Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gslawek
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gslawek » 11.03.2014 12:37

Witam
Takie pytanie.
Jak namówić swoją panią do spróbowania wakacji na kempingu, że nikt nas nie ubije na miejscu . Nic nas nie zje, Nic nie trafia. Tylko apartament i JUŻ.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 11.03.2014 12:38

nie zmusisz ;)
nie wszyscy się nadają na kemping :roll:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.03.2014 13:35

@ Berbel: Co to za kemping? :o Piękna lokalizacja :P

@ gslawek: Skoro taka uparta to na pierwszy raz wynajmij na tydzień mobildomek na jakimś wypasionym kempingu np. Marina di Venezia we Włoszech, a potem na 7 dni kwaterę. Zobaczysz. Jest duża szansa, że się przełamie.
Poleciłem MdV, bo to jak do tej pory najlepszy kemping na jakim byłem, ale podobne są również w Chorwacji tylko musisz poczytać.
Ostatnio edytowano 12.03.2014 10:13 przez SingSing74, łącznie edytowano 1 raz
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 11.03.2014 19:59

Ja kupiłem mały namiot i namówiłem dzieci na wyjazd pod namiot. Tylko na weekend w góry! Kemping okazał się całkiem niezły, a przy kolacji propozycja 2 tygodni w Cro.... I wracając kupiliśmy w Decathlonie wielki tunelowy XL i tak zostało :oczko_usmiech:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 11.03.2014 20:52

A ja tak z ciekawości zagadnęłam kiedyś męża czy nie warto spróbować, później przeliczyłam koszt takiego wyjazdu, w ubiegłym roku dobita cenami w apartamencie zaczęłam drążyć temat, później opowiadać mężowi o zaletach tej formy wypoczynku ( oczywiście powołując się na posty cromaniaków ), pomysł się spodobał, szybko został zaakceptowany i nasza wakacyjna chata dzisiaj przyjechała.
Może się nam spodoba, może nie, ale skoro już pierwsze kroki poczynione, to decyzja zapadła. Teraz będziemy dalej kompletować sprzęt i za 4 miesiące Wam powiem czy decyzja była słuszna. :roll:
Berbel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 18.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berbel » 11.03.2014 23:01

SingSing74 napisał(a):@ Barbel: Co to za kemping? :o Piękna lokalizacja :P


Kamp Oaza w Drage
Berbel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 18.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berbel » 11.03.2014 23:19

gslawek napisał(a):Witam
Takie pytanie.
Jak namówić swoją panią do spróbowania wakacji na kempingu, że nikt nas nie ubije na miejscu . Nic nas nie zje, Nic nie trafia. Tylko apartament i JUŻ.

Ja zgadzalem sie na hotele przez lata, jak dzieciaki podrosly postanowilismy mame zabrac ze soba pod namioty, jak jej sie spodoba to ok, a jak nie to nie. I tak zostalo, mama teraz zaluje ze nie naciagnelismy jej wczesniej. Wyjechalismy na weekend nad morze, szum fal, bliskosc wody, teren ogrodzony i zabezpieczony, ognisko i gwiazdy. Nie ma lepszej reklamy.
W dzisiejszych czasach namioty sa inne niz kiedys, moze nie lepsze ale napewno bardziej przyjazne, sprzet jest latwo dostepny i nawet nie jest taki drogi. Warto sprobowac. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.03.2014 23:39

gslawek napisał(a):Witam
Takie pytanie.
Jak namówić swoją panią do spróbowania wakacji na kempingu, że nikt nas nie ubije na miejscu . Nic nas nie zje, Nic nie trafia.

Byłem na kempingach dziesięć razy :lol: mogę ją osobiście :wink: zapewnić, że nic mnie nie zjadło i nie ubiło :idea: :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.03.2014 07:59

Janusz Bajcer napisał(a):
gslawek napisał(a):Witam
Takie pytanie.
Jak namówić swoją panią do spróbowania wakacji na kempingu, że nikt nas nie ubije na miejscu . Nic nas nie zje, Nic nie trafia.

Byłem na kempingach dziesięć razy :lol: mogę ją osobiście :wink: zapewnić, że nic mnie nie zjadło i nie ubiło :idea: :lol:


I nic nam nie ukradli (a kilkadziesiąt kempingów już zwiedziłem).

Ale jest też tak jak napisała ita.


Pozdrawiam
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 12.03.2014 08:11

moi znajomi postanowili przesiąść się na kemping, zabrali ze sobą swoich znajomych, którzy tak bardzo chcieli jechać z nimi do CRO, że postanowili też spróbować na kempingu. Kobieta po jednej nieprzespanej, przepłakanej nocy powiedziała, że ani nocki więcej i szukali apartamentu ;)
gslawek
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gslawek » 12.03.2014 08:22

Nie poddaje się jeszcze, od kilku lat dokupuję sprzęt , nie będzie jednorazowego wydatku. Metoda małych kroczków i będzie sukces. Puki co czytam forum i zbieram i zapamiętuję patenty cro maniaków.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.03.2014 08:26

gslawek napisał(a):Nie poddaje się jeszcze, od kilku lat dokupuję sprzęt , nie będzie jednorazowego wydatku. Metoda małych kroczków i będzie sukces. Puki co czytam forum i zbieram i zapamiętuję patenty cro maniaków.

No to masz już połowę sukcesu :wink: :lol: :idea:
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 13.03.2014 13:11

myślę że aby przekonać osobę sceptycznie nastawioną do kempingu warto spróbować ja zabrać na taki wypad weekendowy 1 lub max 2 noce w Polsce, w warunkach kontrolowanych .
Świadomość że jedziemy blisko od domu i na krótko może pomóc znieść strach przed spaniem na kempingu.
Oczywiście trzeba zadbać o świetną pogodę w czasie takiego wyjazdu.
jak kandydat się nadaje to się oswoi i przełamie ...



Ja poszedłem dalej i przed pierwszym wyjazdem do CRO pod namiot najpierw wyjechaliśmy na taki wyjazd sprawdzający konfigurację sprzętu i dzieci jak się będą zachowywać, jak zasypiać, itp..
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 19.03.2014 22:56

Bardzo dobra rada, a ja dodałbym od siebie, że taką nie zdecydowaną osobę trzeba jeszcze zabrać na super czysty i fajny camping w Polsce... bo już nie raz słyszałem opowieści, że prawie się udało przekonać ale łazienki były brudne, zimne i się nie udało.

tak wiec pierwszy wyjazd w pełni kontrolowany, zaplanowany :) i można nawet zadbać o statystów :)
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 20.03.2014 15:34

w brew pozorom kwestia akceptacji kempingów nie jest błaha, dla większości piszących tu osób jest to może oczywiste ale jedna marudząca osoba w "drużynie" może zepsuć wypoczynek pozostałym.

Miałem taki wyjazd w 2010 roku i z kolegą się zgadałem że w dwie rodziny , tyle że on nie przewidział że jego żona boi się robaków , a pająków to już w ogóle, co jak wiecie w CRO na kempingu gdzie tego typu żyjątek jest w bród to staje sie wielkim problemem

na początku wyjazdu się z tego śmiałem ale później , kiedy rezygnowaliśmy z fajnych kempingów bo zobaczyła tam "robaka" już się nie śmiałem .....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dlaczego camping - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone