Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korcula wrzesień 2013

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andrezachary
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.06.2013
Korcula wrzesień 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrezachary » 08.06.2013 07:03

Witam wszystkich fanów cro.pl

Szukamy współtowarzyszy Wyjazdu z biurem TEST TOUR z Krakowa na wycieczkę objazdowo-pobytowa do Korculi Hotel Bon Repos
Dalmatyński Express - wycieczka na wyspy Chorwacji termin: 13.09-24.09.2013.

Startujemy z Katowic?
Czy ktoś jeszcze jedzie ?

Pozdrawiamy i czekamy na info !!!
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 07.07.2013 23:23

Polecam apartamenty u Marii Wyspa Korcula Vela luka
- Mikulina Luka brak strony w internecie super obsługa domowa atmosfera brak sklepu do miasta 1/2 godziny piechotą autem 8 minut w tej chwili jestem tutaj do plaży 20 m w dół plaża kamienista Kobieta -Marija 76 lat może gotować, serwuje przepyszne wino , plaża kamienista w zatoce n aplaży na dwa leżaki na stałe można znieść więcej, można przywieżć każde zwierzę uwielbia je oddaje turystom serce na dloni , apartament jeden taras ok 100m2 leżaki parasole , aparteament łazienka z pralką , wanna, salon ok. 25 m2 rozkładana kanapa, fotele tv ława 2 segmenty z naczyniami na 20 osob na cały dzień, kuchnia lodówki - 2 szt , stół krzesła , fotele 2 szt maszyna do pieczenia chleba przepis u Maryj lub poprosic upiecze jaki chcesz,robot kuchenny ,kuchenka gazowa , elektryczna ,piekarnik ,zastawa kompletna na ok.20 osób,oprócz kuchni i salonu dwie sypialnie na 4 osoby i pokój na dwie osoby ,na parterze apartament na 4 osoby podobnie wyposażony lecz mniejszy. W tym i apartamencie na górze może przebywac jednocześnie do 14 osób według uznanania przy cenie 100 euro za wszystko jest to rewelacja.Przy większej ilości trzeba dopłacić za wode 500 KUNa za cysternę ,która wystarcza na dwa tygodnie. Polecam Bartek w razie pytań +48602233743 jestem na miejscu.Jak nie odbieram adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub tel do Maryi tylko potrzeba cierpliwości ale rozumie po Polsku 0038520813245
saxofonista90
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) saxofonista90 » 01.08.2013 11:49

Witam. Ja się jeszcze nie zdecydowałem na tę wycieczkę, bo szukam innych opcji wakacji, ale jestem zainteresowany tym Expressem i w sumie też w takim terminie;). Jeden problem jest taki, że nie mogę nigdzie znaleźć opinii na temat tej wyprawy z tym biurem. Dla porównania znalazłem "Dalmatyńską Eskapadę", z rainbowtours, ale opinie były baaaardzo negatywne, więc trochę się obawiam takiej podobnej oferty. Macie jakieś opinie na temat wyprawy z test tour?

Pozdrawiam!
andrezachary
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrezachary » 01.08.2013 15:17

Witam
Naczytałem się różnistych opinii:

Złe
==========
- hotel pamiętający Tito (fotki na necie)
- cześć odnowiona za dopłatą i stara deko zużyta
- monotonia w jedzeniu
- daleko od miasta
- plaż betonowa

Dobre
===================
- takie kwatery po przejściach też są jeszcze w Polsce; a i tylko się tam śpi a po rakiji to .....
- cena naprawdę konkurencyjna
- wycieczki
- pogoda no u nas też jest teraz
- do miasta spacerem 20 min a jak co to tramwaj wodny
- dobre miejscowe wino i rakija
- we wrześniu dożo owoców miejscowych
- sklep KONZUM i ceny do wytrzymania (na necie http://online.konzum.hr/ )
- i jeszcze te widoki

POZDRAWIAM

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone