Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dingac-Borak-Potocine - namiary na apartman

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006
Dingac-Borak-Potocine - namiary na apartman

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 05.08.2006 17:32

W tym roku wybieram się po raz drugi do Chorwacji po długiej, 5-letniej przerwie - upatrzyłem sobie południową część płw.Peljesac i miesjcowości jak w temacie ( także inne sąsiednie - Żuljana, Trstenik, Podobuce ) Wybieram się po 26 sierpnia.

Zależy mi na czymś takim
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Dom wysoko i z zejściem do morza i raczej tani, bez fajerwerków.

Proszę o namiary na sprawdzone i kwatery w tamtych okolicach ( na forum znalazłem bardzo niepochlebne opinie o villi Nikolica w Dingac-Borak)

Dziękuję wszystkim za wskazówki
Marcin
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2006 22:18

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
byłem 4 razy , super jak dla mnie!
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 06.08.2006 10:35

dzięki wielkie!
nikt więcej tam nie był ?
verus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 29.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) verus » 08.08.2006 13:53

chyba nie..
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
Potocine, Podobuce

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 17.08.2006 11:22

verus napisał(a):dzięki wielkie!
nikt więcej tam nie był ?


POTOCINE - jesli lubisz kompletne odludzia , spokój, piękną skalista plażę to tak. Jest to malutka osada, chyba 10 domów+ skrzynka pocztowa i nic więcej. Wszystkie domki poczatkiem sierpnia br były zajęte przez Niemców i Czechów. Do minusów zaliczyłbym naprawde fatalny zjazd / w prawo po wyjeździe z tunelu Dingac/. Droga wąska prowadzi ostro w dół, miejscami szutrowa, liczne serprntyny, ale nie ma przepaści. W Potocine kończy sie droga, nawet nie ma szutrowych wzdłuz plaży. Jedynie w ok połowie zjazdu z tunalu Dingac w prawo prowadzi polna szutrowa droga do Podobuce. Droga ta miejscami prowadzi wierzchołkami gór, absolutnie nie do przejechania pojazdem / chyba że terenówką/. Ja przejechałem te kilka kilometrów do Podobuce rowerem.
PODOBUCE - mjsc troche większa, posiada wyżej starą zamieszkałą przez miejscowych część, oraz niżej przy morzu apartamenty, kapliczkę, niestety nie widziałem sklepu. Plusem jest to że można dojechać wąską asfaltówką od strony Orebica / skręt w lewo za Mokolo w mjsc. Podstup.
Nie podobała mi sie główna plaża w Podobuce, gdyż była to sztuczna betonowa.
Osobiście nie wybrałbym tych miejscowości na kilkudniowy pobyt, chociaż cenię sobie cisze i spokój. Moja opinia jest subiektywna, ponieważ miejsc te poznałem pobieżnie przebywając tam krótko.
Jeszcze jedno zdecydowanie polecam PELJESAC moje ulubione miejsce w CRO, w tym roku odwiedziłem pieszo-rowerowo szereg małych miejscowości.
GAJUS
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 17.02.2007 00:50

Gajus, a co byś polecić z miejsc typu "cisza i spokój",ale z dostępem do cywilizacji ( karlowacko i kruch) dla rodziców z małymi dziećmi?
DaJaRa
Cromaniak
Posty: 636
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DaJaRa » 17.10.2011 06:54

Mam pytanie do bywalców Dingač Potočine, czy są tam miejsca w których może spokojnie wejść do wody 5-latek? czy od razu jest głęboko?
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 17.10.2011 08:14

Wiele razy była wspominana juz ta agencja
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Kontakt bardzo dobry , osobiście poznałem Właścicieli - bardzo sympatyczni. z reguły siedzą w sierpniu w Potocine , w tej miejscowości domki zajmują przede wszystkim Czesi , wg. mnie dla rodzin z dziećmi nie za fajna lokalizacja z uwagi na głęboką wodę przy brzegu oraz baardzo ciężki dojazd :wink:

W Dingac nie masz świeżego pieczywka tylko dwie knajpki i kiosk ze słodyczami , piwkiem i lodami

Ale , osobiście byłem tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
właściciele mieszkają w Potomje ( przed tunelem tam jest sklepik) , przywozili nam pieczywo parę razy , w zasadzie mogliby codziennie ( codziennie przyjeżdżali nad morze oni lub ich wnukowie) ale potem nie korzystaliśmy bo rano jeździliśmy rowerami i sami sobie kupowaliśmy :D

W Dingac za to masz najlepsze wino 8)

Żuljanę m.in. opisywałem tutaj
forum/viewtopic.php?t=26656&postdays=0&postorder=asc&highlight=uljana&start=45

ale jak zajechałem tam dwa lata temu to coś budowali przy plaży Vucine i ktos wspominał o jakiejś dyskotece więc nie wiem czy dalej jest tak przyjemnie

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dingac-Borak-Potocine - namiary na apartman
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone