Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego nie odpisuja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Dlaczego nie odpisuja

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.01.2014 20:18

Tydzień temu wysłałam z 40 maili z zapytaniami o ceny apartamentów. Do dziś dostałam może 10 odpowiedzi. Co jest z tymi Chorwatami ? Nie zależy im na kasie , czy nie maja już miejsc i nie chce im się odpisywać. Nie wiem co mam robić, czekać ?A może nie czekać na resztę odpowiedzi i rezerwować coś z tego co już mam ?
Pomóżcie błagam :(
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 20:23

Podwójne pisanie nie spowoduje, że odpiszą :mrgreen:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.01.2014 20:30

rodaivuk napisał(a):Podwójne pisanie nie spowoduje, że odpiszą :mrgreen:


Oj przypadkiem mi się wysłało , nawet nie wiem jak to się stało :oops: Ale dzięki za czujność :papa:
scorpio100hr
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) scorpio100hr » 13.01.2014 08:20

travel napisał(a):Tydzień temu wysłałam z 40 maili z zapytaniami o ceny apartamentów. Do dziś dostałam może 10 odpowiedzi. Co jest z tymi Chorwatami ? Nie zależy im na kasie , czy nie maja już miejsc i nie chce im się odpisywać. Nie wiem co mam robić, czekać ?A może nie czekać na resztę odpowiedzi i rezerwować coś z tego co już mam ?
Pomóżcie błagam :(



U Hrvatskoj se mijenja porezni program za iznajmljivače pa su svi stali sa odgovorima na upite jer preračunavaju cijenike. Na žalost :oops: :papa:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 13.01.2014 10:09

scorpio100hr napisał(a):
travel napisał(a):Tydzień temu wysłałam z 40 maili z zapytaniami o ceny apartamentów. Do dziś dostałam może 10 odpowiedzi. Co jest z tymi Chorwatami ? Nie zależy im na kasie , czy nie maja już miejsc i nie chce im się odpisywać. Nie wiem co mam robić, czekać ?A może nie czekać na resztę odpowiedzi i rezerwować coś z tego co już mam ?
Pomóżcie błagam :(



U Hrvatskoj se mijenja porezni program za iznajmljivače pa su svi stali sa odgovorima na upite jer preračunavaju cijenike. Na žalost :oops: :papa:


Czy ja dobrze zrozumiałam ,że w Chorwacji jest zmiana podatków i dlatego nie odpisują bo nie wiedzą jakie będą ceny :?: :?: :?:
olmarka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.12.2013
jak szukacie apartamentów?

Nieprzeczytany postnapisał(a) olmarka » 13.01.2014 15:28

Witam wszystkich serdecznie,bowiem nowa tu jestem,tzn.czytam forum od miesiąca ale nie pisałam dotychczas.Chcę,jak Wy wszyscy jechać do Chorwacji,pierwszy raz,z dziećmi(2+3). Po lekturze forum(naprawdę kopalnia wiedzy),zdecydowałam się jechać da Tucepi,Podgory ew.Breli. Znalazłam około 20 interesujących nas apartamentów,powysyłałam maile i .....nic. Jedna odpowiedź ,że nie mają w tym terminie miejsc. No i jedna właścicielka ap(polecanego tu zresztą na ul.Kamena)odpisała że ma wolny ap,że mam wpłacić taką to zaliczkę na jej konto,a na mojego maila z prośbą o nr konta nie odpowiada(strasznie mi żal,bo bardzo chciałam właśnie tam wynająć :( ). Stąd moje pytanie,czy Chorwaci tak maja,że z opóźnieniem odpowiadają na maile?czy jak nie odpowiadają to znaczy że brak miejsc?czy może trzeba raczej dzwonić niż pisać?czy jest jeszcze coś o czym nie wiem?Oświećcie "zieloną" koleżankę proszę :)
BachaG
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.05.2013
Re: jak szukacie apartamentów?

Nieprzeczytany postnapisał(a) BachaG » 13.01.2014 15:30

hej
Mi raczej szybko odpowiadają i mam dużo odpowiedzi.
Szukasz czegoś w Tucepi? W jakim okresie i na ile osób?
Mogę Ci coś polecić, napisz do mnie na maila.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
scorpio100hr
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) scorpio100hr » 14.01.2014 20:44

travel napisał(a):
scorpio100hr napisał(a):
travel napisał(a):Tydzień temu wysłałam z 40 maili z zapytaniami o ceny apartamentów. Do dziś dostałam może 10 odpowiedzi. Co jest z tymi Chorwatami ? Nie zależy im na kasie , czy nie maja już miejsc i nie chce im się odpisywać. Nie wiem co mam robić, czekać ?A może nie czekać na resztę odpowiedzi i rezerwować coś z tego co już mam ?
Pomóżcie błagam :(



U Hrvatskoj se mijenja porezni program za iznajmljivače pa su svi stali sa odgovorima na upite jer preračunavaju cijenike. Na žalost :oops: :papa:


Czy ja dobrze zrozumiałam ,że w Chorwacji jest zmiana podatków i dlatego nie odpisują bo nie wiedzą jakie będą ceny :?: :?: :?:



Da cijene će se mijenjati. Na žalost. :oops: :cry:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 14.01.2014 21:02

scorpio100hr napisał(a):
travel napisał(a):
scorpio100hr napisał(a):
travel napisał(a):Tydzień temu wysłałam z 40 maili z zapytaniami o ceny apartamentów. Do dziś dostałam może 10 odpowiedzi. Co jest z tymi Chorwatami ? Nie zależy im na kasie , czy nie maja już miejsc i nie chce im się odpisywać. Nie wiem co mam robić, czekać ?A może nie czekać na resztę odpowiedzi i rezerwować coś z tego co już mam ?
Pomóżcie błagam :(



U Hrvatskoj se mijenja porezni program za iznajmljivače pa su svi stali sa odgovorima na upite jer preračunavaju cijenike. Na žalost :oops: :papa:


Czy ja dobrze zrozumiałam ,że w Chorwacji jest zmiana podatków i dlatego nie odpisują bo nie wiedzą jakie będą ceny :?: :?: :?:



Da cijene će se mijenjati. Na žalost. :oops: :cry:


To znaczy ,że będzie drożej :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.01.2014 21:04

Brak odpowiedzi jest odpowiedzią,
niestety :roll:

Po prostu taki kod, przekaz,informacja---
nie ma miejsc i kropka :(
Nie chcemy niczego negocjować, dajcie nam spokój,
po prostu mają w terminie, kiedy wy chcecie przyjechać
rezerwacje
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 14.01.2014 21:08

Lednice napisał(a):Brak odpowiedzi jest odpowiedzią,
niestety :roll:

Po prostu taki kod, przekaz,informacja---
nie ma miejsc i kropka :(
Nie chcemy niczego negocjować, dajcie nam spokój,
po prostu mają w terminie, kiedy wy chcecie przyjechać
rezerwacje

Nie zawsze. Wczoraj dostałem odpowiedź na maila, którego wysłałem ok. 15 listopada.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 14.01.2014 21:17

Czy nažalost w takim kontekście jak tu nie powinno pisać sie właśnie razem?
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 14.01.2014 21:33

travel napisał(a):
scorpio100hr napisał(a):
travel napisał(a):
scorpio100hr napisał(a):

U Hrvatskoj se mijenja porezni program za iznajmljivače pa su svi stali sa odgovorima na upite jer preračunavaju cijenike. Na žalost :oops: :papa:


Czy ja dobrze zrozumiałam ,że w Chorwacji jest zmiana podatków i dlatego nie odpisują bo nie wiedzą jakie będą ceny :?: :?: :?:



Da cijene će se mijenjati. Na žalost. :oops: :cry:


To znaczy ,że będzie drożej :(

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.01.2014 22:21

Ofiarą padli ci, co mają umowy z booking.com :roll:

Przeważnie ci, co mieli kwatery w ofercie booking, mieli znacznie wyższe ceny 8)

Podejrzewam :wink: , że ogromna kwater podpisuje bezpośrednio umowy z klientami, a nie że klient ma umowę z booking i potem booking obarcza wynajmującego VATem 8)

Booking zrzuca koszty na wynajmujących. Z drugiej strony daje możliwość figurowania w swojej bazie danych i łatwego zdobycia klientów. 8)

Tylko nie wiem, co to ma wspólnego z brakiem odpowiedzi na maile 8)
W booking rezerwuje się błyskawicznie, bez maili
annia.m
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annia.m » 15.01.2014 08:13

Ja szukałam noclegu w Breli już w grudniu. Wysłałam oczywiście mnóstwo maili - część gospodarzy odpisała, część oczywiście nie. Niektórzy pisali, że zapraszamy miejsca są, inni, że już w danym terminie nie ma ( na lipiec), a jeszcze inni, że czekają na razie na potwierdzenie pobytu swoich stałych gości... Może być więc też tak, że nie wiedzą jeszcze jak będzie wyglądać obłożenie, to i nie odpisują.
Ja zarezerwowałam apartament już w grudniu i wiedziałam, że w styczniu już będą problemy ( chociaż to chore jakoś trochę:) - ale jakoś tak przeczucie mi podpowiadało, że wszyscy będą szukać po Nowym Roku.
Ja już mam spokój, odliczanie do wakacji 2014 rozpoczęte :hut:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dlaczego nie odpisuja
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone