Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmatyńskie samochody.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcysia
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 26.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcysia » 02.05.2007 09:07

w 2001 kupiłam Twingo. Chłop osobisty śmiał sie jak głupi z mojego autka. Pojechaliśmy do Cro, a tam... niespodzianka - golfy zostały zastapione przez Twingo! To samo we Włochach - najpopularniejszy samochód to oczywiście malutki merc, ale Twingusiów też mnóstwo. Niestety to potwierdza opinię, że to jest samochód na cieplutki klimat - kto ma ten zrozumie dlaczego. A co do motorów i skuterów w Cro ( w Italii tak samo) - jak u nas będzie taka pogoda, tłok na drogach i wąskie uliczki + autostrady dla ścigaczy - to tez będzie inny rynek....

A Twingusia juz nie ma - dorosłam, rodzina się powiększyła to i nubira kombi teraz na tapecie. Niestety musze przyznać, że komfort jazdy troche inny.
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 02.05.2007 09:20

Marcysia napisał(a):w 2001 kupiłam Twingo. Chłop osobisty śmiał sie jak głupi z mojego autka. Pojechaliśmy do Cro, a tam... niespodzianka - golfy zostały zastapione przez Twingo! To samo we Włochach - najpopularniejszy samochód to oczywiście malutki merc, ale Twingusiów też mnóstwo. Niestety to potwierdza opinię, że to jest samochód na cieplutki klimat - kto ma ten zrozumie dlaczego. A co do motorów i skuterów w Cro ( w Italii tak samo) - jak u nas będzie taka pogoda, tłok na drogach i wąskie uliczki + autostrady dla ścigaczy - to tez będzie inny rynek....

A Twingusia juz nie ma - dorosłam, rodzina się powiększyła to i nubira kombi teraz na tapecie. Niestety musze przyznać, że komfort jazdy troche inny.


Eh tam, jeśli chodzi o skutery i moto, to już się u nas zrobił rynek. Bez problemu dostaniesz,jaki chcesz i w przystępnych cenach.
Tylko jeśli ktoś chciałby kupowac moto w Polsce, nie polecam :( Tylko i wyłacznie import z Europy Zachodniej.
I to na zamówienie, nie to, co przywożą handlarze.
Bo takie kwiatki widywałem, że nic tylko sprzedającego lać w mo...dę i do kryminału. Pęknięte ramy, krzywe moto, silniki klejone na silikon. Makabra.
Ale, jak ktoś już powiedział, tu liczy się tylko kasa. Niestety :(
pozdrawiam
--
dayanek
GSX750ES - 100 konna Drynda z cro.pl
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 04.05.2007 11:02

Mi się marzy motocykl MV Agusta. To są przepiękne motorki. Również bardzo podoba mi się Ducati Monster. W Chorwacji widać ich całkiem sporo.
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 06.05.2007 17:13

A i u nas bywają.
Jak będziesz kupował używkę, mam namiary na pewnego kolesia, który ciągnie z Holandii. Najpewniejsze. U nas łatwo o minę.
Ja planuję w tym roku drugie moto - będzie to albo Honda Magna, albo Moto Guzzi V65 Lario.
W ogóle mam ostatnio fazę na włoskie moto - laverdy, bimoty i inne.
Jednak Włosi mają niepowtarzalną rękę do linii i design'u.
Maczali paluszki też w linii mojego Suzuki - dlatego takie ładne :)
pozdrawiam
--
damian
GSX750ES - 100 konna Drynda z cro.pl
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 07.05.2007 21:13

Póki co nie będę kupował (wiek: 17), dzięki.
Zadam takie pytanie: JAKI BYŁ NAJBARDZIEJ LUKSUSOWY SAMOCHÓD(Y) / MOTOCYKL(E), KTÓRY WIDZIELIŚCIE W CHORWACJI?

Co do samochodów: Rolls Royce Phantom, 2 Ferrari F360 Modena (jednego dnia:) to się nazywa mieć szczęście), Mercedes Benz SL65 AMG, Porsche Cayenne Turbo S.

Motocykle: MV Agusta F4 1000R, Ducati Monster (piękne, czarny lakier)
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 07.05.2007 22:43

Motocykl - Laverda :) Pięknie utrzymana, stała na rynku w Novigradzie, na Istrii.
Drugi, jaki widziałem to Bimota Tesi, ale starsza bodajże oznaczenie 1D :) To już prawdziwe cudo, kto nie widział - warto zerknąć do netu i zobaczyć dzieło sztuki. Co prawda nie w Cro, a w Trieście, albo w Trst :)
Coż niesamowitego.
pozdrawiam
--
damian
GSX750ES - 100 konna Drynda z cro.pl
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 08.05.2007 08:20

Obrazek
w marinie dalmacija w sukosan

Obrazek
w marinie frapa w rogoznicy
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 08.05.2007 08:32

A co tam jest, bo nie otwierają mi się obrazki :( tylko czerwone krzyżyki :(
Jak samochody, to nawet nie będę walczył, ale jak moto, to pokombinuję :)
pozdrawiam
--
damian
GSX750ES - 100 konna Drynda z cro.pl
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 08.05.2007 08:50

tam autka sa, ale ponizej motorki z trogiru w 2005

Obrazek

Obrazek
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 08.05.2007 22:03

slawek66 napisał(a):Obrazek
w marinie dalmacija w sukosan

Obrazek
w marinie frapa w rogoznicy
Na tym drugim zdjęciu w tle widać Bentleya Continentala GT. WOW
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.05.2007 19:45

Ten z lewej też jest interesujący...

Obrazek
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 11.05.2007 22:01

slawek66 napisał(a):tam autka sa, ale ponizej motorki z trogiru w 2005

Obrazek

Obrazek


Drugie zdjęcie - aprilla - włoski design :) delicious :)
choć ma tylu zwolenników ile przeciwników. Mi osobiście się podoba.
Natomiast pierwszy to klasyka Yamaha V-max. Taki mały potworek :)
Trzeba ostroznie odkręcać jedynkę, dwójkę i trójkę, bo można zaliczyć "plecy" :)
Dobry do śmigania po mieście - ale na turystykę dla mnie za mało wygodny :)
W każdym razie robi wrażenie - nie tylko na kobietach.
Dzięki i pozdrawiam
--
dayanek
GSX750ES - 100 konna Drynda z Cro.pl
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 13.05.2007 17:35

Piękne motorki. Kocham włoski design, nie tylko jeśli chodzi o motocykle, ale również o samochody. Włosi wiedzą co to prawdziwe piękno.
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 17.08.2007 11:19

Właśnie wróciłem z Chorwacji. Widziałem kilka interesujących okazów, takich jak: Bentley Continental GT, Porsche 911 Turbo, niezliczone ilości BMW 6 oraz Range Roverów Sport. A oto coś najpiękniejszego: http://img167.imageshack.us/img167/9356/dsc00072pt1.jpg Facet, który je prowadził miał na oko z 50 lat. Zobaczył, że wszyscy się na niego patrzą i robią zdjęcia (w tym ja), więc pokazał przyspieszenie tej niesamowitej maszyny. Coś pięknego!!!
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 09.07.2008 00:14

Proponowałbym odświeżenie tego tematu:P Jeśli zobaczycie jakieś fajne, sportowe bądź luksusowe auto, zróbcie mu zdjęcie! Wrzućcie to tego tematu:P Ja tak przynajmniej planuję robić. Może ktoś już ma jakieś fajne fotki samochodów z wakacji w Chorwacji?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Dalmatyńskie samochody. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone