Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 28.03.2014 09:31

bluesman napisał(a):
ita napisał(a):moim zdaniem jadąc na kemping trzeba mieć świadomość, że ściana namiotu jest cieńsza od domowej ;)
jak ktoś potrzebuje ciszy absolutnej to do hotelu, albo na bardzo cywilizowany kemping może :roll:


Masz na myśli chrapanie czy przytoczone przez kolegę "inne odgłosy" :mrgreen:
czy też alkoholizowane głośne imprezy ? :)

mam na myśli całokształt :wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.03.2014 09:32

aha :papa: wiem zatem dlaczego jeździsz na takie maleńkie kempingi :)
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 28.03.2014 09:37

ita napisał(a):moim zdaniem jadąc na kemping trzeba mieć świadomość, że ściana namiotu jest cieńsza od domowej ;)
jak ktoś potrzebuje ciszy absolutnej to do hotelu, albo na bardzo cywilizowany kemping może :roll:


Zgadzam się w zupełności.
Myślę, że wystarczy nie generalizować i mieć dobre nastawienie
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 28.03.2014 09:42

bluesman napisał(a):aha :papa: wiem zatem dlaczego jeździsz na takie maleńkie kempingi :)

ja nie wiem wcale czy to prawda :wink: jadę tam bo uwielbiam tą miejscowość, bo czuję się tam jak u siebie w domu, bo się tam niczym nie stresuję ani nie przejmuję, a jak mnie ktoś w nocy wkurza to zakładam stopery :lol: (to zeszłoroczny wynalazek)
Mówiąc szczerze najbardziej budzi mnie szalejący wiatr, czasem szakale :roll:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.03.2014 09:51

z_byszek napisał(a):Zgadzam się w zupełności.

Myślę, że wystarczy nie generalizować i mieć dobre nastawienie


Rozbawiłeś mnie :mrgreen: Mamy zatem złe nastawienie ?

Konkluzja : jeżdżę zatem niechętnie, w bólu i z fatalnym nastawieniem na kemping do Cro.
To po jaką cholerę tam jadę ? by się męczyć ? widocznie jestem masochistą :mrgreen:
Od 25 lat jeżdżę wyłącznie na kempingi w związku z tym co roku zdobywam nowe doświadczenia co do wyposażenia, zaopatrzenia, sposobu planowania pobytu. Tak trudno jest zrozumieć, że mam ( i nie tylko ja) już pewne doświadczenia, które pozwalają mi minimalizować ew. negatywne strony pobytu na kempingu ?
Jak rozumiem Ty nie korzystasz ze zdobytych doświadczeń :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.03.2014 09:52

ita napisał(a):a jak mnie ktoś w nocy wkurza to zakładam stopery :lol: (to zeszłoroczny wynalazek)
Mówiąc szczerze najbardziej budzi mnie szalejący wiatr, czasem szakale :roll:


Szakale ???
Wiesz ... na stopery wpadłem dopiero może 4 lata temu :) Genialny wynalazek :papa:
Ostatnio edytowano 28.03.2014 09:54 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 28.03.2014 09:52

ładna dzisiaj pogoda, nie? :mrgreen:

co by nie mowić kemping the best! :oczko_usmiech:
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 28.03.2014 09:55

bluesman napisał(a):Szakale ???

zaraz widać, że nie jeździsz na Peljeszac :wink:
no wyją skubane czasem, tak jakoś przeraźliwie :roll:
widzieć też widziałam, takie to niepozorne, a taki głos :roll: :lol:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.03.2014 09:56

Camping dlatego, że

czasami po obudzeniu koło 3-4 nad razem i zerknięciu w niebo decydujemy czy jedziemy nad Bałtyk czy nad Adriatyk. Rezerwacja o tej godzinie apartamentu czy innej kwaterki raczej mijała by się z celem :)

To tak dla odprężenia :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.03.2014 09:57

Sprawdziłem, bom niewierny :mrgreen: człowiek ma tyle lat a jeszcze może się zdziwić :)

Link usunięty z powodów regulaminowych
Moderator JB
Ostatnio edytowano 28.03.2014 10:18 przez bluesman, łącznie edytowano 2 razy
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 28.03.2014 10:02

bluesman napisał(a):Co tutaj ma Tobie uwłaczać ? jeżeli raz pierwszy , trzeci, piąty stwierdzasz, że Twoi rodacy na kempingu nie dają Ci spać, nie odpowiada Ci ich głośne zachowanie, imprezy zawłaszczanie wokalnie i nie tylko terenu wokół to co robisz ?


A to, iż nie szanujemy się wzajemnie, a co obce to dobre, lepsze, wspaniałe....... .
Inni nie śpiewają, nie popijają piwka, nie zachowują się głośno?
Zachowują się tak samo jak my.
Tylko czy to coś złego ?
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 10:07

:D szakale ! ja jadę w tym roku pod namiot do Pelješca i już mnie kilku cromaniaków poinstruowało co i jak z szakalami :mrgreen: Biorę stopery i jadę,nie poddam się :lol:
Ale chciałabym inne pytanie zadać,mam nadzieję ,że nie wywołam nim burzy.Chodzi mi o kradzieże na kampach.
Czy drobne rzeczy przed namiotem jak krzesełka ,stolik ,jakiś kanister z wodą,potrafią zniknąć sprzed namiotu?zdarzyło Wam się,czy już te czasy minęły.
Bo w PL to potrafiła bielizna z linek znikać w tajemniczych okolicznościach :roll:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.03.2014 10:12

andeo napisał(a)::D szakale ! ja jadę w tym roku pod namiot do Pelješca i już mnie kilku cromaniaków poinstruowało co i jak z szakalami :mrgreen: Biorę stopery i jadę,nie poddam się :lol:
Ale chciałabym inne pytanie zadać,mam nadzieję ,że nie wywołam nim burzy.Chodzi mi o kradzieże na kampach.
Czy drobne rzeczy przed namiotem jak krzesełka ,stolik ,jakiś kanister z wodą,potrafią zniknąć sprzed namiotu?zdarzyło Wam się,czy już te czasy minęły.
Bo w PL to potrafiła bielizna z linek znikać w tajemniczych okolicznościach :roll:

Na Pelješac ;)
Były na forum opisywane kradzieże na campach.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.03.2014 10:14

andeo napisał(a):Ale chciałabym inne pytanie zadać,mam nadzieję ,że nie wywołam nim burzy.Chodzi mi o kradzieże na kampach.
Czy drobne rzeczy przed namiotem jak krzesełka ,stolik ,jakiś kanister z wodą,potrafią zniknąć sprzed namiotu?zdarzyło Wam się,czy już te czasy minęły.
Bo w PL to potrafiła bielizna z linek znikać w tajemniczych okolicznościach :roll:

W czasie moich 10 wyjazdów na różne kampingi w latach 1997 - 2008 i pobytu na małych i dużych - nic nigdy nie znikło :idea:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 28.03.2014 10:17

A jak radzicie sobie z zabezpieczeniem kasy, kart, dokumentów?
Targacie zawsze ze sobą nawet na plażę czy toalety?
I nie mam tutaj na myśli sytuacji, iż ktoś w obozowisku zostaje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dlaczego camping - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone