Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.01.2014 10:46

emi13214 napisał(a):
Krystof napisał(a):
a tak szczerze... to i tak wolę na camping :mrgreen: jest trud, jest przygoda, są wspomnienia :papa:


No i właśnie to jest sedno tematu! Jak to jest przyjemnie jak już sobie wszystko postawimy, urządzimy i potem usiądziemy pod drzewkiem oliwkowym (bądź innym) z lampką winka.....Obok prawie wszyscy robią to samo..... Super sprawa!


Wolimy pod drzewkami figowymi, jest z nich więcej pożytku :)
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 20.01.2014 11:12

emi13214 napisał(a):
Krystof napisał(a):
a tak szczerze... to i tak wolę na camping :mrgreen: jest trud, jest przygoda, są wspomnienia :papa:


No i właśnie to jest sedno tematu! Jak to jest przyjemnie jak już sobie wszystko postawimy, urządzimy i potem usiądziemy pod drzewkiem oliwkowym (bądź innym) z lampką winka.....Obok prawie wszyscy robią to samo..... Super sprawa!


szkoda, że nie ma opcji "lubię to" ;)
ja do apartamentu nawet za dopłata bym nie chciała ;)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.01.2014 13:11

aha :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.01.2014 21:18

emi13214 napisał(a):
Krystof napisał(a):
a tak szczerze... to i tak wolę na camping :mrgreen: jest trud, jest przygoda, są wspomnienia :papa:


No i właśnie to jest sedno tematu! Jak to jest przyjemnie jak już sobie wszystko postawimy, urządzimy i potem usiądziemy pod drzewkiem oliwkowym (bądź innym) z lampką winka.....Obok prawie wszyscy robią to samo..... Super sprawa!


u mnie na jakimkolwiek biwaku to jest zwykle: postawię, urządzę i dopiero potem usią :la:
ale ogólnie sobie nie krzywduję i w tym roku również camping rezerwuję :mrgreen:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.01.2014 21:22

te kiero napisał(a):
emi13214 napisał(a):
Krystof napisał(a):
a tak szczerze... to i tak wolę na camping :mrgreen: jest trud, jest przygoda, są wspomnienia :papa:


No i właśnie to jest sedno tematu! Jak to jest przyjemnie jak już sobie wszystko postawimy, urządzimy i potem usiądziemy pod drzewkiem oliwkowym (bądź innym) z lampką winka.....Obok prawie wszyscy robią to samo..... Super sprawa!


u mnie na jakimkolwiek biwaku to jest zwykle: postawię, urządzę i dopiero potem usią :la:
ale ogólnie sobie nie krzywduję i w tym roku również camping rezerwuję :mrgreen:


Po co rezerwować ? no chyba, że parcelę :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.01.2014 21:27

tak się rymło, więc napisałem, ale bardziej oczywiście o parcelę chodzi...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.01.2014 21:43

te kiero napisał(a):tak się rymło, więc napisałem, ale bardziej oczywiście o parcelę chodzi...


Ładnie się rymło i ok. :)
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 29.01.2014 00:15

Trochę nietypowy sposób wyrażania "dlaczego camping" , cytat :
sneer napisał(a):Od zawsze znajdzie się na forum paru "kozaków", którzy jadą w ciemno z piątką dzieci, w szczycie sezonu i znajdują apartament w 7 minut za 10 euro z wyjściem na prywatną plażę :) Niektórzy z nich, to ci którzy chwalą się też później, że drogę do Chorwacji z Polski przebyli autem w 5 godzin i 47 minut, auto spaliło im 2 litry na 100 km, a w knajpie płacili 3 euro (z napiwkiem) za obiad dla całej rodziny.

Ale nie zawsze jest tak różowo. W zeszłym roku w pierwszej połowie sierpnia byłem w Drasnicach. Apartament miałem zabukowany wcześniej przez internet. Aparatment był ok, opisywałem to już gdzieś na forum, ale nadmienię tylko, że na początku pobytu miałem pewne tarcia z właścicielką i zgłosiłem uwagi co do "stanu technicznego lodówki". Pani właścicielka odpowiedziała na to krótko "na nasze miejsce ma 10 chętnych rodzin i jak nam się nie podoba, to możemy iść w p...u". Zostaliśmy. Faktycznie, ten sezon był jakiś wyjątkowo tłoczny. Później, już podczas pobytu spotykałem kilka razy osoby z Polski, które bezskutecznie szukały kwater, niektóre z nich jechały z miasteczka do miasteczka na riwierze makarskiej i były już nieco zrezygnowane.


I m.in.dlatego bywalcy campingów są mniej sfrustrowani na wakacjach :mrgreen:
Nie ma "sraczki" czy coś znajdziesz w sezonie - na campach zawsze łatwiej- i wolę się godzinę dłużej pakować i godzinę dłużej rozbijać :D
pavelkuss
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.02.2014
Re: Kwatery Omis i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavelkuss » 01.02.2014 20:01

prosze niech mi ktos mi wytlumaczy w zolnierskich prostych slowach po jasny gwint pakowac sie na kemping za 35eur skoro za 45eur jest apartament?
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012
Re: Kwatery Omis i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 01.02.2014 20:05

Hm każdy ma prawo decydować gdzie chce jechać.
Fakt różnice cenowe nie są jakieś duże.
Myślę jednak, że to nie kwestia ceny a charakteru wypoczynku.
Sam nie do końca potrafię to wytłumaczyć jednak dla mnie nie ma jak camping.
pavelkuss
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.02.2014
Re: Kwatery Omis i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavelkuss » 01.02.2014 20:20

dzieki, tak wlasciwie myslalem ze to bedzie sentyment. z przeczytanych watkow wnioskuje ze te tansze apartamenty nie koniecznie sa kiepskie. chyba ze cos sie w ostatnim sezonie istotnie zmienilo?
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 02.02.2014 01:20

pavelkuss napisał(a):prosze niech mi ktos mi wytlumaczy w zolnierskich prostych slowach po jasny gwint pakowac sie na kemping za 35eur skoro za 45eur jest apartament?


przeczytaj wątek od początku, jak na koniec czytania wciąż nie będziesz wiedział - to daj se spokój, nie zrozumiesz.

Wyskakujesz tu z jakimś cennikiem i sentymentem :D, jak ogarniesz, że to nie w tym rzecz- wrócimy do dyskusji.

w ramach wyjaśnienia: wypoczynek na campingu to nie jest to samo co wyjazd "pod namiot", to jest inna forma wypoczynku.

..,,,ale Ty już pisales, że tego nie rozumiesz....a może spróbuj, ale ostrzegam- camp początkowo wychodzi drożej, trzeba trochę rzeczy zakupić.
pavelkuss
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavelkuss » 02.02.2014 07:40

Szukam postu a tu relokacja we wlasciwe miejsce :) dziekuje!

Ja sie chyba zle wyrazilem / korzystam z kempingow i sprzet mam przy czym ceny na kempie i kwaterach byly mi dziwne i tyle.

poczytam watek :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kwatery Omis i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.02.2014 08:58

pavelkuss napisał(a):prosze niech mi ktos mi wytlumaczy w zolnierskich prostych slowach po jasny gwint pakowac sie na kemping za 35eur skoro za 45eur jest apartament?

gdybym użył żołnierskich prostych słów, dostałbym zapewne bana :mrgreen:
na lato planuję m.in. Campy + kilka dni app.; po pierwsze w moim przypadku dlatego że na 1, 2 dni jest to wygodniejsze i łatwiej o nocleg niż znaleźć na tyle dni stosunkowo tani app; po drugie mając na co dzień w domu standardy i wyposażenie takie jak w app. niektórzy chcą zaznać czegoś innego, oderwać się od tej właśnie rzeczywistości i żyć tokiem Campu
fiechu napisał(a):to nie kwestia ceny a charakteru wypoczynku.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.02.2014 09:12

baunty napisał(a):w ramach wyjaśnienia: wypoczynek na campingu to nie jest to samo co wyjazd "pod namiot", to jest inna forma wypoczynku.


Bądź tak miły i wyjasnij mi tą różnicę ? :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dlaczego camping - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone