Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 02.02.2014 10:36

baunty napisał(a): przeczytaj wątek od początku, jak na koniec czytania wciąż nie będziesz wiedział - to daj se spokój, nie zrozumiesz.

:D dobre
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 02.02.2014 10:40

bluesman napisał(a):
baunty napisał(a):w ramach wyjaśnienia: wypoczynek na campingu to nie jest to samo co wyjazd "pod namiot", to jest inna forma wypoczynku.


Bądź tak miły i wyjasnij mi tą różnicę ? :papa:


Jak dla mnie akurat nie ma różnicy. Jeździłam w PL pod namiot i tez było fajnie, choć zdecydowanie inne warunki, mimo, że ja do CRO jeżdżę na mały kemping. a nie na jakieś wypasione z atrakcjami.
W CRO nie trzeba farelki w nocy używać :lol:
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 02.02.2014 11:40

Farelki jak farelki ale bez klimatyzatora też spokojnie można wytrzymać.
W zeszłym roku byliśmy po raz pierwszy w Cro i trochę się martwiłem, że się potopimy we własnym sosie a tu miłe zaskoczenie. :D
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 02.02.2014 11:51

Swoją drogą to mogli byśmy zrobić ankietę wśród forumowiczów odnośnie wyjazdu na camping.
Chodzi o rodzaj naszego stałego zamieszkania czy domek czy blok.
Może jest w tym jakaś zależność , ze np. osoby mieszkające w domach wybierają camping jako namiastkę domu z ogródkiem a mieszkańcy bloku wolą apartamenty z sąsiadami.
Być może ideologia wymyślona na potrzebę chwili a może coś w tym jest.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.02.2014 12:13

ita napisał(a):
bluesman napisał(a):
baunty napisał(a):w ramach wyjaśnienia: wypoczynek na campingu to nie jest to samo co wyjazd "pod namiot", to jest inna forma wypoczynku.


Bądź tak miły i wyjasnij mi tą różnicę ? :papa:


Jak dla mnie akurat nie ma różnicy. Jeździłam w PL pod namiot i tez było fajnie, choć zdecydowanie inne warunki, mimo, że ja do CRO jeżdżę na mały kemping. a nie na jakieś wypasione z atrakcjami.
W CRO nie trzeba farelki w nocy używać :lol:


Dla mnie też ale może czegoś nie wiem :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.02.2014 12:16

fiechu napisał(a): apartamenty z sąsiadami.

Na kempingu także są sąsiedzi...
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 02.02.2014 13:46

Ale to "inny" sąsiad nie zza ściany ale z parceli.
:D :D :D
Poza tym nie o sąsiada akurat chodziło w tej wypowiedzi.
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 02.02.2014 15:08

bluesman napisał(a):
baunty napisał(a):w ramach wyjaśnienia: wypoczynek na campingu to nie jest to samo co wyjazd "pod namiot", to jest inna forma wypoczynku.


Bądź tak miły i wyjasnij mi tą różnicę ? :papa:


Być może nieprecyzyjnie się wyraziłem.


Tak w wielkim skrócie:
Lubię wypoczywać na kampingu (powody w wątku) i akurat ja korzystam na nim z namiotu- ale są też przyczepy , campery i domki do wynajęcia.

Można lubić wypoczywać na campingach a nie przepadać za namiotami, znam takich ludzi- ciągają przyczepę a pod namiot nie chcą jechać.

Ot i taka to różnica- można lubić wypoczywać na campie a nie lubić namiotów.
Generalnie chodzi o formę wypoczynku, a czy śpimy w namiocie, przyczepie lub wynajętym domku- to już inna kwestia, każdy wybiera w miarę upodobań i możliwości.

Niestety w Polsce campingi bardzo często kojarzą się tylko z namiotami - patrz pytanie w cytacie :oczko_usmiech:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.02.2014 18:39

Thx za obszerne wyjaśnienie :) załapałem o co Ci chodziło :papa:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 02.02.2014 19:06

bluesman napisał(a):Thx za obszerne wyjaśnienie :) załapałem o co Ci chodziło :papa:


Sorry za małe dokuczanie w ostatnim zdaniu- nie mogłem się powstrzymać :oczko_usmiech:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 02.02.2014 19:23

Dwa razy byłam w apartamentach, dwa razy pod namiotem. Piąty raz jadę pod namiot - zdecydowanie ta forma bardziej mi odpowiada. 2014r-Camp Vrila, Trpanj ( chyba, że wygra opcja Francji - Lazurowe Wybrzeże), ale najprawdopodobniej będzie w tym roku jeszcze raz ukochana CRO!( z małym przerywnikiem nad Balatonem, co tez bardzo mi sie podoba!!!!).
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.02.2014 19:57

baunty napisał(a):
bluesman napisał(a):Thx za obszerne wyjaśnienie :) załapałem o co Ci chodziło :papa:


Sorry za małe dokuczanie w ostatnim zdaniu- nie mogłem się powstrzymać :oczko_usmiech:


Mam w sobie coś z Hipopotama ;)
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 03.03.2014 11:47

fiechu napisał(a):Swoją drogą to mogli byśmy zrobić ankietę wśród forumowiczów odnośnie wyjazdu na camping.
Chodzi o rodzaj naszego stałego zamieszkania czy domek czy blok.
Może jest w tym jakaś zależność , ze np. osoby mieszkające w domach wybierają camping jako namiastkę domu z ogródkiem a mieszkańcy bloku wolą apartamenty z sąsiadami.
Być może ideologia wymyślona na potrzebę chwili a może coś w tym jest.


Bardzo fajny pomysł.
Wydaje mi się, że wyniki mogły by odzwierciedlać Twoją tezę.
I może nie chodzi tu o sąsiadów, bo każdy ich ma, ale o przyzwyczajenia co do zagospodarowania
własnej "przestrzeni życiowej".

Pozdrawiam
ZBYSZEK
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 05.03.2014 23:58

fiechu napisał(a):Swoją drogą to mogli byśmy zrobić ankietę wśród forumowiczów odnośnie wyjazdu na camping.
Chodzi o rodzaj naszego stałego zamieszkania czy domek czy blok.
Może jest w tym jakaś zależność , ze np. osoby mieszkające w domach wybierają camping jako namiastkę domu z ogródkiem a mieszkańcy bloku wolą apartamenty z sąsiadami.
Być może ideologia wymyślona na potrzebę chwili a może coś w tym jest.



Moim zdaniem na to, jakie wakacje wybieramy jako rodzina, największy wpływ ma żona, a nie to, gdzie mieszkamy :))))))

Jeżeli nigdy nie była pod namiotem, to zazwyczaj taka rodzina ląduje w hotelu lub na kwaterze.

Jeśli jednak mąż nie jest pantoflarzem i przynajmniej w kwestii wypoczynku może narzucić (lub chociaż zasugerować) swoje zdanie, a dodatkowo w latach młodzieńczych zakosztował zapachu gumowego materaca i potrafi odpowiednio zaplanować taki wyjazd, wyciągając z niego to co najlepsze, to istnieje duża szansa, że i reszta familii załapie bakcyla. No i tak już zostanie ;))))
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 06.03.2014 09:37

SingSing74 napisał(a):Moim zdaniem na to, jakie wakacje wybieramy jako rodzina, największy wpływ ma żona, a nie to, gdzie mieszkamy :))))))

dobre :wink: jako żona potwierdzam :wink:
ale myślę, że to nie reguła, po prostu w każdym związku jest osoba która wymyśla, planuje i przekonuje :wink: u nas jestem to ja :mrgreen:
Jak wybrałam apartament to jechaliśmy do apartmana, potem wymyśliłam sobie namiot, zaplanowałam, zdecydowałam, reszta bez słowa sprzeciwu się dostosowała, pokochała i nie planuje przesiadać się z powrotem do pokoi.
Mieszkamy w bloku ;)
Ach jak marzę znowu urządzać nasz namiotowe mieszkanie ;) :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dlaczego camping - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone