Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmatyńska eskapada w maju:)

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KasiaG23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 15.05.2014
Dalmatyńska eskapada w maju:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaG23 » 16.05.2014 13:46

Oprócz powyższych miejsc mieliśmy także przyjemność zobaczyć i zwiedzić Jaskinie Postojna, Split i Trogir, Park Narodowy Jezior Plitwickich oraz Mostar i Medziugorie w Bośni i Hercegowinie. Moją skromną relację zdjęciową z tych miejsc możecie znaleźć tutaj https://plus.google.com/u/0/photos/101340571033257974775/albums/6013015951700637441

Wyjazd ogólnie uważam za baaaaardzo udany :D Mam cichą nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda mi się zorganizować wraz z przyjaciółmi podobny wyjazd, aby móc odkrywać i poznawać kolejne wspaniałe miejsca w Chorwacji :wink:

Na zakończenie moja wisienka na torcie :mrgreen: Podczas zwiedzania Splitu miałam szczęście natknąć się na mały zlot Oldtimerów i pooglądać piękne okazy klasyki motoryzacji. Była to dla mnie nie lada gratka, ponieważ uwielbiam klasyki i miałam już okazję kilka razy uczestniczyć w podobnych zlotach w Pl :wink:
Załączniki:
d.JPG
i.JPG
h.JPG
f.JPG
b.jpg
g.JPG
c.JPG
a.jpg
KasiaG23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 15.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaG23 » 16.05.2014 14:13

Vjetar Dziękuję za pomoc. 100 punktów jest Twoje :)

Wszystko udało nam się zwiedzić w ciągu 8 dni. Wycieczka była typową objazdówką z dodatkowymi 3 dniami na odpoczynek. Jednak jak tu odpoczywać jak w koło było jeszcze tyle do zobaczenia :D Mimo, że był to wyjazd z biurem podróży to na spokojnie można było wszystko zobaczyć, porobić zdjęcia, coś zjeść i kupić. O dziwo nie mam poczucia, że czegoś nie zdążyłam zobaczyć i na coś zabrakło mi czasu. Jak dla mnie wszystko było zorganizowane tak jak chciałam ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.05.2014 14:33

Jak tam pusto 8O

Kasia, piękne zdjęcia :D Oglądam z przyjemnością.
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 16.05.2014 14:44

Samochodowe klasyki palce lizać 8) takie lśniące :oczko_usmiech:
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 16.05.2014 15:02

relacja zdjęciowa też super! :papa:
KasiaG23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 15.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaG23 » 16.05.2014 15:45

Autka wypucowane na lustro :wink: Słoneczna pogoda dodatkowo potęguje ten efekt.

Nie spodziewałam się tak pozytywnego odbioru mojej relacji. Bardzo mi miło z tego powodu :D Hvala!
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 16.05.2014 22:27

Nie no tyle zwiedzić w tak krótkim czasie "podziwiam". FAJNE ZDJĘCIA..
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 18.05.2014 13:49

Czy to już koniec eskapady? Dzięki za odpowiedź, którą przysłałaś mi na PW, pozdrawiam Justyna
jago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jago » 20.05.2014 23:11

Anai napisał(a):Niezła ta eskapada - od Puli, przez Brač, po Dubrovnik :mrgreen:
Cro w pigułce... :oczko_usmiech:


Zgadzam się z Tobą. Ja już zaliczyłem "Dalmatyńską eskapadę" z RT. Teraz jeszcze kolej na "Wycieczkę jak marzenie" i naprawdę będę mógł powiedzieć, że obejrzałem najciekawsze miejsca w Chorwacji :D
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dalmatyńska eskapada w maju:) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone