mam jeszcze jedno pytanko; czy znajdują tam się w miarę szerokie plaże? Jak patrzę na niektóre zdjęcia i widzę wąziutką "plażyczkę" to tak trochę się obawiam o komfort plażowania 8O
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016
Re: Dokąd jechać z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 09.09.2016 19:32

birkin napisał(a):Dzięki za informacje. mam jeszcze jedno pytanko; czy znajdują tam się w miarę szerokie plaże? Jak patrzę na niektóre zdjęcia i widzę wąziutką "plażyczkę" to tak trochę się obawiam o komfort plażowania 8O


Jeśli myślisz o kilometrowych, szerokich plażach, powinieneś pomyśleć o innym kierunku. Urok Chorwacji polega na czym innym. Mała żwirowa zatoczka przy apartamencie bije na głowę kołchoźnicze plaże dla mas w Makarskiej czy Tucepi.

Nie rób też z dzieci w tym wieku bejbisiów specjalnej troski. Jadąc autostradą różnica w czasie podróży między Zadarem a Splitem czy Brelą to godzina-półtorej....
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016
Re: Dokąd jechać z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 09.09.2016 19:59

No właśnie nie lubię dużych i zatłoczonych plaż. Wolę jak jest spokojniej na plaży i nie trzeba chodzić slalomem pomiędzy innymi plażowiczami.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Dokąd jechać z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2016 20:21

birkin napisał(a):No właśnie nie lubię dużych i zatłoczonych plaż. Wolę jak jest spokojniej na plaży i nie trzeba chodzić slalomem pomiędzy innymi plażowiczami.

I dlatego wybrałeś Vodice .... i tam szukasz apartamentów. :?:
W Chorwacji jet bardzo mało szerokich plaż.
Użytkownik usunięty
Re: Dokąd jechać z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.09.2016 20:22

birkin napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów. Nigdy nie byliśmy w Chorwacji, dlatego potrzebuję Waszej pomocy. W przyszłym roku planujemy wyjazd na dwie rodziny z dziećmi w wieku 5-8 lat i szukamy spokojnego miejsca do spędzenia urlopu. Najważniejsze rzeczy, które powinno posiadać to miejsce:
- plaża żwirkowa lub piaszczysta i zeby nie była jakać malutka
- nie za bardzo tłoczno
- dobre dojście do plaży, bez żadnych przepraw przez wzniesienia
- żeby oprócz plaży było co pozwiedzać, jakieś ciekawe miejsca
- żeby wieczorami "coś" się działo w miejscowości tzn. sporo otwartych knajp do późnego wieczora
- ważnym aspektem jest też odległość od Polski. Słyszałem, że na południu jest dosyć ładnie jednak dobrze by było jak by to miejsce było gdzieś na północy kraju. Chyba, że na prawdę południe Chorwacji jest tak piękne, że warto tam pojechać pomimo odległości.

.


No, ale to jest niemożliwe :D
Ma być sporo otwartych knajp do późnego wieczora i jednicześnie spokojne miejsce, do tego jeszcze ciekawe, z miejscami do zwiedzania, bardzo fajna plaża i brak ludzi :lol:

Vodice i spokojna miejscowość :?: 8) Spokój jak w Świnoujściu czy Sopocie :D

Zabierz się za lekturę forum, kup przewodnik po Chorwacji, a nie szukaj po omacku czegoś, co nie znajdziesz.
Jak skorygujesz wymagania i coś wpadnie w oko, to jedź
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Do Chorwacji z dziećmi - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone